مارول مرد عنکبوتی عاقبت به زمین بر PS5 – CNET


playstation-spiderman-videojuego-2

محله دوستانه شما PS5 مرد عنکبوتی.


پلی استیشن

مارول مرد عنکبوتی بود مسلما بهترین ابرقهرمان, بازی های ویدئویی پس از بتمن: Arkham پناهندگی. با توجه به موفقیت تجاری و انتقادی که تا سال 2018 بازی شما تا به حال به می دانم که عاقبت در آثار. در آینده از بازی رویداد پنج شنبه, سونی اعلام کرد که عاقبت Spider-Man: Miles Morales که می رسند برای آینده پلی استیشن 5.

شما می توانید در تریلر زیر مشاهده کنید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سونی آغاز بکار PS5 تریلر مرد عنکبوتی: Miles Morales


1:10

این سری از مرد عنکبوتی بازی نیست و در واقع به مارول سینمایی جهان حتی اگر مرد عنکبوتی به نظر می رسد در طیف مانند فیلم Avengers: Endgame. Sony صاحب Spider-Man شخصیت که باعث شده در تمام انواع عوارض با نقش خود در دیزنی متعلق به طیف فیلم.

مرد عنکبوتی برای سونی پلی استیشن است که جدا از تمام این — و هنوز هم ارائه می شود یکی از بهترین ابرقهرمان, بازی های ویدئویی تا کنون. به عنوان یک نتیجه, عاقبت خواهد شد در تقاضا بالا است. من نمی توانم صبر کنید تا ببینید که چگونه Spider-Man پخش در با نام تجاری جدید نسل بعدی PS5.

2018 اصلی سمت چپ ما با مقدار زیادی حل نشده طرح موضوعات برای عاقبت است. مراقب باشید از اخلال گران اگر شما در میانهی شب به پایان رسید و این بازی برای اولین بار. در اصل, آن را در نهایت نشان داد که Norman Osborn مخفیانه شکار برای درمان پسرش هری مرگبار اختلال ژنتیکی. در پایان ما دیدن هری شناور در یک مخزن پر از مایع سبز و سیاه, وب مانند ماده است که در واکنش به نورمن حضور — به احتمال زیاد این جهان نسخه زهر symbiote.

نورمن و هری هر دو تبدیل به دیو سبز در کمیک و فیلم, بنابراین Osborns باید مقدار زیادی از گزینه های برای supervillainy.

در پایان بازی را سه قسمت DLC توسعه شهرستان که هرگز به خواب پیتر پارکر شروع آموزش به عنوان یک عنکبوت-صفحه مایلز مورالس در هنر وب slinging — امکان اشاره مایل بودن قابل پخش در عاقبت یا پیتر عبور باتوم به مایل جایی پایین خط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>