آیفون X vs iPhone 11: کدام گوشی بهترین است برای شما ؟ – CNET


CNET iPhone X

اپل آی فون X (2017) ریخته روی دکمه صفحه اصلی و جایگزین آن را با حرکات و ریخته اسکنر اثر انگشت و جایگزین آن با تشخیص چهره.

سارا تو/CNET

هنگامی که آی فون X رونمایی شد به جهان در پاییز سال 2017 مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک آن را به نام “بزرگترین جهش رو به جلو از آی فون اصلی است.” که تا حدودی به این دلیل در آن زمان آی فون X بود که اپل بزرگترین گوشی هنوز کامل با یک بازرسی و نگهداری طراحی شده است. رفته بودند ضخیم ناهنجاری و فیزیکی دکمه صفحه اصلی را از سلف خود آی فون 7 و تقریبا تمام نسل های قبلی آیفون. در عوض ما یک نوار بالا بردن تلفن که برجسته در نزدیکی لبه-به-لبه صفحه نمایش و برای اولین بار ما معرفی شدند به صورت ID. آیفون X نیز یک نوار جدید از نظر قیمت آن آغاز شده است در $1000. دو سال بعد در سال 2019 آی فون 11 اعلام شد که پیگیری برای آیفون XR. آن را نوآورانه ترین گوشی تا به حال, اما از آن است که اپل صورتحساب آن به آیفون برای (تقریبا) هر کس.

در مقایسه با آیفون X, آی فون 11 ویژگی یک دوربین بهتر و بهبود عمر باتری بهتر و دوام, اما آن را نمی آیند نزدیک به همان سطح از ارتقاء. در واقع اپل ساخته شده برخی از محاسبه سازش مانند با استفاده از یک صفحه نمایش ال سی دی به جای یک OLED برای کمک به رانندگی هزینه پایین اجازه می دهد آی فون 11 برای شروع در $699. آن را نیز از دست رفته یک لنز تله است که شما می توانید بر روی آی فون ایکس, آی فون 11 نرم افزار و آی فون 11 Pro Max. حتی با کسانی که تجارت آف آی فون 11 است که همه در اطراف تلفن بهتر است. آن را نیز در آی فون من ترجیح می دهم به دلیل طولانی تر عمر باتری بهتر دوربین و جامد با دوام است. ما به عنوان خوانده شده اپل آی فون 11 نظر.

آیفون X یک صنعت پیشرو در گوشی های هوشمند در سال 2017, و آن را هنوز هم فوق العاده در سال 2020 است. آیفون X دارای یک حق بیمه OLED صفحه نمایش بزرگ دوربین های دیجیتال و طراحی شده توسط اپل قوی A11 پردازنده. اما آن را با دوام ترک خوردگی در یک سه پا رها در طول CNET را رها کردن آزمون. آن را نیز بسیار سخت تر به آمده توسط اپل پس از قطع آن است. شما می توانید خرید, مرمت, همراه, اما آن را شما را به مجموعه حداقل $599. ما به عنوان خوانده شده اپل آی فون X نقد و بررسی.

آیفون X فولاد ضد زنگ است اما آی فون 11 تقریبا قطره ضد

آیفون X یک چیزی از زیبایی است که ارزش قدردانی خود را بر اساس زیبایی شناسی به تنهایی. براق آن تقریبا تمام صفحه نمایش ظاهر به نظر می رسد ظریف و کمک به تنظیم استانداردهای طراحی برای اپل. در واقع حتی اگر آن را قدیمی تر از آی فون 11 آن مسلما مدرن تر در نگاه و احساس. چرا که آن را سبک تر و نازک تر و کوچکتر از آی فون 11. (برای شماره های خاص شما می توانید در پایین حرکت به CNET مشخصات جدول زیر).

آن را نیز دستکاری شده از فولاد ضد زنگ است که به طور معمول یکی از طراحی نشانه های یک تلفن حق بیمه. آی فون 11 در ضمن با استفاده از یک قاب آلومینیومی با شیشه ای در جلو و عقب. اما برای همه آن حداقلی زیبایی آیفون X یک گوشی با دوام و کاملا باید با استفاده از یک مورد خوب. بله, آن را دارای رتبه IP67 که بدان معنی است که گوشی به طور کامل گرد و غبار محافظت شده و همچنین می تواند مقاومت در برابر غوطه ور شدن در 1m (در حدود 3.3 فوت) از آب تا 30 دقیقه. که پایین تر از آی فون 11 IP 68 امتیاز بود اما افت آزمون که بزرگ یاس.

آیفون X cracked در یک سه پا رها کردن. در ضمن آی فون 11 برابر هشت قطره های مختلف آزمایش بر روی بتن سخت از جمله یک قطره از 11 فوت ارتفاع (هر چند دوربین نیست). این به نظر می رسید تا اپل ادعا می کنند که آن را به استفاده از با دوام ترین شیشه تا کنون ساخته شده را به گوشی های هوشمند در جلو و پشت آیفون 11. شیشه ای بود که سفارشی ساخته شده برای آی فون توسط کورنینگ شرکت های آمریکایی پشت گوریل شیشه ای.

ادامه مطلب: چه اتفاقی می افتد زمانی که شما رها کردن آی فون 11 در آب ؟

آیفون X کوچکتر واضح تر premium نمایش

یکی دیگر از تفاوت های کلیدی بین آیفون X و iPhone 11 توسط فن آوری صفحه نمایش. آیفون X برنده روشن در این دسته بندی به دلیل آن است یک رزولوشن بالاتر صفحه نمایش با بهتر کیفیت ساخت. در حالی که آی فون 11 دون بزرگتر صفحه نمایش ال سی دی آیفون X ویژگی های جمع و جور تر صفحه نمایش OLED با 2 436×1 125 و وضوح است که بالاتر از آی فون 11 قطعنامه (1,792×828). در کل صفحه نمایش OLED با خدمت کردن کیفیت تصویر بهتر با blacker سیاه پوستان و سفیدتر سفیده اما آنها نیز کم هزینه تر. زمانی که من در مقایسه با آیفون X و iPhone 11 صفحه نمایش side-by-side من متوجه تفاوت در کیفیت و در هر دو حالت تیره و طبیعی است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل نشان می دهد آی فون 11 Pro با 3 دوربین


4:36

آی فون 11 فاقد یک لنز تله, اما بهتر است به طور کلی دوربین های

جدا از قیمت دوربین یکی از بزرگترین و مهم ترین دیفرانسیلی بین دو اپل. در حالی که هر دو دستگاه دارای پردازنده 12 مگاپیکسلی عقب و دوربین تفاوت آنها در نوع لنز به آنها ساخته شده. که در آن آی فون 11 گسترده و گسترده ای فوق العاده دوربین آیفون X دارای یک لنز استاندارد و یک تله تیرانداز می دهد که آی فون X یک مزیت به دلیل بهتر است برای زوم کردن به یک عکس بدون از دست دادن کیفیت. اما حتی اگر آی فون 11 فاقد بسیار دوست داشتنی لنزهای تله فتو لنز این دوربین بهتر و به طور کلی آن را می توانید بکشید 2x زوم دیجیتال بدون هر گونه از دست دادن واضح از جزئیات هر چند آن را ندارد زوم اپتیکال قابلیت ندارند.

در علاوه بر این به آی فون 11 نیز دارای مزیت قوی تر A13 چیپ ست کار به نفع آن است. این سخت افزار با ترکیب جدید پردازش تصویر با تکنولوژی مانند عمیق Fusion help آی فون 11 دوربین های برخی از بهترین پول می توانید خرید امروز. عمیق Fusion یک راه جدید برای آی فون 11 برای پردازش عکس ها اجازه می دهد برای بهتر داخل عکس که واضح تر و بیشتر رنگ دقیق است. همچنین این را قادر می سازد تا سریع تر فوکوس اتوماتیک.

آی فون 11 ultra-wide لنز است که برای اولین بار در اپل نیز ارزشمند منابع به تکیه در زمانی که شما در حال عکاسی جارو مناظر. آن قطاری از 120 درجه میدان دید اجازه می دهد شما را به تناسب بیشتر از محیط اطراف خود را نسبت به مدل های قبلی و تزریق درام به در غیر این صورت دنیوی ، این احتمالا چیزی نیست که شما با استفاده از روز به بعد هر چند.

به عنوان ستاره ای به آی فون دوربین در نور کم عکاسی شده است نسبت ضعف است. اما این مورد در آی فون 11. شما می توانید یک حالت شب اتوماتیک از ویژگی های است که قطاری موثر عکس در شرایط تاریک. آیفون X ندارد اتوماتیک قابلیت های حالت شب, بنابراین هنگامی که شما را در نور کم عکس های آنها grainer در مقایسه با آی فون 11. شما همچنین دریافت به طور کلی تثبیت کننده تصویر است که احساس می کند مانند شما در حال عکسبرداری با کمک یک حلقه. نیز وجود دارد بسیار بهتر دوربین عکاسی از خود است که می تواند شلیک ویدیو 4K.

در اینجا برخی دیگر از دوربین ابزار در آی فون 11 است که باعث بهبود بر اساس آنچه در حال حاضر بر روی آی فون X:

  • روشن تر true-tone flash
  • بالاتر نسبت کنتراست HDR
  • حالت عمودی هم اکنون می توانید تشخیص چهره حیوان خانگی

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: من 6 ماه زندگی با آیفون X


4:43

آی فون 11 برتر عمر باتری و یک 128GB storage گزینه

ما تحت پوشش تفاوت در بیرونی از هر دو آی فون X و iPhone 11 اما تفاوت کلیدی داخلی و فوق چیپ ست. در قلب آیفون X A11 bionic تراشه بود که اپل پیشرفته ترین پردازنده در زمان راه اندازی آن. سریع به جلو به 2020 و A11 چیپ ست است که هنوز هم یک پردازنده سریع است که هنگامی که در ترکیب با سیستم عامل iOS 13.5 هنوز هم باید بسیار روان اجرا. آی فون 11 در ضمن خانه های بیشتر قدرت کارآمد A13 تراشه است که همچنین بر روی اعضای دیگر از آی فون 11 خانواده (و آی فون جدید SE) است. اپل ادعا می کند این افزایش آی فون 11 عملکرد با حداقل 20 درصد بیش از آی فون XS, آیفون, XS حداکثر و آیفون XR که با استفاده از A12. که شامل سرعت پردازنده اصلی مغز و خاص برای موتورهای گرافیکی و هوش مصنوعی است. هنگامی که ما زد پردازش سرعت عملکرد در نرم افزار 3DMark و Geekbench 5, آی فون 11 دور آمد با این پیروزی به عنوان انتظار می رود, اما آیفون X برگزار شد تا به خوبی.

طبق معمول اپل فاش نمی, ظرفیت باتری اما آمار و ارقام گزارش پوینت به آی فون X حمل کوچکتر 2,716 میلی آمپر باتری در حالی که آی فون 11 را مجهز به یک 3,110 میلی آمپر باتری. ما در پخش ویدئو تست که حلقه های تصویری در حالی که در حالت هواپیما ما متوجه شدیم که آی فون 11 به طول انجامید و 15 ساعت و 24 دقیقه. در ضمن آیفون X به طول انجامید 11 ساعت و 45 دقیقه است.

همانطور که برای ذخیره سازی با قیمت 699 دلار به آی فون 11 مدل 64GB ذخیره سازی است که احتمالا برای بسیاری از مردم است. شما همچنین باید این 128GB نسخه و 256 گیگابایت نسخه را انتخاب کنید برای $749 دلار 859 بود. آیفون X forgoes این 128GB نوع است که به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود شیرین نقطه نظر گزینه های ذخیره سازی بنابراین شما فقط باید این دو باقی مانده برای تصمیم گیری بین.

آیفون X vs iPhone 11 مشخصات

آیفون X (2017) آی فون 11 (2019)
اندازه صفحه نمایش و رزولوشن 5.8-inch; 2,436×1 125 و پیکسل های OLED 6.1 اینچ ال سی دی مایع شبکیه چشم; 1,792×828 پیکسل
تراکم پیکسل 458 ppi 326ppi
ابعاد (اینچ) 5.7×2.79×0.30 در 5.94×2.98×0.33 در
ابعاد (میلی متر) 143.6×70.9×7.7 mm 150.9×75.7×8.3mm
وزن (اونس گرم) 6.14 اونس; 174 گرم 6.84 اونس; 194g
نرم افزار موبایل iOS 11 (می توانید به روز رسانی 13) iOS 13
دوربین 12-مگاپیکسل (استاندارد) 12-مگاپیکسل (تله فوتو) 12-مگاپیکسل (wide), 12 مگاپیکسلی (ultra-wide)
جلوی دوربین 7-مگاپیکسل با چهره ID 12-مگاپیکسل با چهره ID
ضبط ویدئو 4K 4K
پردازنده اپل A11 مصنوعی اپل A13 مصنوعی
ذخیره سازی 64GB 256GB 64GB 128GB 256GB
رم 3GB اعلام نشده
ذخیره سازی قابل ارتقا هیچ کدام هیچ کدام
باتری اعلام نشده اعلام نشده اما اپل ادعا می کند آن را به آخرین 1 ساعت بیشتر از آیفون XR
حسگر اثر انگشت هیچ کدام (در صورت شناسایی از طریق TrueDepth دوربین) هیچ کدام (در صورت ID)
اتصال رعد و برق رعد و برق
جک هدفون هیچ هیچ
ویژگی های خاص مقاوم در برابر آب (IP67); شارژ بی سیم; Face ID 3D باز Animoji مقاوم در برابر آب (IP68); دو سیم کارت قابلیت (نانو سیم کارت و e-SIM); شارژ بی سیم
قیمت خارج از قرارداد (تومان) $999 (64GB), $1,149 (256GB) مرمت شده: $599 699 دلار (64GB), $749 (128GB), $849 (256GB)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>