بیش از حد چند اقلیت های موجود در موسسات عمومی, Quebec کمیسیون حقوق بشر می گوید

یک گزارش جدید در اشتغال سهام توسط کبک کمیسیون حقوق بشر نشان می دهد هنوز هم وجود دارد بیش از حد چند قابل مشاهده اقلیت و بومی مشغول به کار در استان در موسسات دولتی.

گزارش سه شنبه منتشر شد می گوید وجود دارد بیش از حد کمی پیشرفت به عنوان یک استانی قانون احترام دسترسی به شغلی برابر رویکردهای آن سالگرد 20th باشد.

به تصویب رسید و در دسامبر سال 2000 قانون استانی مطرح چارچوب اجازه می دهد تا به صورت مساوی اشتغال در تلاش برای درست تبعیض در طول تاریخ در برابر تبعیض قرار گرفتند.

اما این کمیسیون گزارش می یابد نهادهای عمومی ساخته نشده و به اندازه کافی پیشرفت وقتی که می آید به افزایش تعداد بومی قابل مشاهده اقلیت های قومی, اقلیت و یا افراد معلول در میان صفوف خود را.

ادامه مطلب: فرانسوا ایتالیایی, توالت چوب به موقعیت است که نژادپرستی نظاممند وجود ندارد در کبک

این یافته نیز صادق است برای زنان در موقعیت های مدیریتی و به طور سنتی در مرد کار می کنند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این گزارش در نگاه کسانی که مشغول به کار در شبکه بهداشت مدارس, پلیس حمل و نقل عمومی و شهرداری ها.

نمایندگی از اقلیت ها در این نوع از کار افزایش یافته و به 6.3 درصد در سال 2019 از 2.7 درصد در یک دهه قبل است.

این کمیسیون گزارش واجد شرایط این را به عنوان یک سطح پایین از نمایندگی و گفت: هر یک از نهادهای عمومی از هدف قرار دادن اهداف خود را.

نمایندگی از مردم بومی حرکت نمی کند و در همه حال در یک دهه ثابت مانده در 0.3 درصد است.

نابرابری همچنان ادامه دارد با وجود اقلیت های موجود افزایش “در تعداد و وزن خود را در کبک و کانادا جمعیت” در این گزارش آمده.

“این آمار و ارقام ما آشکار امروز نشان می دهد که در برابر دسترسی استخدام برنامه ها نمی شود در بهینه شیوه” فیلیپ-Andre Tessier, رئيس جمهور از کمیسیون اروپا در بیانیه ای گفت.

لحظه تعیین کننده بین مونترال پلیس و یک قاره گرفته شده در دوربین

لحظه تعیین کننده بین مونترال پلیس و یک قاره گرفته شده در دوربین

زنان با تجربه بزرگترین افزایش در نمایندگی خود را در نهادهای عمومی در کبک رفتن از 53.9 درصد در سال 2009 به 65.3 درصد در سال 2019.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آنها در تقریبا تمام گروه ها به غیر از مشاغل مدیریتی و کسانی که به طور سنتی نر معاملات. این یک گام بزرگ به جلو در فنی و حرفه ای مشاغل برای زنان” گزارش می خواند.

کبک استانی پلیس دیدم تعداد زنان در نیروی بروید تا 10.2 درصد بیش از یک دهه اما هر دو نیرو و حمل و نقل عمومی تا به حال کمترین تعداد زنان در استخدام در 23.2 درصد است.

حمل و نقل عمومی سازمان بيشترين تعداد اقلیت های شاغل در سال 2019 در 12.7 درصد است. سه تا از بزرگترین سازمان های حمل و نقل هستند و در بیشتر مونترال منطقه که در آن بسیاری از استان در اقلیت زندگی می کنند.

ادامه مطلب: Montrealers نذر برای مبارزه با نژادپرستی سیستماتیک تبعیض تا زمانی که تغییرات ساخته شده

سیستم مراقبت های بهداشتی را استخدام دوم بیشتر اقلیت های موجود در این استان است.

این کمیسیون را ارائه نمی دهد هر کسی که به صحبت در مورد نتایج حاصل از این گزارش روز سه شنبه.

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت وعده داده شده عمل کرد و گفت او به رسمیت شناخته شده وجود دارد تحت نمایندگی در میان اقلیت های موجود در ادارات دولتی و همچنین شرکت های تاج.

“آنچه من می خواهم این است که قبل از پایان قیمومیت وجود خواهد داشت اقدامات است که وجود خواهد داشت تغییرات ساخته” ایتالیایی, توالت گفت:

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“بله, ما باید به مشورت, اما من فکر می کنم ما باید به مرحله عمل.”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>