آمازون ممنوعیت پلیس با استفاده از آن تشخیص چهره تکنولوژی برای یک سال

آمازون در روز چهارشنبه ممنوع و پلیس با استفاده از آن چهره-تکنولوژی تشخیص برای یک سال ساخت آن از آخرین فن آوری های غول پیکر به قدم به عقب از اجرای قانون استفاده از سیستم های که با آن مواجه شده اند, انتقاد نادرست شناسایی افراد با پوست تیره تر است.

سیاتل-بر اساس شرکت نکرد و چرا از آن زمان اقدام در حال حاضر. در جریان اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید باید توجه متمرکز بر نژادی و بی عدالتی در آمریکا و چگونه پلیس با استفاده از فن آوری برای ردیابی افراد. فلوید درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به دست به دستبند, سیاه, مرد گردن برای چند دقیقه حتی پس از فلوید حرکت را متوقف و شفاعت برای هوا.

ادامه مطلب: تشخیص صورت ابزار misidentify مردم از رنگ بیشتر: تحصیل در ایالات متحده

سازمان های اجرای قانون استفاده از تشخیص چهره برای شناسایی متهمان اما منتقدان می گویند می توان آن را سوء استفاده. تعدادی از شهرهای ایالات متحده را ممنوع و استفاده از آن توسط پلیس و دیگر سازمان های دولتی به رهبری سان فرانسیسکو در سال گذشته است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در روز سه شنبه IBM گفت: این امر از تشخیص صورت, کسب و کار با اشاره به نگرانی در مورد چگونه این تکنولوژی می تواند برای توده نظارت و دهها.

ادامه مطلب: Clearview AI: زمانی که می توانید شرکت ها با استفاده از تشخیص چهره داده ؟

حقوق مدنی و گروه های آمازون خود کارکنان را تحت فشار قرار دادند این شرکت برای جلوگیری از فروش آن تکنولوژی به نام Rekognition به سازمان های دولتی و گفت که این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمله به حریم شخصی مردم و هدف قرار دادن اقلیت.

تشخیص چهره تکنولوژی اهداف مردم با پوشیدن ماسک در میان شیوع کروناویروس

تشخیص چهره تکنولوژی اهداف مردم با پوشیدن ماسک در میان شیوع کروناویروس

در یک پست وبلاگ در چهارشنبه آمازون گفت که امیدوار است کنگره را قوی تر مقررات برای تشخیص صورت ،

“آمازون تصمیم مهمی نمادین اما این واقعا تغییر چهره به رسمیت شناختن چشم انداز در ایالات متحده از آن به یک بازیکن گفت:” کلر Garvie یک محقق در دانشگاه جورج تاون مرکز در حفظ حریم خصوصی و فن آوری است. او سوابق پژوهش تنها دو ایالات متحده دو سازمان با استفاده از تست Rekognition. واشنگتن شهرستان کلانتر دفتر در اورگان بوده است و بیشترین مورد استفاده آن است. اورلاندو اداره پلیس اما تصمیم به پیاده سازی آن, او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: RCMP استفاده Clearview هوش مصنوعی تشخیص صورت ابزار در 15 سوءاستفاده موارد کمک کرد تا نجات 2 بچه ها

مطالعات رهبری دانشگاه محقق شادی Buolamwini یافت نژادی و جنسیتی و نابرابری در نرم افزار تشخیص چهره. این یافته ها موجب مایکروسافت و آی بی ام برای بهبود سیستم های خود را, اما irked آمازون که در سال گذشته علنا به او حمله کردند روش تحقیق. یک گروه از هوش مصنوعی دانشمندان از جمله یک برنده از علوم کامپیوتر بالا جایزه در سال گذشته راه اندازی یک روحیه دفاع از کار او و به نام در آمازون برای جلوگیری از فروش آن نرم افزار تشخیص چهره به پلیس.

یک مطالعه در سال گذشته توسط آمریکا و آژانس تأیید نگرانی در مورد تکنولوژی معایب. موسسه ملی استاندارد و تکنولوژی آزمایش پیشرو تشخیص چهره سیستم های — هر چند نه آمازون است که نمی آن را ارسال کنید الگوریتم — و متوجه شد که آنها اغلب به طور یکنواخت بر روی یک فرد نژاد و جنسیت و یا سن.

Buolamwini روز چهارشنبه به نام آمازون اعلام یک “استقبال هر چند غیر منتظره اعلام خواهد شد.”

“مایکروسافت نیز نیاز به موضع” او نوشت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “مهمتر از قانونگذاران ما نیاز به گام تا” برای مهار مضر استقرار فن آوری های.

پلیس تورنتو می پذیرد با استفاده از بحث تشخیص صورت ابزار

پلیس تورنتو می پذیرد با استفاده از بحث تشخیص صورت ابزار

مایکروسافت بوده و صوتی مورد نیاز برای تنظیم تشخیص صورت برای جلوگیری از نقض حقوق بشر اما نشده است گفت: آن را نمی خواهد آن را به فروش به اجرای قانون است. شرکت نمی کند, پاسخ به یک درخواست برای نظر چهارشنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آمازون شروع به جلب توجه از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و طرفداران حفظ حریم خصوصی و پس از آن معرفی Rekognition در سال 2016 و شروع به تبادل آن به اجرای قانون است. اما کارشناسان مانند Garvie می گویند بسیاری از سازمان های ایالات متحده آمریکا با تکیه بر تکنولوژی شناسایی چهره ساخته شده توسط شرکت هایی که به خوبی شناخته شده است مانند توکیو بر اساس NEC شیکاگو بر اساس موتورولا راه حل و یا شرکت های اروپایی Idemia, Gemalto و Cognitec.

آمازون نیست رها تشخیص صورت در دسترس نباشد. این شرکت گفت: سازمان های مانند کسانی که با استفاده از Rekognition برای کمک به پیدا کردن کودکان گم شده هنوز هم دسترسی به فن آوری است.

ادامه مطلب: آمازون فروش ‘استبدادی نظارت’ tech به پلیس های حقوق مدنی آن را می خواهم برای متوقف کردن

این هفته اطلاعیه ها توسط آمازون و آی بی ام به دنبال یک فشار توسط قانونگذاران دموکرات به تصویب یک جارو پلیس بسته اصلاحات در کنگره است که می تواند شامل محدودیت در استفاده از تشخیص چهره به خصوص در پلیس دوربین بدن. هر چند که معمولا استفاده می شود در ایالات متحده امکان از دوربین است که می تواند نظارت بر جمعیت و شناسایی افراد در زمان واقعی را به خود جذب دو حزبی نگرانی است.

صنعت فن آوری اتحاد و مبارزه آشکار ممنوعیت از تشخیص چهره اما برخی از شرکت های به نام برای قوانین فدرال است که می تواند مجموعه ای از دستورالعمل ها برای مسئول استفاده از این فن آوری است.

“این در حال تبدیل شدن روشن است که عدم حضور مطابق مقررات ملی ایران را به تاخیر می اندازد گرفتن این با ارزش تکنولوژی به دست اجرای قانون کاهش تحقیقات و ساخت جوامع کمتر امن” گفت: Daniel Castro, معاون رئیس جمهور از صنعت حمایت فناوری اطلاعات و نوآوری بنیاد است که حمایت برای تشخیص چهره ارائه دهندگان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

انگلستان طرح دعوی در دادگاه سوال استفاده از تشخیص چهره توسط پلیس

انگلستان طرح دعوی در دادگاه سوال استفاده از تشخیص چهره توسط پلیس

فرشته دیاز یک وکیل در دانشگاه نیویورک Brennan Center for Justice گفت: او استقبال آمازون توقف اما این “باید هر چه زودتر با توجه مطالعات متعدد نشان می دهد که تکنولوژی نژادی مغرضانه.”

“ما توافق دارند که کنگره نیاز به عمل می کنند اما جوامع محلی نیز باید قدرت را به صدای نگرانی های خود را و تصمیم بگیرید که اگر و چگونه آنها می خواهند این فناوری مستقر در همه,” او گفت:.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>