پی پال متعهد به سرمایه گذاری 500 میلیون دلار در سیاه و جوامع اقلیت – CNET


PayPal
NurPhoto/گتی ایماژ

پی پال در روز پنج شنبه گفت: آن را ارائه $530 میلیون دلار بودجه برای سیاه و جوامع اقلیت به آدرس نژادی و نابرابری اقتصادی. بسیاری از پول — $500 میلیون — خواهد شد در قالب سرمایه گذاری مستقیم از طریق پی پال, سرمایه گذاری, پرداخت, شرکت سرمایه گذاری بازو به اقلیت های کسب و کار و راه اندازی است.

“بیش از حد به مردم سیاه و سفید در آمریکا مواجه شده اند دیرینه بی عدالتی و سیستمیک نابرابری اقتصادی. سیاه زندگی مهم نیست و ما نیاز به درایو تحول تغییر” پی پال مدیر عامل دن Schulman در بیانیه ای گفت.

همچنین در روز پنج شنبه اپل اعلام کرد که 100 میلیون دلار برنامه به نام نژادی عدالت و عدالت ابتکار که در آموزش و پرورش تمرکز برابری اقتصادی و جنایی اصلاحات.

این تلاش ها بخشی از یک موج حمایت به سیاه و اقلیت های ارائه شده توسط عمده شرکت های فن آوری پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس در روز یادبود در حالی که او در بازداشت پلیس. در روزهای اخیر گوگل متعهد شده است 12 میلیون دلار; آمازون $10 میلیون و Facebook, $10 میلیون.

این کمک های مالی به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تظاهرات رفته اند به مدت دو هفته در سراسر ایالات متحده و مارک و یک نقطه اوج برای برابری نژادی توسط مقامات منتخب و رهبران شرکت های بزرگ. مؤتلفه آثار حذف شده اند در ریچموند, ویرجینیا; لوئیزویل, کنتاکی و دیگر شهرستانها. نسکار در روز شنبه ممنوع ارائه مؤتلفه پرچم در آن حوادث است.

همراه با پی پال 500 میلیون دلار سرمایه گذاری مستقیم صندوق این شرکت ارائه شده است 10 میلیون دلار در کمک های مالی برای کسب و کار متعلق به نهفته coronavirus همه گیر و یا ناآرامی های مدنی. این پول خواهد شد ارائه شده در همکاری با انجمن برای سرمایه گذاری, فرصت, یک سازمان غیر انتفاعی با تمرکز بر ارائه فرصت های اقتصادی برای کارآفرینان.

علاوه بر این 5 میلیون دلار به پی پال غیر انتفاعی همکاران و 15 میلیون دلار به این شرکت خود تنوع و گنجاندن برنامه های.

این بودجه بخشی از یک سال-سابقه ای طولانی در پی پال تحت Schulman گرفتن قوی مواضع در حمایت از اقلیت ها و جامعه تجاوز.

این شرکت در سال 2016 از جیبش جدید 400-فرد جهانی مرکز عملیات در کارولینای شمالی در اعتراض به یک بحث جدید دولت قانون است که نیروهای نما مدرسه و دانشگاه دانش آموزان به استفاده از حمام و سرویس بهداشتی با توجه به جنسیت بیولوژیکی. در سال 2018 شرکت لگد راست تئوری توطئه سایت InfoWarsدر اطراف همان زمان سایت نیز بوت توسط Facebook, YouTube و دیگران. آن را به دنبال ممنوع کردن این, اجتماعی, سایت, دروغ گفتن.ai برای میزبانی ضد سامی پست.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه برای محافظت از تلفن خود را (و خود را در حفظ حریم خصوصی) در اعتراض


4:31

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>