‘من می خواستم هر کس به دیدن’: چگونه livestreams تغییر دیدگاه ما از اعتراضات – CNET


google-hq-sede-mountain-view.jpg

معترضان با تجمع در واشنگتن, DC و شهرستانها در سراسر جهان.


گتی

به عنوان مردم در سراسر جهان livestream تظاهرات در پی جورج فلوید مرگجان زیگلر به یاد زمانی که او اسیر غم انگیز از لحظه ای که دیده می شود در سراسر جهان.

در اوت. 12, 2017, زیگلر دوربین خود را برداشت دکل و رهبری به counterprotest در supremacist تجمع در Charlottesville, Virginia. شب قبل از نئو نازی ها و alt سمت راست فعالان تبار در دانشگاه ویرجینیا شعار شعارهای نژادپرستانه و حمل مشعل ماورا. زیگلر, روزنامه نگار مستقل است که می رود به نام Reb Z نیست جدید برای فیلمبرداری شد. او در حال حاضر می خواهم به دست آورد یک تو رفتگی در دیوار زیر برای livestreaming تظاهرات در داکوتای دسترسی به خط لوله و در فرگوسن میسوری است. با وجود این تجربه زیگلر نمی توانست تصور آنچه در مورد فوران.

در حالی که معترضان جمع آوری شده در این شهرستان در مرکز شهر منطقه اعتراف سفید supremacist به نام جیمز زمینه سوار خود دوج چلنجر در اطراف این منطقه است. سپس او منفجر ماشین خود را به جمعیت. “ما نیاز به متخصصین در حال حاضر! مردم به شدت صدمه دیده است!” زیگلر می گوید دیوانه وار در این ویدئو. “کسی ممکن است مرده باشد.”

داد و بیداد کشته هدر Heyer و مجروح شدن ده ها تن از معترضان دیگر. زمینه محکوم شد قتل درجه اول و محکوم به زندگی در زندان است. زیگلر ویدئو ricocheted در سراسر جهان ضبط شده است یکی از زشت ترین لحظات در آمریکا در حال رشد اجتماعی را بدست آورد. “که کلیپ شد و قادر به رفتن ویروسی در سراسر جهان در کمتر از 10 دقیقه” زیگلر گفت CNET در مصاحبه این هفته است. “مردم را دیدم آن را قبل از alt سمت راست قادر به شروع به دادن نادرست خود counternarrative.”

Livestreams در حال بازی در یک نقش مشابه به عنوان معترضان را به خیابان ها در سراسر جهان به تمرکز توجه در زندگی مهم جنبش است. علت گرفته فوریت پس از فلوید 46 ساله غیر مسلح در مینیاپولیس کشته شد پس از یک افسر پلیس این ماجرا یک زانو را به گردن او حدود 9 دقیقه است. (دستگیری خود جاودانه شد توسط تماشاگران که اشاره گوشی خود را در صحنه در حالی که درخواست پلیس برای اجازه فلوید است.) این livestreams را صحنه تظاهرات مسالمت آمیز پلیس درگیری و همه چیز را در میان.

gettyimages-831336776

سفید supremacists جمع آوری شده در Charlottesville, Virginia در سال 2017. جیم زیگلر, روزنامه نگار مستقل, جریان حوادث.


گتی

به تظاهرات ادامه livestreams باید به عنوان یک تقریبا شخصی پنجره به ناگهانی از تظاهرات. صمیمی تر از یک high-definition کابل پخش اخبار و rawer از یک توییتی کلیپ زنده خوردها گرفتن زمان و مکان است که ویرایش قطعه را از دست ندهید. Livestreams ضبط هر دو دنیوی و فوق العاده. وجود دارد هیچ کاهش تولید. چرا که هر کسی می تواند جریان از تلفن های خود را در این ویدئوها را تبدیل به یک راه برای نگه داشتن قدرت به حساب آورد. و چون آنها زندگی می کنند آنها خود به خود برای همه درگیر از جمله فرد پشت دوربین.

“شما نمی دانید که چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی. آنها نمی دانند چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی می گوید:” نانسی ون خانه, یک استاد در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی از اطلاعات است. “این اتفاق می افتند زندگی برای همه است.”

‘داستان دیگری گفته است’

مانند Charlottesville زودتر livestreams از زندگی ماده تظاهرات در حال حاضر اسیر فاجعه است. کشتار رستوران دیوید McAtee در لوئیزویل کنتاکی در اوایل این ماه یکی از آنها بود.

پلیس شهر و کنتاکی گارد ملی به دنبال پراکنده کردن جمعیت نقض مقررات منع رفت و آمد در خارج McAtee این رستوران کباب مشترک به نام دینو است که در آن افسران پلیس گزارش می خوردند به صورت رایگان. McAtee زده بود و کشته شد و پس از آنکه مقامات “بازگشت به آتش” در گروه با توجه به رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear. پلیس در حال از دست رفته بدن دوربین فیلم تیراندازی به دلیل دو افسر که اخراج به جمعیت نیست آنها را روشن کنید.

کریس اسمیت 41 ساله گارد امنیتی بود که با دوستان در فروشگاه درب بعدی. اسمیت نبود اعتراض. او و دوستان خود را گوش دادن به موسیقی از خوردن و نوشیدن ، اسمیت در حال حاضر بوده است جریان در Facebook Live برای حدود نیم ساعت زمانی که او شنیده صدای شلیک گلوله.

gettyimages-1218020610

لویی ساکنان سوگواری دیوید McAtee محلی صاحب رستوران.


گتی

او نمی توقف ضبط. “من می خواستم همه را به دیدن دقیقا همان چیزی بود” اسمیت در مصاحبه ای گفت:. در این ویدئو چندین عکس حلقه هر چند بورس نیست و در قاب. پلیس بگویید اسمیت به ماشین خود را و سپس با استفاده از وسیله نقلیه برای پوشش در حالی که او در آن است.

اسمیت که سیاه است می گوید: پلیس آمریکا یک مشکل است. او شروع می شود livestreaming هر بار که او را می بیند پلیس او می گوید: از آنجا که این فیلم مهم در برگزاری آنها را پاسخگو باشد. “یک کل بسیاری از بار داستان دیگری است گفت: اگر شما آن را ندارید. هیچ کس از رفتن به باور کسی بیش از پلیس. پلیس هیچ غلطی نمیتوانند بکنند.”

اسمیت نیست به تنهایی در استفاده از Facebook را livestreaming خدمات را به تصرف خود در تعامل با پلیس است. در جولای 2016, سرویس عناوین ساخته شده بعد از پلیس در ایالت مینه سوتا به ضرب گلوله کشته و Philando کاستیا یک 32 ساله سیاه پس از متوقف شدن به یک دم نور است. دوست دختر خود را, الماس رینولدز جریان که بلافاصله پس از صندلی مسافر. در این ویدئو کاستیا است, سقوط در صندلی خود و تحت پوشش در خون است. “شما شلیک چهار گلوله به او آقا” رینولدز می گوید به افسر پلیس است. Facebook در ابتدا در زمان پایین اما بازسازی آن از مقاومت مواجه.

هفته گذشته Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل این گزارش با اشاره به کاستیا livestream به عنوان یک مثال از اینکه چگونه شبکه های اجتماعی را ابزار می توانید برجسته و بی عدالتی است. او این اظهارات را به عنوان او در توجیه عدم اقدام در برابر یک پست توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که اشاره به خشونت علیه معترضان. زوکربرگ به احتمال زیاد موفق به ذکر است که Facebook Live دارای بیش از یک بار استفاده شده است را به جریان تجاوز و خودکشی.

‘هیچ سوال’

Livestreaming تظاهرات می رود بیشتر از Facebook و Twitter. برای اولین بار آن را تبدیل به یک ابزار قدرتمند برای فعالان در سال 2011 در جنبش اشغال وال استریت. در آن زمان streamers ها را بر روی تلفن و یا دیگر دوربین های مصرف کننده و ارسال آنها را به خدمات ویدئویی مانند تبادل و Bambuser از لپ تاپ های آنها را با خود حمل کردند.

جریان شد خیلی بیشتر در دسترس زمانی که شرکت های تلفن همراه پیوست نزاع است. Meerkat اولین جریان برنامه به جریان اصلی توجه عرضه در سال 2015. هنوز livestreams را ندارد تا زمانی که فناوری بزرگ سرمایه گذاری در ابزار. در همان سال, توییتر, خرید, راه اندازی, Periscope قبل از آن حتی راه اندازی شد. 2016, Facebook Live گرفته بود جریان را به سطح بعدی آوردن ابزار به 2 میلیارد نفر بر روی آن گسترده شبکه های اجتماعی است.

خدمات واقعا شروع به علامت خود را در فعالیتهای دوران سیاه زندگی مسائل مردم را به تظاهرات در آن زمان می گوید UC برکلی ون خانه است که تحقیق livestreaming اثر در تظاهرات پس از جنبش اشغال. Facebook و توییتر کاهش یافته است به نظر و یا به اشتراک گذاشتن آمار و ارقام در استفاده از livestreaming ابزار در طول جورج فلوید تظاهرات.

حتی اگر livestreams تمایل به نظر می رسد واقعی تر از رسانه های سنتی پوشش اعتراضات آنها هنوز هم می تواند ایجاد تاب برداشت. بهترین livestreams پوشش ساعت در یک زمان می گوید ون ، اما بسیاری از streamers در حال حاضر انجام کوتاهتر پخش برنامه های او می گوید: تنها روشن کردن دوربین در طول لحظات از هیاهو. در مجموع کسانی که کوتاه از فیلم می تواند این تصور که تظاهرات خشونت آمیز و یا هرج و مرج از آنها در واقع هستند. نیز وجود دارد راه هایی برای بازی چه جریان مردم در واقع ببینید. برای مثال کسی که با قبول نمی کند معترضان می تواند به دروغ گزارش جریان برای محتوای نقض و سعی کنید به آنها را به پایین گرفته شده است.

screen-shot-2020-06-11-at-12-03-32-am.png

زیگلر livestreamed اعتراض در مینه سوتا که در آن فعالان سرنگون مجسمه کریستف کلمب.

جان زیگلر

هنوز livestreams ارائه یک نگاه شخصی در آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین در طی یک دوره از تحول. اسب شاخدار شورش یک رسانه جمعی مستقر در مینیاپولیس شده است جریان جورج فلوید تظاهرات از بالا به پایین. در سیاتل یک پرچم در حال اهتزاز رفتن توسط اداره آینده Crystles شده است مستند این تظاهرات از جمله درگیری با پلیس.

دسترسی است که به ویژه مهم در حال حاضر در میان coronavirus همه گیر است که متوقف شده است بسیاری از مردم از اعتراض در فرد است. زیگلر شده است کنار برای بسیاری از جورج فلوید تظاهرات به دلیل یک دنده آسیب دیدگی او می گوید: اگر او livestreamed اعتراض در Facebook شنبه از معترضان در مینه سوتا که سرنگون مجسمه کریستف کلمب.

زیگلر شده است در جریان اعتراضات پس از جنبش اشغال بود اما بعد از Heyer مرگ است خشکیده به حافظه خود را. مانند یک livestream خود او به خاطر هر دو خسته کننده و وحشتناک.

به عنوان او شروع به ضبط آن روز زیگلر با تجربه مشکلات فنی. او تا به حال مشکلات صوتی تا 45 دقیقه از ضبط خاموش شد با وجود پر سر و صدا و درگیری میان گروه های رقیب شد. او شده است می خواهم تیراندازی در آی فون خود را و ارسال ویدئو به مک بوک خود را به طوری که آن می تواند جریان را به سیستم عامل های متعدد در یک بار با استفاده از یک برنامه خاص. اما او نمی تواند به خوبی دریافت, بنابراین او در حال غرق است که راه اندازی و به جای آن دو تلفن متصل به سه پایه یک جریان به طور مستقیم به Facebook Live, دیگر به Periscope.

پس از آن تصادف و سرنوشت ساز فیلم. او می گوید که بعد محصور اهمیت جریان را برای او به خصوص به عنوان تظاهرات در بازی این هفته است. “در حال حاضر هیچ سوال که چه خبر است,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>