مبارزه با تروریسم در اروپا: انگلستان مجموعه ای برای رد گم کردن در برنامه به صورت کامل اتحادیه اروپا مرز چک از 1 ژانویه

این انتظار می رود که دولت برای رد گم کردن در آن برنامه به معرفی کامل مرز چک با اتحادیه اروپا از 1 ژانویه بیش از ترس از تاثیر اقتصادی coronavirus.

دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove پیش بینی شده است را اعلام روز جمعه بیش از عملیات مرزی برای زمانی که مبارزه با تروریسم در اروپا به طور کامل می آید را به اثر در پایان دوره گذار است.

انگلستان متعهد شده بود به معرفی کنترل واردات در کالاهای اتحادیه اروپا در سال جدید اما وزیران در حال حاضر انتظار می رود به اتخاذ یک بیشتر انعطاف پذیر, روش برای جلوگیری از خروج ترکیبات هرج و مرج از Covid-19.

یک منبع دولتی گفت: “ما می دانیم تاثیر که coronavirus تا به حال در بریتانیا کسب و کار به عنوان ما را از ما قوانین و مرزهای ما در پایان این سال ما را عملی و روش انعطاف پذیر برای کمک به کسب و کار تنظیم به تغییرات و فرصت های خارج از بازار واحد و اتحادیه گمرکی.”

آقای گوو خواهد شد که دومین کمیته مشترک توافق تحت خروج توافق با کمیسیون اروپا معاون رئیس جمهور Maros Sefcovic در روز جمعه.

بریتانیا گفته منابع مگر اینکه توافق دو طرف برای دیگری چنین جلسه قبل از پایان ماه جولای خواهد بود آخرین فرصت برای درخواست تمدید به دوره گذار است.

بوریس جانسون بارها اصرار داشت که او نمی خواهد درخواست برای تاخیر با وجود کسب و کار و منتقدان هشدار از خطرات ناشی از خروج بدون یک توافقنامه تجارت در محل.

مجازی اجلاس بین نخست وزیر و رئیس اتحادیه اروپا Ursula von der Leyen سعی کنید برای شکستن بن بست در مذاکرات تجاری برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

تیم های مذاکره نیز توافق کردند که به “یک جدول زمانی تشدید” در ماه ژوئیه با امکان بحث در فرد اگر بهداشت عمومی دستورالعمل فعال کردن آنها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس شورای اروپا چارلز میشل و رئيس جمهور از پارلمان اروپا دیوید-ماریا Sassoli نیز تاریخ سیاسی ایران.

سخنگوی دولت گفت: “بریتانیا و اتحادیه اروپا توافق کرده اند که یک تشدید جدول زمانی برای FTA مذاکرات در ماه جولای.

“این فرآیند جدید شامل ترکیبی از رسمی مذاکره دور و کوچکتر جلسات گروه هر دو در لندن و بروکسل با فرض بهداشت عمومی دستورالعمل فعال کردن این.”

سرعت مذاکرات کوچک خواهد شد تا مذاکره کنندگان دیدار خواهد کرد در هر یک از پنج هفته بین 29 خرداد ماه و 27 جولای 10 هیچ گفت.

بریتانیا 14 روز دوره قرنطینه برای تازه واردان نباید مانع مذاکرات در شکل کنونی آن با قوانین داشتن معافیت برای کسانی که در بازدید رسمی از جمله مذاکرات است.

جدید جزئیات آمد و پس از دور چهارم مذاکرات شکست خورده برای رسیدن به دستیابی به موفقیت در هفته گذشته.

اتحادیه اروپا رئیس مذاکره میشل Barnier اظهار تاسف شده اند “هیچ مناطق قابل توجهی از پیشرفت” را به عنوان او را متهم به انگلستان داشتن “پس گرد” در توافق سیاسی اعلام شده است.

همتای خود در خیابان داونینگ دیوید فراست گفت: آنها را به “شدت و سرعت بخشیدن به این فرایند وجود دارد به هر گونه شانس توافق.

هر دو طرف نیز گفت: این جلسات از راه دور رسیده بود خود را محدود و چهره به چهره جلسات مورد نیاز خواهد بود در جهت پیشرفت است.

انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>