1 از 4 سابق افسران پلیس متهم در جورج فلوید مرگ با قرار وثیقه

یکی از چهار سابق سفید مینیاپولیس افسران پلیس که متهم شدند بیش از مرگ جورج فلوید, 46, یک مرد سیاه و سفید که مرگ در بازداشت تنظیم کردن تظاهرات پلیس اصلاحات و نژادی و عدالت بود و با قید وثیقه آزاد شد در روز چهارشنبه.

افسر سابق توماس لین, 37, که تا به حال برگزار شده است در $750,000 قید وثیقه آزاد شد از زندان Hennepin شهرستان کلانتر دفتر سوابق نشان داد.

ادامه مطلب: قاضی برد اوراق قرضه سابق افسر متهم در جورج فلوید مرگ به $1M

او یکی از سه افسر پلیس به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس در Floyd مرگ در مه 25.

یک چهارم افسر درک چوین شد ضبط با فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن به او gasped: “من نمی توانم نفس بکشم” و نام مادرش قبل از او درگذشت. چوین شد به اتهام قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تمام چهار افسران اخراج شده از مینیاپولیس اداره پلیس.

جورج فلوید مرگ: مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz می گوید پلیس اصلاحات در میان ‘top’ اولویت های

جورج فلوید مرگ: مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz می گوید پلیس اصلاحات در میان ‘top’ اولویت های

خط وکیل ارل گری را بلافاصله بازگشت تلفن تماس های تلفنی به رویترز چهارشنبه شب اما خاکستری است گفت: رسانه ای که مشتری خود را تلاش برای کمک به Floyd.

خاکستری گفت: مینیاپولیس استار تریبیون که وجود دارد آنلاین جمع آوری کمک برای لین در رسانه های اجتماعی درخواست پی پال سهم. این سایت پس گرفته شده پایین است.

تظاهرات هایش برای 16 روز یکشنبه و دوشنبه با بسیاری از فعالان خواستار ممنوعیت چوک نگه می دارد و روش های دیگر از محدودیت های استفاده شده توسط پلیس.

ادامه مطلب: ‘جلوگیری از درد’: جورج فلوید برادر پنجه نرم می کند برای پلیس اصلاحات قبل از کنگره

پلیس نیز با انتقاد به صورت آمرانه تاکتیک در برابر معترضان در مکان های مختلف. استفاده بی رویه از گاز اشک آور فلش نارنجک و بسیاری از حوادث پلیس هدف قرار دادن معترضان با باتوم به ثبت رسیده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

معترضان در پورتلند, اورگان, آب گرفتگی در مرکز شهر خیابان اواخر روز چهارشنبه مسدود کردن ترافیک. رسانه ها گزارش دادند یک جمعیت بیش از 1000 خواستار استعفای شهردار.

معترضان در Portsmouth, Virginia مخدوش یک مؤتلفه بنای تاریخی و یک مرد مجروح شد که ساختار سقوط کردن یک خبرنگار با موجی خبر گفت: در توییتر.

ادامه مطلب: ‘جرم او این بود که او متولد سیاه’: جورج فلوید مدفون در هوستون تشییع جنازه

چوین باقی مانده در زندان در ازای $1.25 میلیون وثیقه. دیگر افسران Tou Thao و J. Alexander Kueng باقی می ماند در زندان در ازای $750,000 وثیقه و هزینه هر یک از کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس.

در مینه سوتا, درخواست نیست وارد شده در جلسات مقدماتی.

لین جلسه بعدی قرار است در ماه ژوئن 29 و وکیل او در حال برنامه ریزی برای فایل یک حرکت به رد اتهامات رسانه ها گزارش شده است.

(گزارش شده توسط Sabahatjahan پیمانکار در بنگلور و غنی مک کی در آتلانتا ویرایش توسط رابرت Birsel)

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>