5G شروع می شود با تلفن خود را, اما در مورد, ایده های بزرگتر – CNET


ligado-networks.png
Ligado شبکه

5G است که بزرگترین جهش رو به جلو در شبکه های بی سیم فن آوری-و همچنین یکی از مهمترین و مات. این مورد خیلی بیشتر از فقط بهتر “سرعت” و در عین حال مصرف کنندگان اغلب مطمئن نیستید آنها نیاز به 5G را چند برابر مزایای مانند زمان تاخیر کم چگالی بالا و خدمات جدید قرار می گیرد و نزدیک به لبه شبکه. ما فکر می کنیم 5G قانع کننده استاما شاید در راه های مختلف از 4G بود.

لئو Gergs یک تحلیلگر تحقیقات در تحقیقات ABI می گوید که ممکن است OK. “4G بسیار مصرف گرا; با 5G است که شروع به تغییر. آن را مهم و حیاتی است که telco صنعت هدف سازمانی” Gergs می گوید. “اما آنها متوجه تصویر داخل سازمانی بسیار پیچیده تر” از فروش 5G برنامه ها و گوشی ها به مصرف کنندگان است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چرا 5G به نظر می رسد ممکن underwhelming در اولین


17:06

Gergs همچنین اشاره می کند که بسیاری از مزایای 5G است اجتماعی و نه فقط برای افراد با نیازهای خاص خود. اهداف مانند خودمختار اتومبیل هوشمند, شهرستانها, صنعتی و اینترنت از چیزهایی که وعده مزایای گسترده اما نه لزوما به یک از ما به اندازه همه ما ، برقراری ارتباط آن انواع منافع را بیشتر نکات دقیق وظریف و صبر به عنوان آنها می رسند در طول سال و نه ماه.

“وضعیت کنونی نیست در ابتدا به مزایای 5G می گوید:” Gergs از زمان COVID-19 پناهگاه-در-محل دوره و اقتصادی آن عدم قطعیت است. “اما در دراز مدت این به نفع 5G به طور چشمگیری از آنجا که آن را قادر می سازد تا بهتر خدمات است که مردم عادت به” مانند افزایش اتکا به کار از راه دور آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی.

Gergs تا به حال بسیاری از روشنگری نظرات به آینده 5G و چگونگی آن بستگی به تصویر بزرگ نه تنها مصرف کنندگان است. مشاهده کامل گفتگو با برایان کولی در ویدئو بالا.

now-what-live-with-telemedicine-00-26-07-17-still001

در حال حاضر آنچه در یک مصاحبه تصویری و پنل سری با رهبران صنعت مشاهیر و اثرگذارندهها پوشش تغییرات عمده و روند تأثیر کسب و کار و چگونه مصرف کنندگان در اتصال جدید “عادی” 2020 جهان و فراتر از آن. همیشه وجود خواهد داشت تغییر در جهان ما وجود دارد که همیشه تکنولوژی به ما کمک می کند که حرکت را تغییر دهید و ما همیشه بحث در مورد تعجب آور و پیچ و خم و راه حل های بالقوه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>