هیوندای Kona الکتریکی می شود به روز رسانی پس از دو باتری, آتش سوزی, گزارش می گوید – Roadshow


این به روز رسانی را تحت تاثیر قرار سیستم مدیریت باتری.


هیوندای

این هیوندای Kona الکتریکی به گزارش دریافت یک باتری به روز رسانی برخی از مرتب کردن بر اساس گزارش زیر از دو آتش سوزی یکی در کانادا و دیگری در کره جنوبی.

هیوندای گفت Roadshow پنج شنبه به کره جنوبی خودروساز تحت فشار قرار دادند به روز رسانی نرم افزار در دسترس برای همه صاحبان به نیشگون گرفتن و کشیدن سیستم مدیریت باتری. به روز رسانی “شامل اضافی تشخیصی نظارت بر سلامت از بالا-ولتاژ باتری ها و سلول های به اطمینان حاصل شود ادامه داد: کیفیت عملکرد خودرو” و افزایش باتری “عملکرد و طول عمر است.”

زمانی که هیوندای تحت فشار قرار دادند به روز رسانی نیست کاملا روشن است. این Kona الکتریکی و آتش سوزی در کانادا رخ داده است سال گذشته در حالی که آتش در کره جنوبی اتفاق افتاده در 29 مه این سال است. با توجه به کره جنوبی, اخبار سازمان, SBS News, the Kona برقی پارک شده بود و شارژ زمانی که آتش آغاز شد. EV آتش سوزی دشوار برای خاموش کردن با توجه به راه یک باتری لیتیوم یون می سوزد. بر اساس این گزارش از کل ماشین را از دست داده بود در فروغ. بررسی باقی مانده در حال انجام است اما یک هیوندای سخنگوی نیست اظهار نظر در مورد این موضوع.

به عنوان آتش در کانادا, CBC گزارش سال گذشته که این خودرو مالک برای اولین بار شنیده ام یک انفجار قبل از آتش آغاز شد و گاراژ تا حدی سقوط با Kona الکتریکی در داخل. روشن نیست اگر برق ماشین شارژ در زمان. این تحقیقات همچنان ادامه با توجه به هیوندای سخنگو.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 2019 هیوندای Kona الکتریکی ارائه می دهد راحتی از طریق آشنایی


6:50

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>