Coronavirus: دولت بیش از حد آهسته به گسترش تست Ersin می گوید که بوریس جانسون dodges سوال بیش تاسف

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

دولت افسر ارشد پزشکی کریس Ersin گفته است که coronavirus تست شد و گسترش بیش از حد به آرامی در آغاز شیوع ترک انگلستان “در تلاش برای دیدن راه ما را از طریق مه” به عنوان Covid عفونت افزایش یافته است.

استاد Ersin گفت که عدم دریافت تست در مقیاس اولیه بود بزرگترین “یک لیست طولانی” از حسرت او در مورد انگلستان پاسخ

در contrst نخست وزیر بوریس جانسون حاضر به گفتن نیست که آیا او تا به حال هیچ تاسف بیش از دولت خود را از دست داده و همه گیر.

صحبت کردن در کنار پروفسور Ersin که روزانه در خیابان داونینگ coronavirus جلسه آقای جانسون گفت که “به سادگی بیش از حد زود به قضاوت خودمان”.

اما افسر ارشد پزشکی گفت که PM علمی مشاوران نمی خواهد صبر کنید تا پایان شیوع بیماری به کار کردن آنچه انجام شده بود بد یا خوب اما “همیشه به دنبال بازگشت” به منظور یادگیری درس به عنوان حوادث آشکار شد.

پرسید که چه او بزرگترین پشیمانی در دست زدن به همه گیر, پروفسور Ersin گفت: “من فکر می کنم وجود دارد یک لیست طولانی در واقع چیزهایی که ما نیاز به نگاه بسیار جدی است.

“اگر من به یکی را انتخاب کنید و آن را احتمالا خواهد بود به دنبال در چگونه ما می تواند در سرعت بالا تست خیلی زود در این بیماری همه گیر.

“بسیاری از مشکلاتی که ما تا به حال آمد از آنجا که ما قادر به در واقع کار کردن دقیقا همان جایی که ما بودند و ما در تلاش بودند به نوعی از دیدن راه ما را از طریق مه با مشکل بیشتر.

“وجود دارد بسیاری از دلایل خوبی که چرا آن را از روی حیله و تزویر, اما من فکر می کنم اگر من به بازی همه چیز دوباره — و این است که تا حد زیادی بر اساس آنچه در برخی از کشورهای دیگر قادر به انجام, به خصوص آلمان – من فکر می کنم که یک چیز است که ما احتمالا قرار دادن تاکید بیشتری بر مرحله قبلی است.

“بسیاری وجود دارد اما من می خواهم به برجسته که یکی است.”

صحبت یک روز پس از آنکه دولت مجبور شد به خندق برنامه ای برای دریافت اولیه دانش آموزان را به مدارس قبل از تابستان و در میان سوالات مداوم در مورد آن تست و ردیابی برنامه آقای جانسون به کنار رانده سوال در مورد اینکه آیا او خواست او انجام هر کاری متفاوت است.

“بسیاری از سوالات در این شب بوده است در مورد آنچه که ما به اشتباه در گذشته” گفت: جلسه.

“همه می توانم بگویم این است که آن را به سادگی بیش از حد زود به خودمان قضاوت ما به سادگی نمی دانم که پاسخ به بسیاری از این سوالات.

“اما من می توانم به شما بگویم ما می دانیم که بسیاری در حال حاضر بیشتر از ما در ماه ژانویه یا فوریه یا حتی مارس و چیزی که ما واقعا نمی دانیم در مورد مقابله با کروناویروس است که شما باید با احتیاط ادامه دهید و این چیزی است که ما انجام می دهند.”

او افزود: “من فکر می کنم که بسیاری از این پرسش ها هنوز نارس و وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که مقدار زیادی از اطلاعات است که ما هنوز نمی دانیم. و این اپیدمی هنوز راه طولانی برای رفتن افسوس که نه فقط در این کشور بلکه در سراسر جهان است.”

اما پروفسور Ersin رد این ایده است که آن را غیر ممکن بود برای ارزیابی موفقیت یا شکست خاص مداخلات در حالی که شیوع بیماری شد و هنوز هم ادامه دارد.

از آن خواهد شد “مطلقا ضروری” برای برگزاری یک پست-اورژانس پس از بررسی بریتانیا کردم تا بیش از این بیماری همه گیر او گفت:.

اما او افزود: “این یک موضوع” آیا ما همیشه به عقب نگاه؟’ ما همیشه به دنبال بازگشت به این نقطه از داشتن علمی و پزشکی روش. شما نگاه به عقب و به شما می گویند چه می تواند ما را بهتر انجام داده اند و آنچه می تواند ما را برای آینده؟’

“بنابراین ما کاملا باید. همیشه یک سوال از زمان, و آن را همیشه یک سوال از آنچه شما می توانید انجام دهید در حال حاضر حتی در وسط چیزی.

“و بسیار روشن است – ما در پایان این اپیدمی نه با یک شات. ما در وسط آن است. آیا ما در واقع صبر کنید تا زمانی که تمام داده ها در می آید و پس از آن نگاه و می گویند: “اینها چیزهایی حق’?”

مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel گفت: “ما باید همه چیز درست است ؟ برای مطمئن شوید که ما نمی خواهد. وجود دارد برخی از چیزهایی که ما رو از اشتباه است و ما نیاز به مطمئن شوید که ما را در درک آنچه آنها در حال یادگیری از آنها و آنها را درست در زمان آینده.

“و این دقیقا کاری است که ما نیاز به انجام است. و ما نباید فقط حدس زدن آنچه به عنوان کسانی که همه چیز در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>