باغ وحش در انگلستان می تواند بازگشایی در هفته آینده به عنوان بوریس جانسون برطرف مستند بیشتر

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

باغ وحش در انگلستان مجاز به بازگشایی درهای خود را به بازدید کنندگان از دوشنبه پس از بوریس جانسون اعلام کرد یک آرامش بیشتر از coronavirus مستند محدودیت.

این حرکت پس از نخست وزیر پدر استنلی پیوست درخواست از zookeepers و حفاظت را به جلو باز شدن برنامه ریزی شده تاریخ از ماه جولای در میان هشدارهای که برخی از حیوانات جاذبه های ممکن است مجبور به تعطیل به طور دائم با این بیماری همه گیر.

همچنین به مجاز به readmit بازدید کنندگان از 15 خرداد ماه خواهد بود, هوای آزاد, جاذبه های که در آن مردم به ماندن در اتومبیل های خود را مانند سافاری پارک ها و درایو در سینما با توجه به کم خطر از coronavirus انتقال است.

یک سخنگوی انگلیسی, باغ وحش استقبال حرکت می کند اما هشدار داد که این بخش بود “نه از جنگل”.

“آکواریوم هنوز هم بسته شده و باغ وحش سافاری و پارک ها گرفته اند آمار واقعی” گفت: Andrew Hall, سخنگوی انگلیسی و ایرلندی انجمن باغ وحش ها و آکواریوم ها (Biaza).

“برای برخی از باغ وحش ها به خصوص کسانی که متکی به گردشگری بازگشایی است که نمی توان مالی مناسب برای آنها.

“مفید است امروز اما نه کامل پاسخ به این چالش مواجه هستیم.”

وی افزود: “باغ وحش ها و آکواریوم ها در ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی هنوز هم در مواجهه با چالش های قابل توجهی است و ما خواهد شد مشغول به کار سخت برای رسیدن به نتایج مثبت در این کشورها است.”

حفاظت از منابع طبیعی استنلی جانسون به نام روز سه شنبه برای باغ وحش برای بازگشایی “را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است”.

استنلی جانسون (PA)

و صندلی از همه گروه پارلمانی حزب در باغ وحش حزب محافظه کار MP اندرو Rosindell هشدار داد که تاخیر معنی “حیوانات euthanised و مقدار بسیار عظیمی از کار حیاتی از نظر حفاظت, حفاظت از گونه های در معرض خطر و آموزش و پرورش در حال از دست رفته”.

صحبت که روزانه در خیابان داونینگ coronavirus جلسه نخست وزیر است و انتظار می رود به می گویند که بازگشایی خواهد بود موضوع را به سالن قادر به تطابق با دو متر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

این به این معنی داخل سالن نمایشگاه مانند خزندگان خانه ها و همچنین کافه ها و مغازه ها هدیه ها باقی مانده بسته اگر چه غذای آماده خدمات اجازه خواهد داشت.

یک خیابان داونینگ گفت: “مردم در حال ادامه به فداکاری بزرگ برای کاهش گسترش coronavirus و جلوگیری از دوم سنبله اما ما می دانیم که آن را دشوار است و که در آن ما می توانید با خیال راحت باز کنید تا جاذبه های بیشتر و پشتیبانی است علم ما را انجام خواهد داد.

“این است که ضرورت یک فرآیند دقیق اما ما امیدواریم بازگشایی سافاری پارک ها و باغ وحش ها کمک خواهد کرد که خانواده ها با ارائه گزینه های بیشتر به صرف زمان در خارج از منزل در حالی که حمایت از صنعت مراقبت از این باور نکردنی حیوانات.”

دولت پیش از ارائه £14m حمایت صندوق برای کمک به کوچکتر باغ وحش مراقبت از حیوانات خود را در طول مستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>