پاکسازی در VPN راهرو: قفل در IPVanish برای 5 دلار در هر ماه برای زندگی – CNET


ipvanish-625x350usjc

IPVanish

VPN صدا ممکن است مانند یک دلیلی ویژگی های عارضه به اتصال به اینترنت خود را, اما وجود دارد بسیاری از مزایای استفاده از یک. نه تنها آن را به شما پرداخت هزینه بیشتر حریم خصوصی اما با برخی از ترفند ساده شما می توانید به نظر می رسد به واقع در هر نقطه بر روی زمین دادن به شما دسترسی به محتوای آنلاین در نظر گرفته شده برای مناطق مختلف. اگر شما در حال پیدا کردن خود هزینه های زیادی از زمان در خانه این روز به همه ما صبر از جهانی همه گیرVPN ممکن است فقط آنچه شما نیاز دارید. اما Vpn را می توان گران و پیچیده است. اگر شما به دنبال یک مجموعه برای اولین بار IPVanish هر دو مبتدیان و دوستانه و در دسترس برای 59 ٪ تخفیف ماه به ماه برنامه ریزی کنید. معمولا 12 دلار در هر ماه شما می توانید nab IPVanish برای 5 دلار در هر ماه هنگامی که شما این گزینه را انتخاب کنید در وسط صفحه.

اکثر مقدماتی معاملات دقیقا همان است که-مقدماتی-و جستن به عقب به زمانی که قیمت اولیه ارائه منقضی می شود. این یکی متفاوت است; به 5 دلار در هر ماه رای نیست و محدود به یک دوره آزمایشی — آن باقی مانده است 5 دلار در هر ماه برای همیشه لطفا برای (یا تا زمانی که شما لغو یا تغییر برنامه). من نوشته ام در مورد سالانه برنامه از IPVanish با تخفیف عمیق است که نمی منقضی اما این اولین بار است که ماهانه یکی که IPVanish تا به حال ارائه شده است.

یکی دیگر جوشیدن: اشتراک شامل 250 GB از ذخیره سازی آنلاین از طریق SugarSync.

وجود دارد بسیاری از Vpn ها را انتخاب کنید وجود دارد اما IPVanish standout گزینه است. در CNET را خلاصه ای از بهترین خدمات VPN 2020 ازIPVanish بود انتخاب ما به عنوان بهترین VPN برای مبتدیان با یک رابط قابل انعطاف است که به طور فعال تشویق کاربران جدید به صرف زمان در زیر هود افزایش سرعت راه اندازی.

آن را نیز سریع VPN نشان داده است که به رقابت با دیگر پیشتاز NordVPN که قابل توجه است زمانی که شما در نظر بگیرید که IPVanish تنها حفظ حدود 1400 سرور — هر چند آن مسیر کاربران را از طریق یک کش بزرگ در حدود 40,000 آدرس های IP. IPVanish پشتیبانی تا 10 اتصالات به طور همزمان است که می افزاید: ارزش قابل توجه اگر شما تعداد زیادی از دستگاه های رقابت برای اینترنت در خانه خود را. (IPVanish با این نسخهها کار بر روی ویندوز, مک, iOS و لینوکس و اندروید و حتی آمازون Fire دستگاه.) برای امنیتی اضافه شده IPVanish می گوید آن را نگه می دارد هیچ سیاهههای مربوط. شما می توانید تعداد زیادی یاد بگیرند بیشتر در CNET را در عمق بررسی از IPVanish.

به عنوان شما ممکن است انتظار می رود این معامله محدود است برای اولین بار IPVanish مشترکین و اگر شما نا امید با IPVanish شما باید تا 30 روز برای گرفتن پول خود را (که به تازگی از فقط هفت روز).

این مقاله منتشر شد قبلا. از آن شده است به روز شده با جدید ماهانه نسخه از معامله.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 5 دلیل برای استفاده از VPN


2:42


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>