جی کی رولینگ در پاسخ به انتقاد از فراجنسیتی نظرات – CNET


gettyimages-1061228896

هری پاتر نویسنده J. K. Rowling.

Photo by Samir حسین/WireImage

J. K. رولینگ نوشته شده است مقاله در پاسخ به انتقاد او برای دریافت آخرین سری از توییت مربوط به ترانس مسائل. هری پاتر نویسنده نوشته شده 3,600-word essay یکشنبه در وب سایت خود را.

در جزئیات به همین دلیل او را “نگران ترانسفورماتور جدید فعالیت” رولینگ در مورد سابقه شخصی به عنوان یک خشونت خانگی و تجاوز جنسی بازمانده.

“من از ذکر این چیزهایی که در حال حاضر در تلاش برای جلب همدردی,” او نوشت: “اما از همبستگی با تعداد زیادی از زنانی که سابقه مثل من که بوده ام نامفهوم به عنوان افراد متعصبی برای داشتن نگرانی های اطراف تک جنس فضاهای.”

رولینگ خطاب به تغییر فرایند که در آن یک مرد می تواند انتقال به قانونی بودن زنان به عنوان بخشی از نگرانی.

“مردی که در نظر دارد به هیچ عمل جراحی و بدون هورمون ممکن است در حال حاضر امن خود را جنسیتی به رسمیت شناختن گواهی و یک زن در نزد قانون,” او نوشت.

رولینگ همچنین در مورد پیش نویس یک لایحه ارائه شده به دولت اسکاتلند طراحی شده به آن را آسان تر برای ترانس مردم برای به دست آوردن جنسیت به رسمیت شناختن گواهی.

در حالی که مایل “ترانس زنان به امن” رولینگ نوشته است که “در همان زمان من نمی خواهم به را پس از وضع حمل زنان و دختران کمتر امن است. هنگامی که شما پرتاب باز کردن درب حمام و رختکن به هر کسی که معتقد است و یا احساس می کند او یک زن – و به من گفت: جنسيت تایید گواهی در حال حاضر ممکن است اعطا می شود بدون نیاز به عمل جراحی و یا هورمون – پس از آن شما باز کردن درب برای هر و همه مردان که مایل به داخل می آیند. این حقیقت ساده است.”

او نوشت که او صرف مقدار زیادی از شنبه “در محل تاریک در داخل سر من به عنوان خاطرات جدی تجاوز جنسی من رنج می برد در دهه بیست سالگی من عود در یک حلقه. که حمله رخ داده در یک زمان و در یک فضای که در آن من آسیب پذیر و سرمایه گذاری شده در یک فرصت است. من نمی توانستم خاموش کردن آن خاطرات و من پیدا کردن آن سخت برای مهار خشم و ناامیدی در مورد راه اعتقاد من دولت من این است که بازی سریع و سست با زنان و دختران’ ایمنی است.”

رولینگ یک معلم گفت: علاقه او در آموزش و پرورش حفظ و افزایش تعداد دختران گذار — به نقل از یک 4400 درصد افزایش در انگلستان — نیز بخشی از دلایل خود را برای صحبت کردن.

او همچنین دقیق چگونه او احساس “ذهنی sexless” در خود جوانی و این که او “تعجب که آیا اگر من می خواهم به دنیا آمد و 30 سال بعد, من بیش از حد ممکن است تلاش کرده اند به انتقال. جذبه فرار از زنانگی می شده اند ، من تلاش مبتلا به OCD به عنوان یک نوجوان. اگر من می خواهم جامعه و همدردی آنلاین است که من می توانم پیدا کردن در محیط زیست فوری من اعتقاد دارم که من می تواند متقاعد شده اند به نوبه خودم به پسر پدر من آشکارا گفت که او می خواهم را ترجیح داده است.”

در پاسخ بسیاری از ترانس و فعالان باید بیشتر مورد انتقاد قرار رولینگ برای استفاده از پلت فرم خود را به زندگی از ترانس مردان و زنان مشکل تر است.

“جی کی رولینگ نظرات نه تنها تضعیف ارزش های اصلی از سری هری پاتر — آنها در حال صاف کردن خطرناک” نوشته الیوت Kozuch از کمپین حقوق بشر, امریکا بزرگترین جامعه مدنی, حقوق سازمان. “در سال 2019 حداقل 26 نما و جنس غیر منطبق نفر کشته شدند در آمریکا اکثر این مرگ و میر ها سیاه نما زنان است.”

دیگران ناراحت بودند با استناد بحث برانگیز 2018 مطالعه توسط لیزا Littman یک مطالعه بسیاری از محققان و ترانس-فعالان شده اند به شدت بحرانی است.

اندرو جیمز کارتر مدیر عامل شرکت سکو — یک شبکه اجتماعی متعهد به مهر کردن اطلاعات غلط — قرار دادن با هم یک موضوع است که تلاش برای اضافه کردن متن به رولینگ ادعا می کند که کارتر خواستار “نیمه حقایق و transphobic dogwhistles”.

“سوء استفاده اسفناک است” گفت: کارتر “اما آن مجوز تراجنسی. ترانس مردم دریافت این سوء استفاده (و بدتر) هر روز – حتی بیشتر در پی رولینگ اخیر توییتهایی.”

GLAAD media watchdog که قبلا به عنوان شناخته شده گی و لزبین داد در برابر افترا خواسته برندها و شرکت های مرتبط با رولینگ به آدرس نظرات.

“J. K. Rowling فعالانه گسترش اطلاعات غلط و رد گفتگو با LGBTQ رهبران که صرفا می خواهید به گفت و گو و اجازه دهید او را می دانم که تاثیر منفی که این توییت کرده” گفت: آنتونی راموس GLAAD از افراد مشهور استعداد در بیانیه ای گفت: ارسال به انواع. “یک نسل مطرح شده در J. K. خود کتاب در مورد استقبال از تفاوت ها است که در حال حاضر ساخت صدای خود را با صدای بلند و روشن و اگر او امتناع گفت و گو و سپس شرکت هایی که همکاری با او باید بگویم که جامعه به جایی که آنها ایستاده است. استودیو شبکه ها و مارک های وابسته J. K. Rowling آن را مدیون خود را فراجنسیتی کارکنان و مصرف کنندگان به صحبت کردن در برابر او نادرست و مضر نظرات.”

رولینگ توییتهایی آغاز شده و روز شنبه با یک نظر در مقاله ای با عنوان ‘ایجاد یک برابر بیشتر پست-COVID-19 جهان برای افرادی که عادت ماهانه.’

“‘افرادی که عادت ماهانه.’ من مطمئن هستم که وجود دارد استفاده می شود یک کلمه برای این افراد است. کسی به من کمک کند. Wumben? Wimpund? Woomud?,” او نوشت. این برچسب transphobic و پاسخ متهم رولینگ بودن ترانس انحصاری رادیکال فمینیستی (TERF).

در ماه دسامبر گذشته کی رولینگ نیز در واکنش به حمایت از مایا Forstater یک محقق که از دست رفته کار خود را پس از به tweeting است که یک فرد نمی تواند خود را تغییر بیولوژیکی ،

دانیل رادکلیف, اما واتسون و Eddie Redmayne در میان اعضای بازیگران هری پاتر و فوق العاده جانوران و که در آن به آنها را پیدا کنید فیلم فرانشیز بر اساس رولینگ کتاب ایم که علنا خطاب رولینگ نظرات.

“زنان تغییر جنسیت زنان هستند” رادکلیف نوشت: روز دوشنبه در یک پست وبلاگ. “هیچ بیانیه ای بر خلاف پاکسازی هویت و عزت مردم تغییر جنسیت می رود و در برابر همه مشاوره داده شده توسط حرفه ای مراقبت های بهداشتی انجمن ها که به مراتب بیشتر تخصص در این موضوع از یا جو یا I.”

در روز سه شنبه بیانیه ای را به انواع Redmayne گفت: “احترام به فراجنسیتی مردم باقی می ماند فرهنگی ضروری است و من در طول این سالها تلاش کرده اند به طور مداوم آموزش خودم.”

واتسون توییتی چهارشنبه “ترانس مردم که آنها می گویند آنها و شایسته را به زندگی می کنند زندگی خود را بدون اینکه به طور مداوم مورد سوال و یا گفته آنها نیست که آنها می گویند آنها.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>