مایکروسافت می گوید آن را نمی خواهد خود را به فروش تشخیص چهره تکنولوژی به پلیس – CNET


microsoft-1085
آنجلا Lang/CNET

مایکروسافت نمی خواهد خود را به فروش نرم افزار تشخیص چهره به پلیس و اجرای قانون تا زمانی که مقررات فدرال برای به رسمیت شناختن فناوری در محل شرکت رئیس جمهور براد اسمیت گفت: واشنگتن پست در مصاحبه جمعه صبح. حرکت به شرح زیر در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیسو مراحل مشابه توسط آمازون و آی بی ام در مورد تشخیص چهره سیستم های.

“خط پایین برای ما این است که برای حفاظت از حقوق بشر از مردم به این فناوری مستقر شده است” اسمیت گفت: پست و اضافه کرد که این شرکت نیست قبلا فروخته تکنولوژی به اجرای قانون است.

مایکروسافت نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست های اضافی برای نظر.

طرفداران مصرف کننده و گروه های آزادی های مدنی به مدت طولانی هشدار داد در مورد تشخیص چهره تکنولوژی به خصوص با توجه به پلیس. دو سال پیش آیتالله سیستانی خواستار آغاز شد در تکنولوژی غول های برای جلوگیری از ارائه این تکنولوژی به دولت ها و سازمان های اجرای قانون با این استدلال که آن را ناشی از یک تهدید بالقوه به ویژه برای مهاجران و مردم از رنگ. سال گذشته مایکروسافت بی سر و صدا در زمان پایین صورت گسترده به رسمیت شناختن پایگاه داده متشکل از بیش از 10 میلیون تصاویر حذف شده از اینترنت پس از پایگاه داده در ارتباط بود به دولت چین را سرکوب قومی مسلمانان.

“زمانی که حتی سازندگان تشخیص چهره حاضر به فروش این تکنولوژی نظارت به دلیل آن است که بسیار خطرناک نمایندگان مجلس دیگر نمی تواند انکار تهدید به حقوق و آزادی گفت:” مت Cagle یک تکنولوژی و آزادی های مدنی وکیل با آیتالله سیستانی و یا شمال کالیفرنیا.

“کنگره و قانونگذاران کشور باید به سرعت متوقف کردن اجرای قانون استفاده از تشخیص چهره و شرکت هایی مانند مایکروسافت باید کار با حقوق مدنی جامعه – و نه در برابر آن – را که اتفاق می افتد,” Cagle گفت. “این شامل توقف آن زمان تلاش برای پیشبرد قانونی که مشروعیت بخشیدن و گسترش این پلیس با استفاده از تشخیص چهره در کشورهای مختلف در سراسر کشور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>