افزایش تماس برای دولت انتاریو به اعلام ضد سیاه نژادپرستی بحران بهداشت عمومی

وجود دارد افزایش تماس برای دولت انتاریو به اعلام ضد سیاه نژادپرستی بحران بهداشت عمومی.

“ضد سیاه نژادپرستی است غیر قابل انکار اثرات مضر در ساکنان انتاریو,” CUPE انتاریو رئیس جمهور فرد هان گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

“ما نیاز به نام چه اتفاقی می افتد به مردم سیاه و سفید هنگامی که آن را می آید به پلیس وجود تبعیض در محل کار استرس باعث می شود و خیلی بیشتر به عنوان یک بحران بهداشت عمومی نیاز فوری و جامع عمل است.

ادامه مطلب: تورنتو هیئت مدیره بهداشت و درمان به اتفاق آرا رای به رسمیت شناختن ضد سیاه نژادپرستی به عنوان بحران بهداشت عمومی

“همه ما دیده می شود این دامنه در دسترس است و چگونه به سرعت دولت عمل می کنند در طول بهداشت عمومی اورژانس … این مدت زمان طولانی گذشته به اذعان کرد که مبارزه ضد سیاه نژادپرستی نیاز به همان مقیاس و سرعت است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

CUPE انتاریو نیز نامیده می شود برای مشاوره در مورد انتشار سریع از مجموعه ای از مسابقه بر اساس COVID-19 اطلاعات بودجه استانی دولت ضد نژادپرستی اداره و افزايش پلیس نظارت.

Veriline هاو توسعه خدمات کارگر و رئیس اتحادیه نژادی کمیته عدالت گفت: بسیاری از کارگران خط مقدم که سیاه هستند “در خطر جدی است.”

ادامه مطلب: بهداشت انتاریو رهبران تماس در استان اعلام ضد سیاه نژادپرستی بحران بهداشت عمومی

“هفتاد درصد از همکاران من هستند racialized با بسیاری از آنها سیاه و سفید است. ما می دانیم که ما در حال نهفته ترین, اما ما نیاز به دولت برای جمع آوری نژاد-بر اساس اطلاعات برای کمک به ایجاد بهترین اقدامات ممکن است” او در بیانیه ای گفت:.

درخواست می آید به عنوان تظاهرات مسالمت آمیز در اطراف مسائل ضد سیاه نژادپرستی و خشونت پلیس برگزار می شود ادامه در سراسر شمال امریکا پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید در ایالات متحده است.

چندین بهداشت و سلامت دیگر سازمان ها از جمله جمعی از اتحاد برای سالم جوامع سیاه و سلامت کمیته سیاه و سلامت داد و این شبکه برای پیشرفت سیاه جوامع را تحت فشار قرار دادند برای یک بیانیه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این ائتلاف نیز نامیده می شود در دولت انتاریو به تصویب تقویت پاسخگویی اقدامات به “آدرس پلیس خشونت پلیس خشونت و اضرار به جوامع” افزایش منابع و “به وضوح بیان هدفمند و سیستماتیک” ضد سیاه نژادپرستی استراتژی به عنوان به خوبی به عنوان استانی حمایت از تخصیص “صندوق حفاظت به ارائه فرهنگی مناسب سلامت و رفاه پشتیبانی در جوامع سیاه.”

روز دوشنبه در شهر تورنتو هیئت مدیره بهداشت و درمان به اتفاق آرا رای به رسمیت شناختن ضد سیاه نژادپرستی به عنوان یک بحران بهداشت عمومی. این هیئت همچنین تأیید تعهد به حمایت از سیاست های مؤثر به حاشیه رانده شده و racialized جوامع ارسال یک درخواست برای تورنتو افسر پزشکی سلامت reprioritize منابع به آدرس ضد سیاه, نژاد پرستی و پرداختن به نابرابری نقل مکان کرد به reschedule یک جلسه آموزشی برای هیئت مدیره بر ضد سیاه نژادپرستی و دیگر حقوق صاحبان سهام مربوط به اقدامات و خواسته برای شهرستان مدنی قرار ملاقات کمیته برای تنوع بخشیدن به پر کردن موقعیت در شهرستان تخته و کمیته.

مشاهده link ”

وقتی پرسیده شد که چند بار اگر دولت انتاریو به دنبال اعلام ضد سیاه نژادپرستی بحران بهداشت عمومی یک سخنگوی وزیر بهداشت انتاریو کریستین الیوت نیست به طور مستقیم رسیدگی به این مسئله.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به جای هیلی Chazan با اشاره به اظهارات نخست وزیر داگ فورد در اعلام اخیر در مورد یک گروه مشورتی نخست وزیر شورای برابری فرصت.

“به عنوان یک جامعه به عنوان یک مردم ما در حال آمدن چهره به چهره در حال حاضر با سخت ترین مسائل سخت ترین موضوعات و وجود دارد مقدار زیادی از درد در کانادا و آمریکا و سراسر جهان,” او گفت:.

انتاریو شورای برابری فرصت

انتاریو شورای برابری فرصت

“ما باید بپذیریم این درد و جایی که آن را در آینده از, و آن را فقط با مواجهه با این مسائل سر در که ما می توانیم آدرس آنها که ما می تواند به جلو حرکت کند.

“این شروع می شود با جوان ما مردم است. این شروع می شود با نسل بعدی ما. این شروع می شود با تجهیز آنها با ابزار آنها نیاز دارید. این شروع می شود با فرصت های اقتصادی آموزش و پرورش, فرصت ها و پشتیبانی می کند. این شروع می شود با دادن هر فرد جوان از هر جامعه از هر محله ابزار برای موفقیت است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با توجه به CUPE انتاریو تماس برای انتشار سریع از مسابقه بر اساس COVID-19 داده Chazan گفت: دولت انتاریو به تصویب به جمع آوری مبتنی بر نژاد COVID-19 “به صورت داوطلبانه” در حالی که با توجه به ساخت آن الزامی به گزارش درآمد و نژاد از کسانی که تست مثبت برای رمان coronavirus.

او به نام این حرکت را “اولین گام مهم برای درک اثرات منحصر به فرد نژاد و درآمد ممکن است در بهداشت عمومی درآمد.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>