بریستول می گوید آن را بازیابی تاجر برده مجسمه از رودخانه و قرار دادن آن در یک موزه

شهر بریستول گفت: آن را بازیابی مجسمه ادوارد Colston و محل آن را در یک موزه پس از معترضان پرتاب بنای تاریخی به بندر به عنوان بخشی از ضد نژادپرستی تظاهرات در روز یکشنبه.

برنز از Colston یک قرن 17 برده معامله گر کشیده بود و از طریق خیابان های شهرستان راه اندازی یک مکالمه ملی در میراث بریتانیا استعماری گذشته و نیاز به مجسمه است که احترام بخش های تیره تر از ملت تاریخ است.

در حال حاضر شورای شهر است گفت: این مجسمه را کشیده برگرفته از بندر و قرار داده شده در یکی از موزه آن در کنار پلاکارد برگزار هوا توسط کسانی که در این اعتراض که حذف آن از آن ستون.

این حرکت یکی از شماره حاضر با هدف بررسی نقش این شهر در بریتانیا امپراتوری تاریخ با شهردار ماروین ریس اعلام کرد که تحقیقات جدید کمیسیون ارائه می کنند “دقت بیشتر” به تاریخ این شهر از جمله تاثیر “جنگ تظاهرات برده داری و آزادی”.

آقای ریس گفت: “حوادث در طول چند روز گذشته واقعا برجسته است که به عنوان یک شهر همه ما را بسیار درک متفاوت از گذشته ما است.

“تنها راه ما می توانیم با هم کار کنند در آینده ما این است که با یادگیری حقیقت ما آغاز, استقبال از حقایق و به اشتراک گذاری آن با دیگران است. این است که چرا این کمیسیون بسیار مهم است.”

این می آید به عنوان جوامع در سراسر انگلستان و جهان در نظر میراث نژادپرستی چپ خود forbears.

معاونت از دانشگاه متروپولیتن لندن است گفت: این امر رها به نام از 17 قرن تاجر سر جان کاس از آن هنر معماری و طراحی مدرسه در به رسمیت شناختن “عظیم درد او باعث شده به عنوان شکل عمده در اوایل توسعه تجارت برده” در حالی که در شرق پایتخت یک مجسمه یادبود slaver رابرت میلیگان پایین گرفته شده است در دستور شهردار صادق خان.

در حالی که برخی از جمله کسب و کار وزیر Nadhim Zahawi را به نام “زگیل و همه” درک از تاریخ دیگران گفته اند داستان از گذشته بهتر است گفت: در موزه ها از انفرادی مجسمه.

دکتر جسیکا Moody, مدرس تاریخ در دانشگاه بریستول گفت: یک گزینه وجود دارد برای برخی از مجسمه های قرار داده شده در موزه ها که در آن زمینه بحث را می توان مجموعه ای از.

“برخی از این مجسمه در حال حاضر در حال بحث قطعا می تواند به یک موزه که در این تاریخچه و زمینه استفاده و سوء استفاده از این گذشته می توان به طور کامل به کاوش و تا زمانی که این کار انجام شد در یک روش مناسب با مشاوره و آن سوابق ماهیت خود را حذف به عنوان بخش مهمی از تاریخ این جوامع اطراف آنها را.”

او گفت این است که “حق انتخاب” برای تمام مجسمه ها و اضافه کرد: “من فکر نمی کنم ما باید انتظار موزه ها به مسئولیت برای تمام مجسمه های مرده سفید امپریالیستها”.

با این حال دکتر مودی افزود: “هنگامی که ما درک مجسمه ها و بناهای یادبود به عنوان محصولات از وقت خود را در مورد یک میزبان کامل از انگیزه های نهان و تا به حال سابقه مسابقه در اطراف آنها برای سال های بسیاری است; از بین بردن آنها بسیار کمتر در مورد ‘فراموشی’ تاریخ برده داری و امپراتوری از آن است که بازنگری در این راه دشوار تاریخی نشان داده”

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>