لویی شورا به اتفاق آرا می گذرد ‘Breonna قانون’ ممنوعیت بدون دست کشیدن حکم

Louisville, Ky., شورای شهر به اتفاق آرا تصویب ممنوعیت بدون دست کشیدن حکم پنج شنبه پایان دادن به یک عمل است که منجر به پلیس-درگیر تیراندازی از Breonna تیلور نزدیک به سه ماه پیش است.

لقب “Breonna قانون” اندازه گیری نیز تضمین می کند که دوربین های بدن باید پوشیده با تمام افسران پلیس اجرای حکم به مدت حداقل پنج دقیقه قبل و بعد از حکم اجرا شده است.

ادامه مطلب: Breonna تیلور مورد: آنچه ما در مورد مرگ او تحقیقات و تظاهرات

تیلور یک زن سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد در آپارتمان او در مارس 13 بعد از پلیس اعدام یک اصطلاح بدون دست کشیدن حکم اجازه می دهد ماموران وارد خانه بدون اخذ مجوز از ساکنان.

26-در سال اول پاسخ به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار زمانی که ماموران آتش گشودند و پس از تیلور دوست پسر — که به گفته پلیس او به فکر من دزدیدند پس از مبهوت از تخت اخراج در افسران برای اولین بار هدف قرار دادن یک پا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پلیس مشغول تحقیق در دو مظنون به فروش مواد مخدر در یک خانه بیش از 10 مایل از تیلور آپارتمان با توجه به سوابق گزارش توسط لویی پیک مجله.

پس از تظاهرات: چگونه به حرکت ادامه

پس از تظاهرات: چگونه به حرکت ادامه

تیلور مورد بوده است در میان کسانی که ذکر شده در توسط معترضان که به خیابان ها ریختند در لوییویل و در سراسر ایالات متحده پس از کشتن جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس در مه 25.

در حالی که چهار افسران درگیر در Floyd مرگ باید دستگیر شده و به اتهام همان اتفاق افتاده برای افسران که شات تیلور.

عبور از “Breonna قانون” یکی از چند خواسته از محلی معترضان.

لویی شهردار گرگ فیشر گفت: در توییتر او را ثبت و اندازه گیری “را به عنوان به زودی به عنوان آن بازدید میز من است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من به حالت تعلیق در استفاده از این حکم به طور نامحدود در ماه گذشته و از صمیم قلب موافق با شورا است که خطر ابتلا به ساکنان و افسران با این نوع از جستجو سنگین تر بودن از هر گونه سود,” او نوشت.

بیشتر به آمده…

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>