کاتولیک رهبران محکوم Priti پاتل مهاجرت سرکوب برای خاموش کردن مردم در تلاش برای مشارکت جامعه’

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

سخت مهاجرت را دلیلی خاموش کردن مردم در تلاش برای “کمک به جامعه” می گویند رهبران کاتولیک در یک سوزش حمله در نظر دارد.

آنها همچنین هشدار می دهند که بسیاری از هزاران نفر از شهروندان اتحادیه اروپا در معرض خطر چپ “بدون وضعیت قانونی” مگر در حال تغییرات بسیار انتقاد حل و فصل وضعیت طرح.

و آنها اصرار Priti Patel, دبیر خانه برای استفاده از این لایحه به پایان نامعلوم بازداشت مهاجران محکوم کردن آن “عواقب ویرانگر” برای آسیب پذیر از جمله قربانیان شکنجه.

انتقادات – به عنوان این لایحه مورد بحث در جزئیات در ویکیانبار آمده پس از مستقل نشان داد برخی از نمایندگان مجلس محافظه کار خواستار بوریس جانسون برای نرم کردن تاثیر را در کاهش پرداخت مهاجران قهرمانان coronavirus بحران است.

سابق حزب محافظه وزیر کابینه دیوید دیویس در همین حال است که منجر به یک شورش علیه “بی رحمانه” بازداشت بدون محدودیت هشدار این است که ساخت رسوایی از برده داری مدرن بدتر است.

در حال حاضر اسقف های کاتولیک اعتراض کرده اند که این قانون “را به شدت تغییر دهد و مردم فرصت برای ایجاد زندگی خود را در اینجا و کمک به جامعه”.

در یک بیانیه مشترک رهبران در انگلستان, ولز و اسکاتلند نیز فشار برای:

* یک “معنی دار ایمنی-net” برای اطمینان از شهروندان اتحادیه اروپا هستند و نه چپ در برزخ توسط ژوئن 2021 مهلت برای حل و فصل وضعیت برنامه های کاربردی از جمله تمدید در صورت لزوم.

* محدودیت زمانی در بازداشتگاه های اداره مهاجرت – هشدار “قربانیان شکنجه و بازماندگان قاچاق و مردم در حال فرار از آزار و اذیت مذهبی” در حال قفل شده است به طور نامحدود.

* دور انداختن آستانه حداقل درآمد برای خانواده ویزا – که “به ناحق جدا” دهها هزار نفر از پدر و مادر و کودکان است.

* لغو قوانین برابر “کار غیر قانونی” – به دلیل “ترس از پیگرد قانونی مانع از فرار مردم از سوء استفاده از شیوه های اشتغال” و یا “استثمار”.

این لایحه به جای حرکت از شهروندان اتحادیه اروپا پس از مبارزه با تروریسم در اروپا به اتمام است در ژانویه آینده – تحمیل خواهد شد حداقل حقوق و دستمزد در آستانه £25,600 برای بسیاری از کارگران به دنبال ورود انگلستان است.

وجود خواهد داشت هیچ معافیت برای به اصطلاح کم ماهر مشاغل دیگر از کارگران فصلی و مراقبت های اجتماعی شده است از مطالعه حذف از یک لیست از کمبود مشاغل با دستمزد کمتر کف به عنوان کم £20,480.

حدود 70 درصد از 200,000 مهاجران اتحادیه اروپا که آمده اند به انگلستان هر سال انتظار می رود به حذف قوانین جدید مقامات بر این باورند که ميانگين حدود 140,000 بسته.

در حل و فصل وضعیت این بیانیه آمده است: “هیچ طرح را به تمام شهروندان اروپایی در انگلستان است.

“حتی اگر یک نسبت کوچک را یک برنامه ژوئن 2021 مهلت این می تواند هزاران نفر از مردم بدون وضعیت قانونی.”

و نامعلوم بازداشت اسقف گفت: “انگلستان باقی می ماند تنها کشور اروپایی بدون محدودیت زمانی در بازداشت است.

“این است که عواقب مخربی برای سلامت افراد آسیب پذیر که خود را بازداشت از جمله برخی از قربانیان شکنجه و بازماندگان قاچاق و مردم در حال فرار از آزار و اذیت مذهبی در کشورهای خود.”

اما یک خانه, سخنگوی دفاع از این لایحه گفت: “تغییر حیاتی است اگر ما به ارائه بالا و مهارت بالا-دستمزد و بهره وری بالا اقتصاد است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>