Coronavirus: بوریس جانسون ‘به قراضه دو متر فاصله حکومت در تلاش برای بازگشایی مدارس’

بوریس جانسون می خواهد برای پایان دادن به دو متر اجتماعی فاصله حکومت سپتامبر در آخرین به مدارس اجازه می دهد به طور کامل برای بازگشایی سال تحصیلی جدید با توجه به گزارش.

آقای جانسون گفته است که وزرای او می خواهد به تغییر حکومت در عرض چند هفته احتمالا به انگلستان به خط با سازمان بهداشت جهانی دستورالعمل ارائه مشاوره به مردم در حفظ فاصله یک متر با توجه به تلگراف.

این خبر پس از دولت افسر ارشد علمی آقا پاتریک blue palace hotel, پیشنهاد دو متری اجتماعی فاصله اقدامات نمی شد سخت و سریع “علمی و قانون”.

خواسته در چهار خیابان داونینگ جلسه توجیهی که آیا این محدودیت ممکن است تغییر به یک متر به عنوان مدارس سعی کنید به استقبال دانش آموزان, Sir Patrick گفت: “این یک قانون است نه علمی حکومت – آن است که یک خطر مبتنی بر ارزیابی در زمانی که خطر را کاهش می دهد.

“و خطرات مرتبط با فاصله – بنابراین خطر می افتد پس از دو متر در زمان چه کاهش عوامل شما می توانید در جای خود قرار داده است که می تواند شامل این که آیا شما در حال نشستن در کنار و پشت به پشت یا چهره به چهره آیا تو صورت, پوشش, آیا وجود تهویه و دیگر اقدامات است.”

وی افزود: “این غلط است که برای به تصویر کشیدن این عنوان علمی قانون است که می گوید آن است که دو متر و یا هیچ چیز – این چیزی نیست که توصیه شده است و آن چیزی است که توصیه شده است در حال حاضر.”

آقای جانسون می گوید او می خواهد همه دانش آموزان در کلاس های درس سپتامبر پس از رها کردن برنامه برای دریافت بیشتر کودکان دبستانی در کلاس قبل از انگلستان summer break – اعتراف دولت مجبور شده بودند به حرکت “کندتر از ما را دوست دارند و در برخی مناطق”.

در همین حال نخست وزیر نیز تحت فشار از خود نمایندگان مجلس به قراضه دو متری قانون به منظور جلوگیری از آسیب بیشتر به اقتصاد است.

آقای جانسون “به طور غریزی” می خواهد به استراحت دستورالعمل اما نگران بالقوه موج دوم coronavirus, the Daily Mail گزارش شده است.

نماینده محافظه کار مجلس ایان دانکن اسمیت گفت: پست کاهش دو متری حکومت به یک متر بود “تنها مهم ترین اولویت برای باز کردن اقتصاد است.”

“تفاوت بین یک تا دو متر است که تفاوت بین باز کردن اقتصاد به درستی و با دیدن آن برخورد همراه در پایین بدون اینکه قادر به گزاف گویی,” او اضافه شده است.

“بخش مهمان نوازی به سادگی نمی تواند زندگی را در دو متر.”

در اوایل روز چهارشنبه نخست وزیر او داده بودند قویترین اشاره و در عین حال دولت ممکن است به زودی استراحت دو متری قانون است.

صحبت های نخست وزیر سوالات آقای جانسون گفت: Commons: “من باور دارم که کسانی که اقدامات دو متری قانون باید در حال حاضر نگهداری می شود و تحت بررسی است.

“ما به عنوان درایو این بیماری پایین که ما بروز پایین با هم کار من می خواهم به مطمئن شوید که ما را که دو متر حکومت به طور مداوم تحت بررسی است.”

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>