بریتانیا پیشرفت در تحرک اجتماعی ‘ناامید کننده’ با وجود وعده های بوریس جانسون و ترزا ممکن است می گوید: دیده بان

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

پیشرفت در تحرک اجتماعی در انگلستان بوده است “ناامید کننده” دولت خود ناظر است گفت: پس از تنها یک چهارم از توصیه های خود را تحویل داده شد – با وجود پی در پی نخست وزیران متعهد به آدرس نابرابری به عنوان یک اولویت است.

ترزا ممکن است قول داد برای مقابله با سوزش بی عدالتی زمانی که او وارد شماره 10 در سال 2016 در حالی که بوریس جانسون مبارزه برای تبدیل شدن به نخست وزیر در چشم انداز خود را به “سطح بالا” بریتانیا است.

با وجود این تحرک اجتماعی کمیسیون آخرین بررسی دریافتند که 600,000 بیشتر از کودکان در حال حاضر زندگی در فقر نسبی در سال 2012 که فقط یک در چهار محروم GCSE دانش آموزان خوب پاس در زبان انگلیسی و ریاضی در مقایسه با نیمه بهتر خود را خاموش همسالان و امید به زندگی در حال سقوط است برای زنان در بسیاری از مناطق محروم.

کودکان و اقلیت های قومی نیز بیشتر احتمال دارد به فقیر با نرخ ایستاده در 45 درصد در مقایسه با 26 درصد از کودکان در بریتانیا خانواده. نیمی از بزرگسالان از فقیرترین زمینه دریافت آموزش در همه پس از خروج از مدرسه.

این کمیسیون گزارش جدید بر اساس جامع حسابرسی از اقدام دولت در تحرک اجتماعی نشان می دهد که از 52 طرح آن ساخته شده بین سال های 2013 و سال 2020 تنها یک چهارم (23 درصد) دیده بود قوی پیشرفت ساخته شده و یا پیشنهاد تحویل داده است.

وجود نداشت و یا بسیار کوچک عمل در یک سوم از توصیه ها (31 درصد) در حالی که در تقریبا نیمی (46 درصد) وجود دارد اما برخی از پیشرفت کافی نیست.

در این گزارش اشاره کرد که قبل از همه گیر شده است برخی از شواهد از پیشرفت در افزایش شانس زندگی برای گروه های فقیر از جمله بیشتر دانش آموزان محروم ماندن در آموزش و پرورش برای طولانی تر و فقیرتر دانش آموزان به آموزش عالی و اشتغال است.

اما این کمیسیون همچنین شناسایی مناطق مختلف از “نگرانی عمده” که در آن دولت تا به حال موفق به ارائه و گفت: کار خود را در معرض چگونه یک “عدم پیوست تا تفکر و فعالیت” در سراسر کلمبوس بود که مانع پیشرفت در تحرک اجتماعی.

با کروناویروس بحران در حال حاضر هدف قرار دادن مردم فقیر سخت تر از این دیده بان گفت: این ضروری است برای مقابله با نابرابری های اجتماعی به طور موثر تر و به اصطلاح به صورت اختصاصی واحد در دولت به منظور هماهنگی عمل و اطمینان از توصیه های خود تحویل داده شد.

خانم مارتینا Milburn خروجی صندلی از تحرک اجتماعی, کمیسیون اروپا هشدار داد که نخست وزیر هدف از “درست کردن” فرصت خواهد در حال حاضر باید به جای در زمینه اقتصادی و اجتماعی ناشی از دررفتگی Covid-19.

“تحرک اجتماعی هرگز مهم تر بوده است. آن است که فقیر و جوان که رنج می برند بیشتر از رکود اقتصادی” او گفت:.

“برای موفق عمل نیاز به هدایت از دل دولت است. در حال حاضر هیچ معنی هماهنگی بین ادارات در تحرک اجتماعی را در دستور کار خود و هیچ نیروی دفاع از تحرک اجتماعی در سراسر دولت است.”

سایه کار و حقوق بازنشستگی وزیر کیت سبز ادعا کرد که این گزارش در معرض یک دولت با “هیچ علاقه ای به درست کردن بریتانیا” اضافه کرد: “این یک هولناک سابقه ای از سوء مدیریت و بی تفاوتی به زندگی شانس از خانواده های طبقه کارگر و فرزندان خود را.”

هلن بارنارد اقدام مدیر جوزف Rowntree پایه (JRF) گفت: “این بیماری همه گیر کوروناویروس گذاشته لخت عمق و میزان نابرابری در جامعه ما است. در زمانی که بیش از چهار میلیون کودک در دام فقر در سراسر کشور ما این است که کیفرخواست سنگینی علیه که پس از کمی پیشرفت در بهبود افراد جوان شانس.”

یک سخنگوی دولت گفت: “ما خوشحالیم که این کمیسیون را به رسمیت می شناسد پیشرفت در زمینه هایی مانند بهبود شانس زندگی برای گروه های فقیر افزایش سلامت روان پشتیبانی برای افراد جوان و محروم نگه داشتن دانش آموزان در آموزش و پرورش ،

“ما متعهد به درست کردن فرصت سراسر کشور و همچنان به انجام همه ما می توانید مطمئن شوید که هیچ کس در پشت سمت چپ به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

“از شروع شیوع همه کودکان آسیب پذیر شده اند قادر به حضور در مدرسه و ما ارائه بیش از £100 متر برای حمایت از کودکان برای یادگیری در خانه. ما همچنان به سرمایه گذاری قابل توجهی در مدارس و اوایل سال در کنار افزایش دستمزد و افزایش مشوق های کاری برای پایین ترین خانواده ها پرداخت می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>