اکثر Calgarians حمایت از “طرح جایگزین” برای حمل و نقل گسترش بیش از خط سبز: نظرسنجی

نتایج حاصل از یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که اکثر Calgarians می خواهید برای دیدن این شهر سیستم حمل و نقل عمومی گسترش یافته اما آنها همچنین می خواهید آن را به نگاه متفاوت از اوایل طرح های پیشنهادی برای خط سبز LRT پروژه.

شش-صد-سه نفر در پاسخ به این نظرسنجی راه اندازی شده توسط یک ad hoc گروه مخالف خط سبز که انجام شد از مارس 14 آوریل 19, مدت کوتاهی پس از کسب اطلاعات در LRT را تصحیح بخش 1 تراز آنلاین منتشر شد.

این Pollarma نظرسنجی انجام شده از طریق پنل آنلاین, مصاحبه, دارای یک حاشیه خطا از +/- 3.66 درصد 19 بار از 20.

تقریبا تمام کلگری ساکنان که در پاسخ (89 درصد) بر این باورند این شهرستان خواهد بود “ضربه سخت تر از هر شهر دیگری در کانادا” توسط COVID-19 همه گیر و در نتیجه تاثیر اقتصادی. شهردار ناهید jasper de valk صحبت کرده است که در هفته های اخیر. پنجاه و یک درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که به شدت موافق با jasper de valk نظرات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بسیاری از کسانی که در نظرسنجی همچنین گفت: آنها بر این باورند کلگری بازیابی را حدود دو سال به جای شش ماه.

در حالی که اکثریت پاسخ دهندگان (69 درصد) به نفع گسترش LRT سیستم از طریق خط سبز پس از شنیدن در مورد هزینه های توسعه تنها 51 درصد می خواهید به آن را ببینید “ادامه عنوان برنامه ریزی شده.”

هنگامی که پس از آن با ارائه جزئیات یک طرح جایگزین 59 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که به جای دیدن این شهر که دنبال گزینه است.

این نظرسنجی پس از ارائه سه گزینه به پاسخ دهندگان: این طرح جایگزین طرح فعلی و رها کردن حمل و نقل گسترش همه با هم. پنجاه و یک درصد پشتیبانی از یک طرح جایگزین 31 درصد شد در حمایت از این طرح در حال حاضر و 11 درصد گفت: آنها می خواهم برای دیدن این شهر حرکت از خط سبز.

لری ویلیامز یک دانشمند علوم سیاسی در مونت رویال دانشگاه گفت: این نظرسنجی نشان می دهد که Calgarians ادامه به نگرانی در مورد این پروژه است.

“ناقص راه حل های مصالحه شده است که نگاه در این مرحله به نظر نمی رسد به رضایت کسی” ویلیامز گفت. “مزایای فقط به اندازه کافی روشن نیست و یا خاص [به اندازه کافی برای] کسانی که واقعا می خواهید به حمایت از آن.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ویلیامز گفت: این اعداد نشان می دهد که Calgarians اند و نه اکثریت خریداری شده به یکی vison سبز خط.

“مقدار زیادی از گزینه های پیشنهاد شده اند و تعداد زیادی از مخالفت با آن جایگزین شده اند نصب شده” ویلیامز گفت. “در نهایت این فقط نیست نگاه مانند آن را محیط زیست… برای رفتن به شمال [از کمان رودخانه در حالی که] هر دو مقرون به صرفه و کم مخل در شرایط تجارت در مرکز شهر.”

ادامه مطلب: خط سبز LRT: شهرستان کالگری مشاوران بالا بردن پرچم قرمز بیش از افزایش هزینه های

جایگزین طرح ارائه شده در این نظرسنجی شامل کاهش طول LRT خط سه کیلومتری رها کردن مرکز شهر به 16 Avenue N. بخش و به جای گسترش اتوبوس حمل و نقل سریع زیرساخت های جلوگیری از زیرزمینی بخش با استفاده از پلت فرم در حال بارگذاری اتومبیل تعدادی از بخش ساخت و ساز به عنوان بخشی از کوتاه خط به انقباض سریع تر و نیاز این شهرستان به ایجاد یک “خطر رزرو” برای کوسن کلگری مالیات دهندگان در برابر سرریز هزینه.

بخش 5 عضو شورا جورج چهل رای داده است به جلو حرکت کند با پیشنهاد تراز اتصال 16 خیابان جنوبی کلگری.

چهل گفت: داده های جمع آوری شده در این پروژه باید به اندازه کافی برای حمایت از طرح های پیشنهادی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“خط سبز شده است مورد بحث و بررسی برای تعدادی از سال قبل از زمان من در شورای شهر” چهل گفت. “[شهر] دهکدهای از انجام یک بررسی گسترده از تمام راه ها و فرصت های موجود و هزینه تجزیه و تحلیل سود از یک خارجی ، که همه نشان می دهد که رسیدن به 16 خیابان به چوپان است که بهترین مسیر است.”

چهل گفت: گزارش ارائه شده به خط سبز کمیته طول می کشد را به حساب دراز مدت اثرات داشتن یک مسیر است که عبور از کمان رودخانه.

“اتصال 16 خیابان به چوپان فراهم می کند بسیاری ridership دراز مدت و آن را به ما ارائه بیشترین بازده عملیاتی” چهل گفت. “[این شهر] قابلیت اتصال به بیشترین تعداد Calgarians و می افزاید: قابلیت اتصال به شمال بیشتر به عنوان بودجه در دسترس می شود در آینده است.”

بسیاری از این تغییرات شده بودند شهر را خط سبز کمیته در ژوئن 2 و تراز است که با توجه به ارائه به شورای شهر به عنوان یک کل در ژوئن 15.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

–با فایل های از اخبار جهانی ” مایکل کینگ

سازمان دیده بان زیر: برخی از اخبار جهانی ویدئوها در مورد خط سبز.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>