Hackney پلیس حمله: افسر تجاوز در خیابان در ‘بیمار’ لندن حادثه

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

یک “مشمئز کننده و شرم آور حمله” در افسران پلیس متوقف شده که برای کمک به حادثه حمله به قربانی را محکوم کرد توسط دبیر خانه و روسای پلیس.

فیلم در رسانه های اجتماعی نشان می دهد یک افسر لباس شخصی دوخته به زمین توسط یک مرد در حالی که چندین نفر دیگر از جمله یکی که به نظر می رسد brandishing یک چوب بیس بال فراگیر جفت فحش و فیلمبرداری در تلفن های خود را با در نظر گرفتن حتی یک عکاسی از خود در طول انجامید ،

ضبط را نشان می دهد ضربات بودن با هدف افسر دروغ گفتن در پیاده رو در حالی که او یکی از همکاران زن است تحت فشار قرار دادند به عنوان او فریاد می زند در این گروه به عقب بر گردیم.

هر دو افسران دچار جراحات جزئی در این حادثه در Frampton, پارک, جاده, Hackney شرق لندن در حدود 3.30 pm در چهارشنبه اسکاتلندیارد گفت.

یک سخنگوی پلیس متروپولیتن گفت: دو مرد سن 20 و 38 دستگیر شدهاند به ظن حمله پلیس. آنها همچنان در بازداشت در شرق لندن ایستگاه پلیس.


افسران بوده است پرچم توسط یک عضو از چه کسی گفت که آنها مورد حمله قرار گرفته و با اشاره آنها را به سمت مظنون سخنگوی اضافه شده است.

دبیر خانه Priti پاتل را محکوم کرد این حادثه به عنوان “مشمئز کننده تکان دهنده و شرم آور”.

او در یک صدای جیر جیر: “افکار من با برجسته @metpoliceuk افسران بودند که موضوع به این نفرت انگیز حمله خشونت آمیز.”

جان Apter رئیس پلیس فدراسیون انگلستان و ولز که او را در این حادثه با خانم پاتل توصیف تصویری از حمله به عنوان “واقعا معده تان شدیدا” و “وحشتناک برای تماشای”.

او گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه: “آنچه که بدون شک است که این افسران در معرض خطر جدی و شجاعت نشان داده شده است توسط افسران و ترس آنها باید احساس است که چرا من رفته تا عموم.”


آقای Apter افزود: “من احساسات مخلوط در همه چیز گرفتن videoed … من قبول می کنم که ما باید به مدیریت خود ما از خطرات اما زمانی که مردم دچار مشکل هستند, پس از آن من فکر می کنم به عنوان یک شهروند ما باید گام به جلو است.

“همکاران من از مردم خوب است. من قبول خواهد بود وجود دارد موارد که در آن ما این کار را درست نمی, اما اکثریت قریب به اتفاق مردم خوب تلاش برای انجام یک کار دشوار است.”

پلیس متروپولیتن فدراسیون که نشان دهنده رتبه و فایل ماموران گفت: حمله ماموران به نظر می رسد افزایش اضافه کرد: “در عین حال باز هم این کاملا نشان می دهد که خطرات @metpoliceuk چهره و شجاعت آنها نشان می دهد و هر روز حفظ لندن امن است.”

رئیس کن مارش گفت: “ما در جامعه punchbags. ما خانواده های ما می خواهم برای رفتن به خانه در پایان هر شیفت. اما خطرات استارک. و به ظاهر افزایش است.”

سرپرست مارتین Rolston افزود: “این حادثه که دستگیر شد در تلفن همراه کسی است که واقعا تکان دهنده است.

“من افسران رفت و به کمک یک عضو دولتی که خواست برای کمک های خود را – پس از اعلام داشت که حمله شده است. آنچه اتفاق افتاده این است که یک یادآوری از خطرات افسران ما را در حالی که رفتن در مورد وظایف خود را.

“این است که خوش شانس است که خود را از آسیب ها جدی است. وجود دارد هیچ جایی برای این سطح از خشونت در خیابان های ما.”

شهردار لندن صادق خان گفت که او “کاملا محکوم” را “ننگین حمله” اضافه کرد: “حمله پلیس ما تحمل نخواهد شد.

“من مصرانه از هر کسی با اطلاعات به جلو آمده و برای اطمینان از عاملان این نفرت انگیز حمله احساس نیروی کامل از قانون است.”

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>