Black Lives Matter: نظامی بریتانیا نیاز به انجام ‘در جستجوی روح’ بیش از نژادپرستی در درون صفوف خود را

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات و همراه با بحث منجر به “در جستجوی روح” در میان افسران ارشد در مورد اینکه آیا به اندازه کافی انجام شد برای رسیدگی به این مسائل با توجه به دفاع مقامات.

در نامه ای به اعضای ارتش, نیروی دریایی سلطنتی و نیروی هوایی سلطنتی, General آقا نیک کارتر گفت: حوادث اخیر “را به ارمغان آورد و مسائل مربوط به نژادپرستی و تبعیض به شدت به تمرکز. ما آن را مدیون به ما سیاه و آسیایی و اقلیت های قومی و خدمتگزاران و زنان خواهد شد که احساس نگران در حال حاضر سعی کنید به این نگاه از دیدگاه های خود را به گوش دادن و در ادامه به ایجاد تغییر اتفاق می افتد”.

رئیس دفاع کارکنان گفت که اگر چه نیروهای مسلح است “مخلوط غنی از ادیان و رنگ و جنسیت و اعتقادات منعکس شده در جامعه” از آن باید تضمین شود که مردم قضاوت در توانایی های خود و “نه برای آنچه مانند نگاه کنند و یا جایی که آنها آمده است”.

نظامی نیز باید گفت: درایو را از طریق تغییرات برای بهتر زمانی که لازم است به جای فقط به دنبال دستورالعمل.

سیاه و آسیایی و اقلیت های قومی (بام) پرسنل را تشکیل می دهند بیش از 8 درصد از کل نیروهای مسلح – با یک هدف را افزایش می دهد که نسبت به 10 درصد در این سال است. اقلیت های قومی اختصاص حدود 14 درصد از جمعیت بریتانیا با توجه به آخرین سرشماری در سال 2011.

برای چهار سال گذشته نیروهای مسلح بازرس گزارش سالانه بارها مشخص شده است که اقلیت های قومی پرسنل به میزان قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به گزارش آزار و تبعیض از همتایان سفید.

این بود گزارش داد در این سال است که فقط بیش از 17 درصد از لحاظ نژادی تشدید جنایات بررسی توسط پلیس نظامی بیش از پنج سال گذشته منجر به گناه حکم در دادگاه نظامی. از 35 تحقیقات راه اندازی شد بیش از پنج سال گذشته تنها شش نفر مجرم شناخته شده.

اما نورتون رئیس قانونی موردی در حقوق مدنی گروه آزادی گفت: “این استارک آمار و ارقام نشان می دهد تعداد زیادی از بام پرسنل خدمات هستند در سکوت رنج می برند و احساس می کنید قادر و یا پشتیبانی نشده به گزارش اتهامات نژادپرستی و پیگیری شکایات.”

یک سخنگوی وزارت دفاع گفته بود در پاسخ به این گزارش: “نژاد پرستی هیچ جایی در ارتش و در هر کسی یافت می شود رفتار در یک راه می تواند انتظار می رود به طور منظم تخلیه و یا رد کرد.ما متعهد به مهر آن را و طیف وسیعی از اقدامات برای اطمینان حاصل شود که این موضوع پنجه است.”

دفاع مقامات اشاره است که انگلستان نظامی برنده تعدادی از جوایز در طول سال برای بودن در میان بهترین کارفرمایان برای نژادی متنوع پرسنل در کشور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>