مدارس نگاه به نوبه خود در هتل ها و سالن کلیسا به موقت کلاس های درس به عنوان وزرای متهم به داشتن “هیچ برنامه ای” برای راه اندازی مجدد کلاس های

Headteachers شده اند از چپ به پیدا کردن هتل ها و سالن کلیسا برای استفاده به عنوان موقت کلاس های درس به عنوان وزرای شد انتقاد برای داشتن “هیچ برنامه ای” برای بازگشایی مدارس در ماه سپتامبر.

سابق حزب محافظه وزیر آموزش و پرورش جاستین سبز گفت: آن را “غیرقابل دفاع” دولت هنوز هم نمی دانم چگونه آن را برای رفتن به دانش آموزان به کلاس با خیال راحت – تقریبا سه ماه پس از آنها دستور داده شد تا از نزدیک با توجه به coronavirus بیماری همه گیر.

این اظهارات پس از گاوین ویلیامسون اوراق قصد دارد پرده برداری فقط در ماه گذشته به بازگشایی مدارس ابتدایی در سراسر انگلستان را به همه دانش آموزان جلوتر از شش هفته تعطیلات تابستانی است.

صحبت کردن در مجلس عوام, وزیر آموزش و پرورش گفت: مدارس نیاز به زمان “را در محل دقیق اقدامات حفاظتی” اضافه کرد: “ما قادر به انجمن خوش آمدید تمام کودکان مدرسه ابتدایی به عقب قبل از تابستان به مدت یک ماه کامل”.

به جای مدارس خواسته خواهد شد تا در هر آنچه که کودکان آنها را می توانید در حالی که چسبیده به قوانین در حداکثر اندازه کلاس از 15 دانش آموزان و دقیق اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات لازم برای جلوگیری از انتقال ویروس است.

دولت گفت که امیدوار به همه secondaries و مقدماتی برای “بیشتر” دانش آموزان در ماه سپتامبر و برای سال 10 و 12 به برخی از چهره-به-چهره دسترسی به معلمان است.

تحت دولت نقشه راه برای کاهش coronavirus محدودیت در سراسر انگلستان, برخی از مدارس ابتدایی شروع اعتراف کودکان را به مهد کودک یک سال و شش سال اما محدودیت از دانش آموزان در هر کلاس یک “محدودیت” برای بازگشت بیشتر سال گروه های, پشت, آقای ویلیامسون گفت.

“همه ما می دانیم چقدر مهم است برای کودکان و افراد جوان در آموزش و پرورش و مراقبت از کودکان و حیاتی است که ما آنها را به عقب وجود دارد به عنوان به زودی به عنوان مشاوره های علمی نشان می دهد که ما می توانیم” گفت: نمایندگان مجلس است.

صحبت به مستقلاستیو Chalke بنیانگذار واحه آکادمی اعتماد که نشان دهنده 52 مدارس گفت: دولت اعلام روز سه شنبه “پرتاب توپ به رهبران مدرسه”.

“آن را می گوید آن را به شما با آن. این اساسا یک راه گفت: ما از ایده های اجرا – ما نمی دانیم که چه چیزی بیش از برای شما,” او گفت:.

آقای Chalke گفت: مدارس در حال حاضر گرفتن پذیرش سال یک سال و شش اما فقط می تواند انجام شود در یک روتا اساس از آنجا که آن را “غیر ممکن” را به فراموش اجتماعی فاصله در ساختمان مدرسه.

“ما در حال صحبت کردن در مورد تعدادی از اقدامات به این نوع,” او اضافه شده است. “اول از همه ما به دنبال ساختمان های دیگر است. بنابراین در هر کجا که کار ما وجود دارد یک هتل با لابی و یا یک مرکز کنفرانس و یا یک سالن کلیسا یا یک سالن روستا و یا هر چیز دیگری. ما نیاز به فضاهای داخل خانه به دلیل باران است.”

“این آثار را به صورت محلی. اگر دولت به فکر آنها این خواهد آن را انجام داده اند. اگر دولت می خواهد به قرض دادن حمایت خود را برای آن خواهد بود درخشان بله آن خواهد بود. اما آن را در مورد من نیم تا مردم در جامعه و گفت: به این قائم از سنت مانگو کلیسای ساختمان شما خالی است چرا که شما مجاز به انجام هر کاری با آن می تواند ما یک حباب در این کلیسا گفت: به بچه ها که اجرای محلی هتل می تواند استفاده می کنیم خود را در مرکز کنفرانس است.

“دولت باید گفت: شما باید انعطاف پذیر باشد و ما در حال انعطاف پذیر است. اگر آنها می تواند فعال شود و نشان می دهد این فوق العاده خواهد بود.”

Ms سبز سابق وزیر آموزش و پرورش تحت ترزا ممکن است همچنین گفت: مستقل: “ماه گذشته من به نام برای گرفتن برنامه برای کمک به کودکان و افراد جوان بیشتر تحت تاثیر تعطیلی مدارس و همچنین از یک طرح در مورد چگونه ما می تواند راه اندازی مجدد آموزش و پرورش تحت جدید طبیعی” اجتماعی فاصله.

“بدیهی است که این باید انجام شود با خیال راحت اما وزیران نمی تواند فقط ترک معلمان و مدارس به مبارزه خود با کودکان از دست دادن را در خود آموزش و پرورش است.”

او افزود: “این غیرقابل دفاع به هنوز هیچ طرح دولت به مدارس بازگشایی شد. اگر دولت جدی است در مورد درست کردن نه درست کردن ما نیاز به یک تلاش ملی در حمایت از مدارس دقیقا همانطور که ما تا به حال یک تلاش ملی حمایت از بیمه خدمات درمانی. آن را نیز بسیار مهم برای اقتصاد است. اگر کودکان نمی توانند به مدرسه پدر و مادر نمی تواند بازگشت به کار.”

جاستین سبز سابق eduction وزیر (PA)

در پاسخ به آقای ویلیامسون تصمیم به رها کردن دولت “جاه طلبی” برای مدارس ابتدایی برای بازگشایی, توسط, تابستان, نمایندگان مجلس در ویکیانبار همچنین هشدار داد که دانش آموزان محروم صورت یک “اپیدمی عاطفی فقر”.

رابرت Halfon محافظه کار رئیس آموزش و پرورش انتخاب کمیته مشخص شده است که 700,000 کودکان “در حال انجام تکالیف مدرسه” و یا آیا دسترسی به کامپیوتر برای اینترنت به عنوان او نگرانی در مورد تاثیر تاخیر به بازگشت به مدارس در زندگی شانس فقیرتر دانش آموزان است.

کار را به سایه وزیر آموزش و پرورش ربکا طولانی بیلی گفته شده است “ترس عمیق” در دولت را از دست داده و وضعیت این ادعا افراد جوان بوده اند را “نهفته ظالمانه توسط یک دوره طولانی به دور از مدرسه”.

“دولت باید به صورت به مقیاس آسیب این انجام شده است برای کودکان و مقیاس پاسخ خود را,” او گفت:.

پس از وزیر کابینه ظاهر در اتاق های کارگری با استقبال از حرکت توسط دولت گفت: آن را به حال شده است “کاملا روشن” برای برخی از زمان وزرای طرح بودند “بد در نظر گرفته زودرس و بیاستفاده”.

دکتر پاتریک روچ دبیر کل NASUWT اتحادیه اروپا افزود: “در صورت عدم وجود قطعی ارشاد از دولت, بسیاری از مدارس, تلاش برای درک آنچه آنها نیاز به انجام به منظور پاسخگویی مناسب در سلامت و ایمنی استانداردهای زمانی که آنها بازگشایی شده است.”

دبیر کل NAHT اتحادیه Paul Whiteman گفت: اعضای خود خوشحال شدند دولت کاهش یافته بود قصد دارد برای بازگشت دانش آموزان قبل از ماه های تابستان به دلیل “قابل توجه عملی موانع”.

“با پایان مدت فقط شش هفته دور, دولت در حال حاضر نیاز به ارائه فوری وضوح در پیش بینی محدودیت های که در مدارس صورت ممکن است در ماه سپتامبر به طوری که مدارس و والدین می توانید شروع به نگاه به آینده و برنامه ریزی با درک بیشتر این اختلال ممکن است که ممکن است هنوز رتبهدهی نشده است را دنبال کنید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>