Daycares در حال باز کردن در سراسر کشور, اما آنها واقعا می تواند کار با خیال راحت ؟

بازگشایی مراکز مهد کودک در مناطق در سراسر کشور به ارمغان آورد یک میزبان جدید قوانین و دستورالعمل ها به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد.

انتاریو آخرین استان اجازه می دهد تا تمام مجوز مهد کودک به مراکز باز شروع ژوئن 12.

Daycares اجازه داده شد برای باز کردن در کبک on May 11, به جز برای مونترال. این استان بزرگترین شهرستان افتتاح شد daycares در ژوئن 1, داشتن شده است در ابتدا از مطالعه خارج شدند با توجه به مقدار COVID-19 نفر از بیرون آمدن از منطقه است. در B. C. بسیاری از مراکز نگهداری از کودکان اجازه داده شد برای ادامه عملیات تحت دستورالعمل های جدید که شامل حذف از اسباب بازی است که می تواند اغلب تمیز.

ادامه مطلب: انتاریو از مراکز مراقبت از کودکان به بازگشایی جمعه برخی از والدین تمایلی به ارسال کودکان و نوجوانان

استفان لچه انتاریو وزیر آموزش و پرورش گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازگشایی که همه کودکان خواهد شد به نمایش قبل از آنها خود را وارد کنید, مهد کودک. نیز وجود خواهد داشت یک کلاه از 10 نفر در هر “تعریف فضا” لچه گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: وزیر آموزش و پرورش می گوید: برنامه ریزی برای بازگشایی کودک-مراکز مراقبت خواهد شد نگه داشتن بچه سالم’

شیوع کروناویروس: وزیر آموزش و پرورش می گوید: برنامه ریزی برای بازگشایی کودک-مراکز مراقبت خواهد شد نگه داشتن بچه سالم’

دستورالعمل های دیگر منتشر شده توسط دولت در یک سند که شامل فعالیت هایی مانند آواز خواندن و بازی با اشیاء به اشتراک گذاشته شده باید اجتناب شود. نیز وجود دارد متعدد دستورالعمل های اطراف در مصرف مواد غذایی از جمله این که باید وجود داشته باشد هیچ خود خدمت و یا به اشتراک گذاری از مواد غذایی است.

در سند وزارت تصدیق میکند که فاصله فیزیکی در یک مهد کودک محیط دشوار خواهد بود که یک “استقبال و مراقبت از محیط زیست” باید حفظ شود.

لچه به خبرنگاران گفت: وزارت خواهد بود انجام بازرسی و $3,000 خوب است ممکن است برای کسانی که به دنبال دستورالعمل های جدید.

ادامه مطلب: مونترال daycares بازگشایی به عنوان کبک همچنان به سهولت coronavirus اقدامات

جی Kaufman, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه مک گیل در مونترال می گوید که کبک مهدکودک reopenings یک موفقیت بوده اند و دیگر مناطق باید قادر به دنبال کت و شلوار با هشدار در محل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برخی از دستورالعمل های ذکر شده توسط دولت انتاریو نه همه به نظر می رسد مبتنی بر شواهد است.

شیوع کروناویروس: فورد می گوید: “معلمان مهد کودک کارکنان و تست شده, نه دانش آموزان

شیوع کروناویروس: فورد می گوید: “معلمان مهد کودک کارکنان و تست شده, نه دانش آموزان

“جایی که آنها به این ایده است که آن را خطرناک برای کودکان و نوجوانان به آواز خواندن ؟” او گفت:. تحقیقات در اطراف گسترش coronavirus نشان داده است که بزرگسالان امضای می تواند باعث این بیماری به سفر هستند ولی گزارش ها نشان می دهد که همان برای کودکان کافمن توضیح داد.

“برای بچه های کوچک شما نمی توانید کنترل کنید که چگونه با صدای بلند صحبت کنند چرا که آن را خطرناک تر به خواندن از صحبت می کنند ؟” او گفت:.

“من لزوما موافق با تمام اقداماتی که در محل هستند.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اجرای واقع بینانه اقدامات است که نمی شود هر گونه آسیب عاطفی به کودکان مانند شستن دست و بزرگسالان با پوشیدن ماسک و مکرر تمیز کردن سطوح مناطق معقول و شدنی کافمن گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“شما نمی خواهید برای مرعوب کردن کودکان … شما باید به یک نگرش متعادل بین ریسک و مزایای تحصیل,” او گفت:.

ادامه مطلب: ما واقعا می توانید نگه داشتن بچه ها از راه دور در مدرسه در میان COVID-19? آن را نمی خواهد بود آسان, کارشناسان می گویند

کودکان کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به آلوده اگر آنها در معرض این ویروس باید یک نرخ پایین تر از تجلی بیماری یا انتقال بیماری همراه کافمن گفت.

خطر برای کودکان COVID-19 کم است در مقابل تلفات عاطفی از برخی از دستورالعمل های او اضافه شده است.

آن را ممکن است به شما اجازه کودکان رفتار کودکان به یک رشته خاص بدون ترس از ویروس کافمن توضیح داد, وی با اشاره به مدرسه reopenings در دانمارک و آلمان و فرانسه که در آن آنها با عملکرد جزئی شیوع بیماری های, اما نه نمایشی ،

“آن را بسیار به خوبی پیش رفته. با اقدامات مناسب آنها بازگشایی شد و آن را بسیار موفق” او گفت:. “این می تواند انجام شود و می توان آن را با خیال راحت.”

‘از آن خواهد شد به چالش کشیدن’

غربالگری کودکان, از بین بردن اشیاء است که مکرر در نقاط تماس و حصول اطمینان از تمیز کردن انجام می شود غالبا تنها برخی از بسیاری از اقدامات مورد نیاز به با خیال راحت باز daycares گفت Dasantila Golemi-کترااستاد مولکولی سلولی و زیست شناسی شیمی از آلودگی ميکروبی در دانشگاه یورک در تورنتو است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آنها در حال فکر کردن در مورد پیچیدگی در اطراف افتتاح مهدکودک و مراکز,” او گفت:. این مهم است که این دستورالعمل تهیه و به کارکنان و خانواده ها و همچنین, و آن را آسان برای daycares به پایبندی به آنها را بدون آماده سازی او گفت:.

ادامه مطلب: مراقبت از کودک است اما انجام کار پدر و مادر را به فرستادن بچه های خود را?

در انتاریو و مقررات برای کارکنان دولت است که آنها تنها می توانند به کار در یک محل و سرپرستان باید حد خود را حرکت در اطراف اتاق. دستورالعمل شامل منابع در استفاده از تجهیزات حفاظت فردی — وقتی که و چگونه به حفاظت از سایش.

“آن چالش برانگیز خواهد بود” گفت: Golemi-کترا. اما در این مرحله بسیاری از بچه ها عادت کرده اند به یک واقعیت جدید است که شامل مکرر شستن دست و دیدن بیشتر از بزرگسالان در ماسک او گفت: نشان می دهد که امیدوارم این انتقال به مهدکودک را به عنوان نامطلوب.

او توصیه می کند مردم از صحبت کردن با کودک خود را قبل از مهد کودک بازگشایی آنها را به آماده شدن برای قوانین جدید در راه است که حس می کند برای سن خود را.

چگونه به صحبت کردن با کودکان خود در مورد COVID-19

چگونه به صحبت کردن با کودکان خود در مورد COVID-19

وجود دارد همچنین نیاز به ارتباط مستمر با کارکنان و مدیریت در مورد چگونه به دنبال فاصله گرفتن قوانین و چه باید بکنید هنگامی که کودک نیاز به آرامش, او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کارکنان می تواند دستور به استفاده از پتو یا پارچه به جای تماس مستقیم با کودکان نوپا و نوزادان به طوری که تماس ممکن است در برخی شرایط انتاریو مقررات را توضیح دهد.

ادامه مطلب: 4 تورنتو اضطراری مراقبت از کودکان مرکز, کارکنان, 8 ماهه تست مثبت برای coronavirus

نه همه کارشناسان به توافق برسند که آیا daycares می تواند در راهی که در نظر گرفته امن حتی با دستورالعمل خاص در محل.

انتاریو دستورالعمل در حال عملی نیست و این غیر ممکن است برای جلوگیری از کودکان از درگیر شدن با یکدیگر گفت: دکتر آنا Banerji یک استادیار در Dalla لانا دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه تورنتو متخصص در اطفال و بیماری های عفونی.

مونترال daycares بازگشایی به عنوان استان همچنان به سهولت coronavirus اقدامات

مونترال daycares بازگشایی به عنوان استان همچنان به سهولت coronavirus اقدامات

“احتمالا چه اتفاقی خواهد افتاد و… کودکان در حال رفتن به دریافت کنید,” او گفت:. “این واقعیت که ما می توانید سعی کنید برای کاهش خطر گسترش به مهدکودک ارائه دهندگان اما احتمالا آنها در خطر ابتلا به آن است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Banerji نیز نگران کودکان آوردن ویروس در خانه به خانواده خود را. بسیاری از کودکان زندگی با اعضای خانواده که در معرض خطر بالاتر به نتایج بدتر از coronavirus عفونت از جمله مردم با سرکوب سیستم ایمنی بدن, او گفت:.

Daycares ممکن است نیاز به باز چون آن را نمی تواند برگزار می شود برای همیشه به عنوان بسیاری از خانواده ها رنج می برند که بدون مراقبت از کودکان و بچه ها ممکن است به سلامت روانی آنان نهفته نیست دیدن دوستان خود را, او گفت:. اما اگر آنها باز استان نیاز به برخی از آماده برای تبدیل شدن به آلوده, او گفت:.

Banjeri می گوید در نهایت او سوال چگونه موثر بسیاری از دستورالعمل خواهد بود در مهار گسترش COVID-19.

Daycares در حال حاضر آماده شده است

مهد کودک ضروری است خدمات بسیار مهم است که برای هر استان طرح بازگشایی و بسیاری از daycares می شده اند در حال آماده شدن برای افزایش مقررات گفت: لیزا Parise معاون رئیس جمهور از لحظهای تماشای یک گروه از مجوز خانه مهدکودک سازمان در انتاریو که باقی مانده اند باز در طول همه گیر برای فرزندان کارگران خط مقدم.

ادامه مطلب: کانادا به دنبال گسترش بودجه برای مراقبت از کودکان در پست COVID-19 بازیابی

به عنوان لحظهای به تماشای مکان در سراسر استان در حال حاضر عامل در طول همه گیر پریسا می گوید او احساس اعتماد به نفس برای اجرای بیشتر دستورالعمل که این هفته اعلام کرد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“برخی از این شده اند که تغییرات پیش بینی شده به هر حال. ما شده ایم برقراری ارتباط همه آنها را همراه” او گفت:.

تا کنون بسیاری از لحظهای سازمان دیده بان صفحه اصلی مراقبت مکان تا به حال تنها حدود سه فرزند یک روز پس از پروتکل های زیر برای حفظ همه امن نبوده است, دشوار است, گفت Parise.

اما از آن است که مقدار زیادی از کار اضافی برای ارائه دهندگان و برخی از سخت تر توصیه هایی برای پیاده سازی در اطراف برنامه نویسی و بازی, او گفت:.

“آن را سخت تر به قرص خود را هنگامی که شما می گویند کودکان can’t sing,” او گفت:.

“کسانی هستند که در آن ما باید برای رفتن و صحبت کردن به ما ارائه دهندگان از یک نظر مثبت و می گویند آن را در مورد حفاظت و ایمنی و… واقعا باید گفتگو در مورد همه چیز بزرگ است که هنوز هم اتفاق می افتد در آن مهد کودک settings.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>