نوزاد cygnet سالگی ‘عمدا’ لگد توسط هل دهنده در لندن پارک

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

یک نوزاد قو درگذشت و پس از یک مرد “به عمد” لگد آن را در حالی که آهسته دویدن از طریق لندن پارک زیرا او “نمی تواند به زحمت اجرا در اطراف آن”.

پلیس گفت: این مرد تصور می شود در 60s لگد دو cygnets در حالی که در حال اجرا در نزدیکی قلم حوضچه در ریچموند پارک در جنوب غرب لندن در حدود 5.30 بعد از ظهر روز دوشنبه.

یکی از این پرندگان موفق به فرار به آب اما یکی دیگر پایدار “شدید” صدمات و مرگ او در روز چهارشنبه بعد از ظهر ملاقات پلیس سلطنتی پارک زور گفت.

“متاسفانه cygnet درگذشت این بعد از ظهر او زخمی شدند و بیش از حد شدید” افسران نوشت: در بیانیه ای در توییتر.

“مشکوک دیده شد به ضربه دیگری cygnet که خوشبختانه موفق به فرار به آب است.”

این cygnet درمان شده بود توسط قو پناهگاه که گفت: مرد لگد پرنده زیرا او “نمی تواند زحمت” به اجرا در اطراف آن بدون ارائه اطلاعات بیشتر.

“ما در حال انجام همه ما می توانیم اما نمی آید امیدوار.

“خدا را شکر وجود دارد برخی از نوع افرادی که او را برداشت و گزارش حادثه به پارک رنجرز” سازمان نوشت: در یک پیام بر روی Facebook.

تعقیب جنایتکاران راه اندازی شده است برای پیدا کردن هل دهنده به عنوان یک ریزش 60 ساله سفید نر حدود 5 ft 6″ بلند است.

او با پوشیدن لباس سیاه در حال اجرا کوتاه و یک جلیقه در زمان حادثه به پلیس گفت:.


لندن ابراز خشم و انزجار خود را در این حمله شنیع و نام شاهدان به جلو آمده با اطلاعات در مورد شک دارم.

“این فقط افتضاح ترین چیز است. چگونه می تواند یک فرد بود به طوری بی رحمانه و بی عاطفه به کشتن یک جانور زیبا? وحشتناک” یکی در توییتر نوشت.

دیگری افزود: “نفرت انگیز کاملا بی معنی و غیر ضروری ظلم و ستم.

“عمدی به قتل با قصد قتل است. هیچ های مختلف اعم از انسان یا غیر انسان [sic]. لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد توضیحات خود را.”

هر کسی که شاهد حادثه و یا هر گونه اطلاعات در مورد مشکوک را تشویق به تماس 07920 586546 و نقل قول شماره مرجع 0705738/20.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>