Coronavirus: NHS تست-و-ردیابی, سیستم هنوز در استاندارد طلا’ به عنوان دولت اذعان می کند یک سوم آلوده را ارائه نمی دهد تماس

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

سر از انگلستان coronavirus تست و ردیابی برنامه اذعان کرده است این سیستم در عین حال “استاندارد طلا” به عنوان آمار و ارقام جدید نشان داد که یک سوم از مردم تست مثبت موفق به ارائه اطلاعات خود را از تماس های اخیر.

آمار منتشر شده توسط وزارت بهداشت نشان داد که در هفت روز اول از این طرح برخی از 8,117 نفر مراجعه کننده به ردیاب پس از آزمایش مثبت از آنها فقط 5,407 ارائه جزئیات از مردم آنها را به حال شده است در تماس نزدیک با در روز های اخیر.

در مجموع 31,794 تماس بودند شناسایی و تعقیب موفق به رسیدن به 26,985 از آنها – حدود 85 درصد – به آنها بگویید به خود منزوی برای 14 روز در مورد آنها خود را آلوده و در معرض خطر از گسترش این بیماری بیشتر است.

محافظه کار نظیر Dido هاردینگ که منصوب شده توسط بوریس جانسون به سر این برنامه به آن اعتراف نمی شد و در عین حال “کامل” کرد و آن را در حال حاضر یک “عملکرد خدمات”.

“ما هنوز در استاندارد طلا, که در آن ما می خواهید به تماس با هر کس ظرف 48 ساعت از شناسایی شدن اما من کاملا می توانید ببینید مسیر چگونه ما را دریافت کنید وجود دارد,” او گفت:.

بارونس هاردینگ گفت: او را تشویق کرد که “اکثریت” از تماس با ما صحبت کرد که به تعقیب بودند حاضر به رفتن به خود انزوا با تشکر از تماس گیرنده برای هشدار آنها را به این واقعیت است که آنها در حال حاضر در معرض خطر به خانواده و همکاران.

او قادر به می گویند که چگونه بسیاری از مجموع تعداد افراد آلوده به ویروس coronavirus شد با اشاره به این طرح به عنوان بسیاری از آنها ممکن است بدون علامت و غافل که آنها در حال حمل این بیماری است.

اما او گفت: “آن اوایل روز اما آن را تشویق می کنند که ما قادر به رسیدن به مخاطبین و قادر به رسیدن به منطقی به سرعت.

“من فکر می کنم ما که در آن ما گفت ما خواهد بود. ما یک عملکرد است.”

این آمار و ارقام از وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی, پوشش دوره 28 مه تا ژوئن 3.

از 8,117 افراد آلوده شناسایی شده به عنوان تست مثبت برای coronavirus برخی از 5,407 ارائه جزئیات از مردم آنها را به حال شده است در تماس نزدیک با. باقی مانده 2,710 شامل برخی از افرادی که ردیاب قادر به رسیدن به ظرف هفت روز و دیگران بودند که صحبت کرده اما موفق به ارائه جزئیات بیشتر از اطلاعات تماس خود را.

اکثر (79 درصد) از افراد آلوده رسیده بودند تماس در 24 ساعت, 14 درصد بین 24-48 ساعت و 3 درصد بین 48 تا 72 ساعت در حالی که دیگران در زمان طولانی تر برای پیدا کردن.

در حالی که 26,985 (85 درصد) از مخاطبین مورد توافق به خود منزوی کردن بیشتر 4,809 (15 درصد) در هر دو صورت ثابت کرد غیر ممکن است برای پیگیری کردن و یا حاضر به گرفتن مشاوره به اقامت در منزل و اجتناب از تماس با دیگران برای 14 روز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>