گسترش Brexit دوره گذار به صرفه جویی در به تاخیر انداختن تجارت ایران و اتحادیه اروپا خواستار بوریس جانسون

اتحادیه اروپا مذاکره کننده ارشد خواستار یک فرمت به Brexit دوره گذار در یک پیشنهاد برای صرفه جویی در به تاخیر انداختن تجارت ایران و جلوگیری از یک معامله.

میشل Barnier گفت: کمیته ای در بروکسل که کمیسیون اروپا پشتیبانی از فرمت فراتر از پایان سال به مذاکره کنندگان زمان بیشتری را با اندکی پیشرفت تا کنون.

اتحادیه اروپا قبلا گفته است که باز به یک فرمت است اما خودداری از فعال فراخوانی برای یک. اما به عنوان آخرین مهلت برای تمدید بافندگی در پایان این ماه آقای Barnier موقعیت منتقل شده است.

“ما در حمایت از یک فرمت به خصوص با توجه به شرایط فعلی” آقای Barnier گفت: یک نشست اقتصادی اروپا و کمیته اجتماعی.

بوریس جانسون دولت صبورانه گفت: آن را نمی خواهد تمدید دوره گذار بیان کرد که آن را می خواهد به مذاکرات حل و فصل شود تا پایان سال است.

آقای Barnier تماس است به احتمال زیاد برای دریافت پشتیبانی محدود در انگلستان است. در حالی که برخی از احزاب مخالف مانند حزب لیبرال دموکرات, SNP و سبزی به نام برای تاخیر بیشتر کار کرده خودداری از حمایت دیگر انتقال.

رهبر مخالفان Keir Starmer کرده است خواستار چرا که او می خواهد برای دیدن چگونه حکومت می کند و آنها را به وعده خود را به مذاکرات در ماه دسامبر.

آقای Barnier گفت: این کمیته که انگلستان بود و غیر منطقی بودن در جنبه های مذاکرات.

“بریتانیا خواستار است خیلی بیشتر از اتحادیه اروپا از کانادا و ژاپن و یا دیگر همکاران,” او گفت:. “ما نمی توانیم و ما اجازه نمی دهد این گیلاس چیدن.”

وی افزود: “در گذشته دور مذاکره انگلستان گرفته اند باید توجه داشته باشید از اتحادیه اروپا تمایل به جستجو برای سازش.

“آنچه ما در حال حاضر نیاز به ایجاد پیشرفت در حال روشن و بتن سیگنال های انگلستان بیش از حد باز است به کار بر روی یک توافق است.”

جمعه گذشته پس از یک دور دیگری از مذاکرات انجام شده توسط لینک ویدئو او از این گفته شده بود هیچ پیشرفت قابل توجهی در مناطق مهم است.

خود انگلستان همتای دیوید فراست به نام در هر دو طرف به “شدت و سرعت بخشیدن به” بحث با آقای Barnier پیشنهاد بازگشت به چهره به چهره نشست.

بوریس جانسون و Ursula von der Leyen هستند برای برگزاری یک سطح بالا بحث در اواخر این ماه به سهام یک راه رو به جلو با رسیدگی انتظار برگزار می شود از طریق لینک ویدئو.

سخنگوی دولت گفت: “در طول مذاکرات ما روشن شده است که ما نمی خواهد تمدید دوره گذار و اگر ارائه یک فرمت از اتحادیه اروپا, ما نمی خواهد آن را قبول کند.

“گسترش خواهد ما متصل به آینده اتحادیه اروپا قوانین ما بدون داشتن هر گونه می گویند در طراحی آن است. ما هنوز هم باید به مقیاس بزرگ پرداخت به اتحادیه اروپا. ما هنوز هم محدود می شود کمک های دولت قوانین به این معنی که ما نیاز به تصویب اتحادیه اروپا برای حمایت از اقدامات برای ما میباشد. و به طور کلی ما خواهد بود موظف به پیروی از اتحادیه اروپا تصمیم گیری که منطقی به اندازه کافی خواهد بود ساخته شده در بهره از 27 نه 28.

“Brexit در مورد استقلال اقتصادی و, ما به دست آوردن بیشتر قادر به طراحی خود ما قوانین را با توجه به منافع کسب و کار ما و مردم در آینده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>