Coronavirus: وزیر خارجه بریتانیا جهانی دوم-بالاترین مرگ و میر به دلیل ‘ما یک سفر جهانی hub’

بریتانیا دچار مراتب بیشتر coronavirus مرگ و میر نسبت به کشورهای دیگر به دلیل آن را دریافت بسیاری از مسافران بین المللی, یک وزیر دولت ادعا می کند.

سیمون کلارک آمار در رشد نقد است که مستند خیلی دیر آمد – که منجر به 50000 نفر از دست دادن زندگی خود را – با این استدلال که توضیح داده شد توسط انگلستان آسیب پذیری منحصر به فرد.
 
“حقیقت این است که بریتانیا بود و همیشه برای رفتن به شدیدا در معرض این ویروس به دلیل برخی از ویژگی های جامعه ما” دولت محلی وزیر گفت.

“ما یک سفر جهانی hub – ما همیشه به صورت چالش های بزرگ.”

با این حال آقای کلارک رد یک پیشنهاد بود که بیشتر ثابت می کند که سخت قرنطینه قوانین باید تحميل شده در ماه مارس به جای تنها در اواسط ماه ژوئن.

تصمیم به صبر کنید تا زمانی که نیاز مسافران برای منزوی کردن برای 14 روز بود “متناسب از نظر تلاش برای به حداکثر رساندن صرفه جویی در زندگی و اقتصاد” گفت که اخبار آسمان.

بسیاری از منتقدان استدلال کرده اند که انگلستان – دور از منحصر به فرد در معرض coronavirus – تا به حال مزایای استفاده به عنوان یک جزیره به راحتی قادر به بستن مرزهای خود.

در عوض مسافران زودتر از نقاط مانند ایتالیا و اسپانیا اجازه داده شد برای ادامه به ورود آزادانه علت اصلی انفجار در عفونت و مرگ و میر دانشمندان در حال حاضر می گویند.

آقای کلارک نظرات آمده پس از نیل فرگوسن شاید پیشرو در انگلستان, اپیدمیولوژی گفت: تا 25,000 زندگی می تواند ذخیره شده اگر مستند شده بود تحمیل یک هفته قبل است.

این استاد دانشگاه اشاره کرد مطالعات نشان می دهد حدود 1 ، 500 نفر وارداتی از اسپانیا و ایتالیا در اوایل ماه مارس, اما نمی شد برداشت به دلیل عدم غربالگری در مرز.

در این بررسی که مورد تجزیه و تحلیل ژنتیکی توالی از 20,000 انگلستان coronavirus موارد تخمین می زنند که 34 درصد وارد شده از کشور اسپانیا 29 درصد از فرانسه و 14 درصد از ایتالیا.

در ویکیانبار بوریس جانسون بود و تمسخر توسط Keir Starmer برای ادامه ادعا آن است که “خیلی زود” به نتیجه گیری در مورد که در آن کشور رفت و اشتباه در شروع این بیماری همه گیر.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>