انگلستان مستند: عاشقان پیوست به عنوان بوریس جانسون اعلام کرد که دو خانواده می تواند به شکل های اجتماعی به حباب’

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

عاشقان شده اند که از هم جدا نگه داشته توسط lockdown قادر خواهد بود به صرف شب با هم دوباره پس از بوریس جانسون اعلام کرد آخرین, آرامش به تماس های اجتماعی قوانین.

تغییر حکومت – که می آید را به اثر در انگلستان تنها در یک دقیقه نیمه شب گذشته در صبح روز شنبه – تنها جایی که یک فرد بزرگسال است که به تنهایی زندگی می کنند و یا با کودکان در سن زیر 18 سال.

در این موارد تنها بزرگسال خانواده می تواند به شکل یک “حمایت حباب” با یکی دیگر خانواده با هر اندازه.

اعضای حباب موثر خواهد بود قادر به به عنوان یک رفتار واحد خانواده در طول مستند بازدید از یکی دیگر از آنجا که آنها می خواهم بدون هیچ گونه نیاز به اقامت دو متر از هم جدا و اقامت یک شبه اگر آنها را انتخاب کنید.

اعلام حرکت روزانه 10 هیچ coronavirus جلسه آقای جانسون گفت که هدف کسانی که به تنهایی در طول مستند, اما نمی خواهد به مردم اعمال می شود که “محافظ” به دلیل شرایط بهداشتی اساسی آنها را به خصوص آسیب پذیر است.

“من می دانم که چقدر سخت است که طی ماه های گذشته بوده است برای مردم قطع از دوستان و خانواده” گفت: نخست وزیر. “هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم به ویژه کسانی که توسط خود زندگی می کنند که تنها هستند و مبارزه با بودن قادر به دیدن دوستان و خانواده.

“پس از این آخر هفته ما اجازه خواهد داد که تنها بزرگسالان خانواده – بزرگسالان به تنهایی زندگی می کنند و یا تنها پدر و مادر با کودکان زیر 18 سال – به شکل یک پشتیبانی حباب با یکی دیگر خانواده است.

“همه کسانی که در پشتیبانی نرم افزاری خواهد بود قادر به عمل به عنوان اگر آنها در همان خانه به معنی آنها می توانید زمان را صرف با هم در داخل هر یک از دیگر خانه و لازم نیست به ماندن دو متر از هم جدا. من استرس پشتیبانی حباب باید منحصر به فرد – به این معنی که شما نمی توانید سوئیچ خانواده شما در یک حباب و یا ارتباط با چند خانواده است.

“و اگر هر عضو از حمایت حباب توسعه علائم همه اعضای حباب خواهد شد و باید به دنبال عادی مشاوره در خانواده انزوا.”

آقای جانسون افزود: “ما در حال ساخت این تغییر برای حمایت از کسانی که به خصوص تنها به عنوان یک نتیجه از مستند اقدامات است. این یک هدف مداخله به حد مضر ترین اثرات اجتماعی فعلی محدودیت. آن است که یقین نیست طراحی شده برای افرادی که واجد شرایط نیست برای شروع جلسه در داخل خانه های مردم دیگر به دلیل باقی می ماند که در برابر قانون است.

“متاسفانه ما نمی توانیم توصیه به هر کسی که محافظ به شکل حمایت از حباب در این مرحله با توجه خاص خود را نسبت به این ویروس. من می دانم که چقدر سخت است برای کسانی از شما که محافظ و ما بیشتر می گویند هفته آینده در مورد ترتیبات خواهد شد که در محل برای شما فراتر از پایان ماه ژوئن.”

وی عنوان رسمی انگلستان مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار 41,128 با 245 مرگ و میر ثبت بیش ترین دوره 24 ساعته.

اما آقای جانسون گفت: ممکن بود به جلو بروید با آرامش همراه با حرکت به بازگشایی غیر ضروری خرده فروشی باغ وحش و سافاری پارک به این دلیل که دولت با اعتماد به نفس بود که در آن جلسه آن پنج آزمون در مرگ و عفونت نرخ ارائه تجهیزات به بهداشت و درمان کارگران و نگه داشتن همه مهم R نرخ تولید مثل از این بیماری زیر یک.

افسر ارشد پزشکی کریس Ersin گفت: حرکت بود “یک راه مناسب برای رفتن در این نقطه در زمان” اما افزود: “این یک ریسک یکی. وجود دارد هیچ خطر-گزینه های رایگان.”

اگر R نرخ مشخصی به سمت بالا ممکن است اثبات آن لازم است برای معکوس کردن این و یا سایر تسهیلات از مستند قوانین گفت: پروفسور Ersin.

آقای جانسون گفت که او می خواست برای کمک به سهولت تنهایی از مستند (PA)

خیابان داونینگ گفت که این حرکت را کمک به بیوه, پدربزرگ و مادربزرگ که صرف مستند به تنهایی و در حال حاضر قادر به در آغوش گرفتن نوه های خود را.

و تنها پدر و مادر در تلاش برای جستجو و صفحه اصلی-مدرسه کودکان خود به خود خواهد بود قادر به تماس با پشتیبانی از بستگان و یا دوستان است.

اما آن را نیز به معنای پایان دادن به بلوک – با نام مستعار “جنسیت بان کی مون” توسط برخی در زوج هایی که زندگی نمی کنند در همان ملک گذراندن شب با هم.

هر خانوار تنها قادر به تشکیل یک “حباب” با یکی دیگر خانواده به این معنی که تنها پدربزرگ و مادربزرگ با تعدادی از رشد کودکان را باید انتخاب کنید که کدام یک از آنها برای ارتباط با.

و دوستان در زندگی مشترک باید تصمیم بگیرید که کدام یک از آنها قادر به دعوت از یک, شریک زندگی, دوست و یا نسبی به تنهایی زندگی می کنند به حباب خود را.

از هم جدا شده یا طلاق پدر و مادر که در حال حاضر مجاز به انتقال کودکان بین خانه های خود را قادر به ارتباط با یک دیگر خانواده – تا زمانی که آنها در حال حاضر زندگی با یکی دیگر از بزرگسالان است.

خیابان داونینگ گفت که واجد شرایط خانواده ها می تواند به شکل حباب با آدرس هر نقطه دیگری در انگلستان اما انتظار می رود که اکثر بهره گیری از جدید آزادی را شامل خواص منطقی نزدیک به یکدیگر است.

این تغییر نیاز به اصلاحات به کروناویروس مقررات اما هیچ 10 گفت: این می تواند انجام شود توسط ثانویه قانون قبل از شنبه بدون نیاز به رای گیری در مجلس.

در ابتدا از مستند, معاون افسر ارشد پزشکی جنی Harries گفت که غیر همخانه زوج را مجبور به یک انتخاب.

“اگر دو نیمه از یک زن و شوهر در حال حاضر در جدا کردن خانواده ها در حالت ایده آل آنها باید اقامت در آن خانواده” Harries گفت: در 24 مارس.

“جایگزین ممکن است که واقعا برای یک دوره قابل توجهی از رفتن به جلو آنها باید تست قدرت خود را در رابطه و تصمیم بگیرید که آیا یک آرزوهای خود را به طور دائم ساکن در خانواده دیگر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>