ما همه خواب بدتر با توجه به COVID-19 مطالعه نشان می دهد – CNET


gettyimages-1147218252

گتی/Boy_Anupong

صرف زمان بیشتری را در خانه با توجه به کروناویروس مستندات داده است مردم زمان بیشتری برای خواب — اما که خواب بوده است نه آرام, بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله زیست شناسی کنونی در روز چهارشنبه.

این مطالعه از دانشگاه بازل در سوئیس به بررسی الگوهای خواب در 435 نفر در طول دقیقترین فاز مستند در اتریش و آلمان و سوئیس از اواسط ماه مارس تا آوریل. کار از خانه اجازه دهید مردم در تنظیم برنامه خواب خود را برای مطابقت با خود ریتم های بیولوژیکی — اغلب بعد اقامت و خواب بعد و نگه داشتن خواب بیشتر سازگار بین روزهای هفته تا کی و تعطیلات آخر هفته کاهش آنچه شناخته شده به عنوان “اجتماعی jetlag.” این برنامه های جدید نیز اضافه شده و به طور متوسط 15 دقیقه از خواب در هر شب این مطالعه نشان داد. با وجود این کیفیت خواب کاهش یافته و شرکت کنندگان گزارش شده است.

ادامه مطلب: بهترین تشک برای سال 2020: 11 برترین برندها مقایسه

“معمولا ما انتظار می رود کاهش در اجتماعی jetlag به همراه با گزارش بهبود کیفیت خواب” عصب شناسی شناختی و مطالعه همکاری نویسنده کریستین Blume گفت: در آزادی مطبوعات. “با این حال در نمونه ما به طور کلی کیفیت خواب کاهش یافته است. ما فکر می کنیم که خود درک بار است که قابل ملاحظه ای افزایش یافته و در طول این بی سابقه COVID-19 مستند ممکن هرحال در غیر این صورت اثرات مفید کاهش می یابد اجتماعی jetlag.”

آن را تعجب آور نیست که استرس همه گیر بدتر شدن کیفیت خواب Blume گفت: در انتشار. اما از یک خواب ديدگاه بهداشت, افزایش مدت خواب و نظم است که یک تغییر مثبت او اضافه شده است.

لطفا کرک را راهنمایی در مورد چگونه برای خواب بهتراین بهترین راه برای پیگیری خواب خود را و چگونه به مراقبت از سلامت روان خود را در طول coronavirus.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>