داربست قرار داده شده در اطراف مجسمه وینستون چرچیل و تهی گور در لندن پیش از تظاهرات

مجسمه وینستون چرچیل در میدان پارلمان در میان خاطرات being protected توسط مقامات جلوتر از اعتراض.

داربست, فیلم برداری شده بود قرار داده تا در اطراف مجسمه و نزدیکی تهی گور در پنج شنبه شب.

این آمد در میان ترس از درگیری روز شنبه بین گروه های جناح راست که قول داد به “دفاع” انتخاب شده خاطرات و زندگی موضوع شدند.

یک سخنگوی شهردار لندن گفت: “مجسمه وینستون چرچیل در میدان پارلمان است که به طور موقت تحت پوشش برای حفاظت از آن است.

“اکثریت قریب به اتفاق تظاهرات مسالمت آمیز است اما پس از های اخیر آسیب تصمیم گرفته شد توسط Greater London اقتدار شهرستان عملیات واحد به آن را پوشش میدهد.”


زمان جنگ نخست وزیر را رقم هدفمند با نقاشی های دیواری در طول ماه مارس در آخر هفته گذشته در حالی که یک نشان دهنده تلاش برای تنظیم یک پرچم اتحادیه در تهی گور alight.

چندین مجسمه از چهره های تاریخی مرتبط به تجارت استعمار و نژادپرستی روبرو هستند و خواستار حذف.

پلیس می ترسند که تظاهرکنندگان تلاش خواهد کرد به خرابگری یا حذف بحث برانگیز خاطرات زیر هفته گذشته سرنگونی مجسمه از قرن 17 تاجر برده ادوارد Colston در بریستول.

مارتین Hewitt, صندلی های ملی روسای پلیس اسلامی (NPCC) گفته است: “ایجاد یک موج از فعالیت”.

“این یک موضوع برای پلیس مگر اینکه یک جرم جنایی متعهد شده است این ماده برای نگهبان از مجسمه های برخورد با آن دسته از افرادی که به شدت احساس” او گفت: از راه دور کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

“این که چگونه آن را باید به پیش بروید … باید آن را انجام مسالمت آمیز است و نباید با برخورد با اعمال مجرمانه.”

مدیر پاسبان بن-جولیان Harrington این NPCC منجر به اختلال عمومی گفت: پلیس رهبران در سراسر انگلستان و ولز مشغول به کار بودند با مقامات مسئول مجسمه ها و بناهای یادبود که می تواند با هدف قرار دادن “برنامه های مناسب در محل”.

اگر معترضان سعی کنید به خراب کردن بیشتر مجسمه های آقای Harrington گفت: فرماندهان پلیس محلی را در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به دخالت بسته به شرایط.

“من نمی گویم افسران خواهد یا نمی خواهد محافظت از مجسمه های آن بستگی دارد آنچه آنها را ببینید و تهدید به مکان و ملک,” او اضافه شده است.

“آنها را به حفاظت از اموال اما مردم می آیند برای اولین بار, بنابراین من نمی توانم توصیف آنچه که خواهد یا نمی خواهد انجام دهد.”

آقای Hewitt گفت که هر کسی vandalising یا تخریب مجسمه هنوز هم می تواند مورد بررسی قرار گرفته و “برخورد”.

پس از جورج فلوید مرگ در مینه سوتا در 25 مه پلیس ثبت کرده اند 199 تظاهرات در سراسر انگلستان با حضور حدود 155,000 مردم است.

همانطور که از چهارشنبه وجود نداشته است 137 بازداشت و بیش از 60 تن از افسران پلیس مجروح شدند.

پلیس متروپولیتن فدراسیون که نشان دهنده رتبه و فایل افسران محکوم به خشونت است.

رئیس کن مارش گفت: مستقل تظاهرات خواهد بود “ای اداره متفاوت” در لندن در این آخر هفته.

اما او گفت: افسران بود “عظیم نگرانی” در مورد یک پتانسیل هجوم فوتبال اراذل و اوباش و تامی رابینسون حامیان به سرمایه است.

دموکراتیک فوتبال بیابان’ داد که ادعا می کند به مخالفت با افراط گرایی بوده ولی مرتبط به راست عناصر به نام برای حامیان به جمع آوری در کلمبوس در روز شنبه و رابینسون خواست همه “میهن پرستان” برای حضور در.

“این نگرانی وجود دارد از آنجا که گروه زیادی از آمدن به لندن خواهد شد که برخورد با هر یک از دیگر, و از آن خواهد شد کار ما برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد” آقای مارش گفت.

“من فکر می کنم افسران انجام بیشترین تلاش خود را برای جلوگیری از صدمه جنایی اتفاق می افتد.”

او گفت که تظاهرات تا کنون بوده است عمدتا صلح آمیز و این که “99.9 درصد از افرادی که شرکت به هیچ وجه قصد ارتکاب خشونت”.

بزرگ تظاهرات غیر قانونی تحت coronavirus مستند قوانین که هنوز ممنوعیت تجمعات عمومی بیش از شش نفر است.

نخست وزیر سخنگوی رسمی گفت که در حالی که بوریس جانسون درک قدرت از احساس در موضوع قوانین بودند در محل برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

“او شده است بسیار روشن است که هر گونه تجمع بیش از شش نفر غیر قانونی خواهد بود و می خواهیم مردم را به شرکت در تظاهرات اگر آنها نمی تواند انجام شود از راه حلال” سخنگوی گفت.

“اگر افراد قادر به پیروی از قوانین – و هر گونه تظاهرات هستند و بنابراین غیر قانونی – او را به شدت اصرار مردم در آن شرکت کنند.”

اما پلیس گفت: رهبران آنها تا به حال هیچ برنامه ای برای خاموش تظاهرات پایین یا به برگزارکنندگان به آنها را خاموش.

“ما نمی به مردم برای اعتراض به دلیل آن مهم حق” آقای Harrington گفت. “ما در حال ارائه مشاوره به آنها که یک گروه از بیش از شش برابر قانون.”

آقای Hewitt گفت: افسران تعادل “رقابت خواسته” از شیوع کروناویروس بهداشت حفاظت مقررات و حق اعتراض.

“مردم شده اند درگیر شدن با پلیس در جریان تظاهرات پس ما با ارائه تعداد زیادی از مردم و که در آن نقطه شما باید به تعادل خطراتی که وجود دارد,” او اضافه شده است.

“اگر پلیس به یک جمعیت که در آن مردم جمع آوری کرده اند به صورت بسیار احساسی موضوع – که اساسا مربوط به اقدام پلیس از آنچه اتفاق افتاده در آمریکا و پس از آن پتانسیل وجود دارد چیزی است که باعث ایجاد بسیاری در معرض خطر بیشتری برای نفر مجروح و شرایط برای تشدید خارج از کنترل است.”

آقای Hewitt گفت: “در نهایت ما می خواهیم به کاهش پتانسیل برای هر نفر و یا اموال به آزار و ما نمی خواهید به در نظر گرفتن عمل در راه است که پس از آن منجر به مشکلات بیشتر و بیشتر آسیب ایجاد می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>