‘دندان در استعمار چرخ’: چرا نژادپرستی در کانادا نیروی پلیس است که به عنوان قدیمی به عنوان پلیس

در مارس 2010, Junior Manon درگذشت پس از پرتاب بر روی زمین توسط پلیس تورنتو.

18 ساله بود که به اتهام فرار از صحنه پس از کشیده شدن بیش از برای داشتن یک منقضی شده موقت و پلاک و برچسب.

افسران گفت: عمومی پزشکی قانونی استنطاق به Manon مرگ در سال 2012 که آنها تا به حال هرگز در بالا گذاشته از Manon و نه آنها اعمال فشار یا نیروی به نوجوان پشت یا قفسه سینه.

اما چند گفته شاهدان عمومی استنطاق که تورنتو افسران پلیس تا به حال نه تنها قرار دادن وزن خود را بر روی او, اما آنها همچنین آمار او قرار داده و زانو های خود را به عقب.

ادامه مطلب: “آنها در حال هدف قرار دادن آمریکا: چرا برخی از طرفداران می خواهم پال خواستار قطع بودجه دولت کانادا پلیس

پس Manon مرگ انتاریو رئیس آسیب شناس پزشکی قانونی دکتر مایکل Pollanen حال حکم داد که علت مرگ خویشتن داری آسفیکسی پس از تعقیب و گریز. مکانیسم مرگ ناشی از “کاهش توانایی نفس” با توجه به “وزن اضافه شده در پشت” با توجه به گزارش کالبد شکافی قبل از استنطاق با توجه به کانادا را فشار دهید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

افسران پاک شد ویژه تحقیقات واحد (SIU) در سال 2011 از تخلف قبل از اجباری پزشکی قانونی استنطاق در سال 2012. هیئت منصفه در آن استنطاق حکومت مرگ تصادف — اما متوجه شد که ماموران به حال منجر به مرگ او با توجه به اعمال خود.

Manon مرگ یک حادثه در یک تاریخچه از بحث مرگ و میر و حوادث از تبعیض و خشونت نسبت به مردم سیاه و سفید در دست پلیس در کانادا.

“ما می دانیم که وجود دارد بیش از نمایندگی هر دو سیاه و بومی مردم پلیس در استفاده از زور در تورنتو و انتاریو گفت:” Akwasi Owusu-Bempah, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه تورنتو Mississauga.

‘از زانو به موضع’: چرا ضد سیاه, نژادپرستی در کانادا نمی توان نادیده گرفت

‘از زانو به موضع’: چرا ضد سیاه, نژادپرستی در کانادا نمی توان نادیده گرفت

یک 2018 گزارش از کمیسیون حقوق بشر انتاریو (OHRC) نشان داد که ساکنان سیاه در تورنتو هستند و 20 برابر بیشتر از احتمال کشته شدن توسط پلیس از مردم سفید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ساکنان سیاه در تورنتو را 8.8 درصد از جمعیت شهر است اما حساب 61 درصد از موارد که در آن پلیس با استفاده از زور که منجر به مرگ و 70 درصد از تمام موارد که در آن یک پلیس تیر اندازی منجر به مرگ شود.

این گزارش همچنین نشان داد یک “فقدان مبنای قانونی” برای پلیس توقف و یا بازداشت افراد سیاه و سفید به جستجو شارژ و یا دستگیری آنها به دلایل که “غیر قابل توجیه,” “غیر ضروری” و “نامناسب است.” این کمیسیون همچنین “عدم همکاری” بین پلیس و SIU در طول تحقیقات.

تاریخ خشونت پلیس در کانادا

به درک که چرا جوامع سیاه آوازی است در مورد ضد سیاه نژادپرستی در پلیس به عنوان یک نهاد مهم است به دنبال در چگونه پلیس تاسیس شد و در کانادا و, به نوبه خود, چگونه این کشور ایجاد شد گفت: Camisha Sibblis استادیار در دانشکده علوم اجتماعی در دانشگاه ویندزور که تحقیقات بر ضد سیاه نژادپرستی.

پلیس تاسیس شد در 1830s و عمدتا مدل پس از فرانسوی و انگلیسی, پلیس, سیستم, او گفت:.

هر دو فرانسوی و انگلیسی بودند استعمار کانادا و پلیس کمک در استعمار از مردم بومی.

“آنها واقعا دندان در استعمار چرخ,” او گفت:.

“آنها به وسیلهی واقعا تا حد زیادی در کانادا-ملت سازی است. آنها مهم در حال توسعه چه کانادا می بیند به عنوان ملی خود پارچه است که تاسیس سفیدی است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

عمل جرم سیاه مردم در خصوص قدمت آن به زمانی که برده داری قانونی بود در کانادا تنها بودن رسما لغو در سال 1834 به گفته پلیس سیاه و سفید زندگی می کند: خشونت دولتی در کانادا از برده داری تا به امروز توسط رابین مینارد یک نویسنده فعال و Vanier محقق در دانشگاه تورنتو است.

زمانی که برده داری لغو شد این بود کانادا موسسات که در زمان در نقش “اعمال کنترل” بیش از مردم سیاه و سفید او نوشت.

ایده ارتباط سیاهی با جرم و جنایت و توصیف سیاه جوامع به عنوان خطرناک است و تداوم توسط بدن مانند پلیس او توضیح داد.

ادامه مطلب: می خواهید برای حمایت از مردم سیاه و سفید? شروع به گوش دادن

اتصال مردم سیاه و سفید با جرم و جنایت میگردد به زمانی که برده داری وجود داشته است در کانادا و خود آزاد سیاه و سفید نفر به عنوان برچسب “دزدان و جنایتکاران” او توضیح داد. مردم سیاه و سفید موجود آزادانه در یک فضای عمومی شد و پس از آن در نظر گرفته شود ممکن است “فراری.”

“مردم سیاه و سفید آورده بودند در اینجا به بردگان. بنابراین مردم سیاه و آزادی دیده می شود به خارج از محل در اینجا در کانادا. پلیس با دیدن آنها انجام هر چیزی که جرم است,” او گفت:.

گذشته خواستار اصلاحات

تورنتو سابقه طولانی با مرگ و میر و مجادلات مربوط به پلیس نیز تمرکز اخیر و گذشته های عمومی outcries و خواستار اصلاحات در تورنتو نیروی به طور خاص.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

SIU ایجاد شده توسط دولت انتاریو برای بررسی مرگ و میر آسیب جدی و اتهام تجاوز جنسی مربوط به پلیس ایجاد شد در 1990 پس از فراخوان عمومی برای عدالت پس از دو کشنده تیراندازی در انتاریو به عنوان مشخص شده در کتاب چگونه سیاه و طبقه کارگر کودکان محروم از آموزش و پرورش ابتدایی در کانادا اواخر Bairu Sium یک نویسنده و معلم از تورنتو است.

اولین مرگ بود Lester دونالدسون 44 ساله که به ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس در حالی که نشسته به تنهایی در اتاق خود در تورنتو rooming خانه در سال 1988. پلیس گفت: آنها در پاسخ به یک ادعا که یک مرد بود نگه داشتن گروگان ها و دونالدسون lunged آنها را با چاقو. یک افسر متهم به قتل شبه عمد اما پس از آن تبرئه توسط یک هیئت منصفه در سال 1989.

ادامه مطلب: جورج فلوید تظاهرات دوباره فشار برای حذف مشکل ساز مجسمه در کانادا

سیاه, اقدام, دفاع, کمیته تاسیس و مدنی در سال 1988 ایجاد شد در پاسخ به دونالدسون مرگ به تقاضا است که پلیس دیگر بررسی خود را و است که یک شخص ثالث ایجاد می شود به گزارش دانشگاه تورنتو قانون پروفسور کنت روچ در سال 1999 کتاب با توجه روند و قربانیان حقوق: قانون جدید و سیاست عدالت کیفری.

سپس در دسامبر سال 1988 از آن گزارش شد که 17 ساله مایکل وید لاوسون به ضرب گلوله کشته شد در پشت سر او در حالی که رانندگی یک ماشین به سرقت رفته در Mississauga, Ont. دو افسر پلیس متهم شدند در مرگ او اما بعدها تبرئه شد در سال 1992.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

و دوباره در انتاریو تاریخ ایجاد تورنتو ضد خشونت استراتژی مداخله (TAVIS) در سال 2006 دریافت انتقاد به عنوان یک بحث بازوی پلیس تورنتو که درگیر در کاردینگ. بودجه قطع شد برای TAVIS در سال 2015 و آن را رسما منحل شد در سال 2016 در توصیه های پلیس تورنتو خدمات هیئت مدیره (TPSB) در گزارش موقت با عنوان راه رو به جلو بود که در محور نوسازی زور و بهبود محله پلیس.

جورج فلوید برادر تماس در ایالات متحده به تعمیرات اساسی پلیس قوانین

جورج فلوید برادر تماس در ایالات متحده به تعمیرات اساسی پلیس قوانین

قبلی TPSB گزارش از سال 2013 با عنوان پلیس و تعامل جامعه نقد و بررسی (هاي) حال اذعان کرد که جوامع احساس شد “سرخوردگی و خشم و سردرگمی” نسبت TAVIS با توجه به “مکرر متوقف می شود, پرسش و جستجو.”

تورنتو گزارش پلیس به TPSB به طور منظم در مورد وضعیت راه توصیه به جلو گفت: Meaghan خاکستری سخنگوی نیروی. خاکستری همچنین با اشاره به هاي گزارش است که آدرس و اذعان پلیس تعصب و تاثیر در میان به طور خاص است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

محله محور عنوان شده در راه رو به جلو بوده و گسترش و راه اندازی یک پروژه آزمایشی بیش 2018 و 2019, او گفت:.

“افزایش برنامه در حال حاضر در حال اجرا به طور دائم در تمام TPS بخش. در حال حاضر بیش از 135 افسران مستقر هستند به بیش از 30 محلات در سراسر شهرستان. این افسران حضور خاص پنج روز آموزش برنامه گفت:” خاکستری است. این افسران همچنین باقی می ماند در یک جامعه به مدت چهار سال و با هدف “کار مشترک با ساکنان.”

دانستن حقوق خود در هنگام تعامل با پلیس

این تنها یک بخش کوچک از تاریخ در یک شهر اما بدرفتاری توسط پلیس به سمت مردم سیاه و سفید است که یک نگرانی در حال انجام گفت: اموزش Goba, مدیر اجرایی, سیاه اقدام قانونی مرکز غیر انتفاعی است که در خدمت کم به هیچ درآمد سیاه ساکنان انتاریو.

“وجود افزایش نظارت از جامعه سیاه پوستان توسط پلیس است. وجود دارد خطر قابل توجهی از خشونت زمانی که آنها در تعامل با پلیس,” او گفت:.

مرکز تاسیس شد و در ماه مارس سال 2018 به عنوان یک سرویس به صورت سیاه و سفید در جامعه برای مقابله با ضد سیاه نژادپرستی.

ادامه مطلب: Regis Korchinski-Paquet مرگ تقویت نیاز به صورت عمده سلامت روان پلیس اصلاحات: طرفداران

بسیاری از Goba مشتریان می ترسند به دفاع از حقوق خود در طول پلیس تعاملات نگران آن خواهد شد در نتیجه خشونت, او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“وقتی اتفاق می افتد که در جامعه آن ملاقات با این فرض که آنها به طور بالقوه خشونت آمیز و پرخاشگرانه و پلیس عمل می کنند بر این اساس در بسیاری از موارد است.”

پس از مرگ فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery در آمریکا و پس از آن تظاهرات خواستار عدالت و پایان دادن به ضد سیاه نژادپرستی از جمله در پلیس Goba می گوید سازمان ایجاد کرده است یک جزوه برای کمک به تورنتو معترضان از حقوق خود می دانند.

تظاهرات در تورنتو بودند برانگیخت پس از مرگ Regis Korchinski-Paquet سیاه و بومی که سقوط کرد و به مرگ او از بالکن در پایان ممکن است پس از تعامل با پلیس است. این سیو در حال حاضر در حال بررسی این پرونده است.

بروشور Goba و همکاران او ایجاد شده به اطلاع معترضان که آنها حق پوشیدن یک ماسک و لازم نیست به صحبت می کنند به پلیس اگر آنها در حال نزدیک شدن با آنها.

جامعه سیاه و سفید به طور کلی نمی اعتماد به پلیس برای رعایت حقوق خود, او گفت:.

گام های بعدی برای ادمونتون پلیس شهرستان پس از ضد نژادپرستی تظاهرات

گام های بعدی برای ادمونتون پلیس شهرستان پس از ضد نژادپرستی تظاهرات

Goba گفت: مشتریان باید در برخورد با حوادث اعم از در حال هل هود از اتومبیل های خود را به سیاه و سفید کودکان در حال دست به دستبند, در, مدرسه, به, سیاه, ترانس مردم ادعا حمله توسط پلیس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این جرم از رفتارها هستند که در غیر این صورت جرم برای گروه های دیگر,” او گفت:.

آنچه باید اتفاق می افتد بعدی

Goba دیگر نگرانی عمده این است که پلیس درگیر هستند در مناطقی که آنها لازم نیست که تخصص او گفت:.

اخبار جهانی هفته گذشته گزارش در مورد طرفداران خواستار defunding پلیس بنابراین سازمان های دیگر می تواند رسیدگی به بهداشت روانی و سلامتی چک به د-تشدید آن حالات.

تقاطع بین مسابقه و بهداشت روانی می تواند تاثیر تصمیم گیری در استفاده از زور به عنوان پلیس ممکن است تکیه بر کلیشه ها در مورد مردم سیاه و بیماری های روانی در هنگام دست زدن به آن دسته از تماس های OHRC گزارش در سال 2018 است.

بین سال های 2013 و 2017 نزدیک به 30 درصد از سیو استفاده-از-نیروی تحقیقات مردم درگیر برگزاری نمایشگاه مسائل مربوط به سلامت روان.

ادامه مطلب: تظاهرات در تورنتو پس از مرگ Regis Korchinski-Paquet

TPS می فرستد موبایل مداخله در بحران تیم متشکل از یک افسر آموزش دیده و روان درمانی پرستار به این تماس. آنها تنها با حضور حدود 6000 از این تماس به دلیل آنها نمی خواهد اگر یک سلاح درگیر است, او گفت:. نیز وجود دارد که سالانه برای آموزش نیروی در د تشدید و تکنیک های ارتباط ،

در سال 2015 اندرو Loku سیاه و سفید مرد و پدر پنج بود که تجربه مسائل مربوط به سلامت روان ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس تورنتو. با توجه به SIU او به ضرب گلوله کشته شد ثانیه پس از او دیده شد برگزاری یک چکش در راهرو ساختمان خود را که در آن واحدهای استیجاری توسط Canadian Mental Health Association.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یک پزشکی قانونی استنطاق در سال 2017 حکومت Loku مرگ یک قتل.

فعالیت برای برگزاری پلیس پاسخگو در مواردی مانند Loku شده است اتفاق می افتد برای دهه گفت: Goba.

“من امیدوارم که این یک نقطه عطف” او گفت:. “ما در حال تمرکز زیادی در پلیس و خشونت پلیس… اما این است که در برابر پس زمینه از یک بیماری همه گیر که در آن سیاه و سفید جامعه نیز آسیب قابل توجهی با مسائل بهداشتی به دلیل سیستمیک ضد سیاه نژادپرستی است.”

آسیب های در حال انجام توسط COVID-19 متصل به مسائل سیستمیک است که جامعه سیاه و سفید از چهره, او گفت:.

اخبار جهانی قبلا گزارش شده است که محلات با بیشتر ساکنان سیاه در تورنتو بیشتر COVID-19 موارد است.

“آنها وجود ندارد در خلاء است. آنها وجود دارد در زمینه سفید امتیازی و یک شکست توسط دولت به اذعان این واقعیت از وجود جامعه سیاه و سفید در این شهرستان ، استان و کشور,” او گفت:.

با فایل های از کانادا مطبوعات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>