Clearview AI هنوز پشت تشخیص صورت با وجود رقبای نگرانی – CNET


clearview-hoan-ton-that

Clearview AI مدیر عامل Hoan تن-که منکر آن است که شرکت خود را تشخیص چهره تکنولوژی تعصب نژادی.

ایسنا

Clearview AI ساز یک بحث تشخیص چهره, برنامه, است, اعتماد به نفس آن تکنولوژی استفاده مفید به عنوان بزرگ دیگر Tech نام یا خروج از بازار و یا تعلیق آن استفاده توسط اجرای قانون از ترس از سوء استفاده. حرکت آمده میان مطالعات نشان تکنولوژی دارای دقت کم نرخ برای زنان و اقلیت ها.

Clearview مدیر عامل Hoan تن-که می گوید: شرکت فن آوری می تواند کمک به محافظت از کودکان و قربانیان جنایات بدون خطر نژادی تعصب singling کردن رقیب آمازون Rekognition به عنوان شکست در این زمینه است. او انتقاد می آید و در همان روز به آمازون اعلام کرد که یک سال توقف در ابزار مورد استفاده توسط اجرای قانون پس از هفته از اعتراض به خشونت پلیس و تنها چند روز پس از IBM اعلام کرد آن را بیرون کشیدن از تشخیص صورت بازار را از نگرانی این محصول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پروفایل.

“به عنوان یک فرد از نژاد مخلوط, این امر به ویژه مهم است برای من” تن-که گفت: در بیانیه شنبه شب. “ما بسیار تشویق کرد که تکنولوژی ما ثابت کرده است که دقیق در این زمینه و کمک به جلوگیری از غیر قانونی شناسایی افراد از رنگ است.”

Clearview شناسایی افراد با مقایسه عکس ها را به یک پایگاه داده از تصاویر خراشیده از رسانه های اجتماعی و سایت های دیگر. آن را زیر آتش پس از نیویورک تایمز بررسی در ژانویه. پس از سن. ادوارد Markey یک دموکرات از ماساچوست به نام Clearview یک “سرد” خطر حفظ حریم خصوصی. علاوه بر این گوگل, یوتیوب مایکروسافت و توییتر فرستاده اند بس-و-دست برداشتن نامه به Clearview. این شرکت همچنین چهره های متعدد پرونده های حقوقی.

Markey نیز نگرانی در این هفته است که پلیس و سازمان های اجرای قانون در شهرستانها که در آن مردم هستند و در اعتراض به کشتن جورج فلوید, گزارشی مرد می تواند با استفاده از شناسایی و دستگیری معترضین. او همچنین ابراز نگرانی کرد که تهدید نظارت می تواند در بازداشتن مردم از “صحبت کردن در برابر بی عدالتی به خاطر ترس از به طور دائم موجود در پایگاه داده های مجری قانون.”

تن-که همچنین گفت که شرکت “متعهد به مسئول استفاده از” فن آوری آن اضافه کرد که در آن در نظر گرفته شده مورد استفاده قرار گیرد به شناسایی مظنون جنایی و نه به عنوان یک ابزار نظارت در تظاهرات و یا در شرایط دیگر.

“ما قویا بر این باورند در حفاظت از جوامع ما و با این اصول در ذهن نگاه به جلو به کار با دولت و سیاست گذاران برای کمک به توسعه مناسب پروتکل برای استفاده مناسب از صورت به رسمیت شناختن” تن-که گفت.

در علاوه بر این به نگرانی و دقت طرفداران حفظ حریم خصوصی و قانونگذاران نگران این تکنولوژی دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به غیر قابل اجتناب و تهاجمی شکل از نظارت است. یک تعداد انگشت شماری از شهرستانها را ممنوع شهری با استفاده از تکنولوژی و قانونگذاران دموکرات پیشنهاد منع عمومی واحد مسکن با استفاده از تکنولوژی تشخیص چهره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>