اصلی coronavirus تست تولید “نادرست منفی” حداقل 20 درصد از زمان مطالعه نشان می دهد

نوع اولیه تست برای رمان coronavirus در سراسر جهان از جمله کانادا تولید “منفی کاذب” نتایج حداقل 20 درصد از زمان محققان از دانشگاه جانز هاپکینز در بر داشت.

با توجه به مطالعه منتشر شده در Annals of Internal Medicine در ماه مه به منفی کاذب نرخ RT-PCR تست استفاده می شود برای تشخیص رمان coronavirus تغییرات بسته که در آن یک فرد است در جدول زمانی از عفونت چرخه.

ادامه مطلب: استخر تست برای COVID-19 می تواند کمک به کانادا بازگشایی شده است. در اینجا آنچه در آن است

در روز 1 از عفونت آزمون به طور کامل بی اثر در تشخیص این ویروس در حالی که در روز 8 از عفونت آزمون تولید منفی کاذب 20 درصد از زمان مطالعه یافت می شود. نرخ کاذب منفی پس از آن را افزایش می دهد هر روز پس از آن.

در روز پنج از عفونت است که زمانی که علائم COVID-19 به طور معمول شروع به ظاهر می شود و زمانی که مردم اغلب تشویق به دنبال تست این مطالعه نشان داد که منفی کاذب نرخ 38 درصد است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“احتمال منفی کاذب نتیجه کاهش طول دوره عفونت,” دکتر گفت: Lauren Kucirka یک پزشک مقیم در دانشگاه جانز هاپکینز و همکاری نویسنده از مطالعه.

“اگر شما کسی تست بلافاصله پس از آنها آلوده منفی کاذب نرخ بسیار بالا است.”

شیوع کروناویروس: استخر تست: ارزان راهحل برای تست کمبود

شیوع کروناویروس: استخر تست: ارزان راهحل برای تست کمبود

Kucirka و همکارانش با استفاده از نتایج آزمون های جمع آوری شده در, آلمان, فرانسه, چین, کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا از بیش از 1300 نمونه که در آن بیماران آزمایش منفی شد اما پس از آن یافت می شود مثبت است. نمونه های از کانادا استفاده شد.

مطالعه می کند با دقت اشاره کردن دقیقا چرا منفی کاذب نرخ COVID-19 تست بالا است اما Kucirka گفت متعددی وجود دارد که ممکن است دلایلی از جمله مشکلات چگونه بینی نمونه های جمع آوری شده و “محدودیت های بیولوژیکی” آزمون خود را که آن را دشوار و یا غیر ممکن است برای تشخیص ویروس بسته به زمانی که آزمون انجام شده است و چگونه مسری فرد ممکن است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: شهر تورنتو خواستار استان برای جمع آوری COVID-19 نژاد و شغل اطلاعات

Kucirka می گوید پزشکان و مقامات بهداشت عمومی باید با احتیاط در مورد تکیه بر منفی نتایج آزمون زمانی که اطلاع رسانی به بیماران از وضعیت خود و هنگامی که در حال توسعه سیاست های عمومی مانند زمانی که برای آغاز تماس ردیابی بلند کردن قرنطينه و یا قوانین در اطراف تجهیزات حفاظت شخصی.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“این آزمون مفید هستند اما شما باید آگاه باشید از محدودیت” او گفت:.

“اگر شما کسی که شما واقعا فکر می کنم آنها یک احتمال آلوده شدن شما فقط نباید بقیه آسان هنگامی که شما منفی نتیجه آزمون.

“بدیهی است که این امر می تواند خوب به یک تست است که با این نسخهها کار بهتر و با وجود بسیاری از افراد مشغول به کار در حال توسعه اما متاسفانه این بهترین ما در حال حاضر است.”

عمومی مفاهیم سیاست

همانطور که از شنبه, کانادا به اتمام بود حدود دو میلیون COVID-19 آزمایش و شناسایی 96,636 موارد مثبت معنی شده است وجود دارد حدود 1.9 میلیون آزمایش منفی است.

بر اساس Kucirka یافته است, حداقل 380,000 از این آزمایشات می تواند کاذب منفی. بسته به زمانی که آزمايشات انجام شده در طول این دوره از یک عفونت ممکن است تعداد غلط-منفی ممکن است حتی بالاتر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“که ترسناک است” گفت: Benoit Burbeau یک virologist در دانشگاه Université du Québec à Montréal زمانی با اشاره به مطالعه است.

ادامه مطلب: شما باید آزمایش coronavirus اگر شما علائم ؟

Burbeau گفت: پیامدهای این مطالعه در تصمیم گیری در سیاست عمومی به خصوص تماس ردیابی هستند.

از زمان شروع این بیماری همه گیر بهداشت مقامات و سیاستمداران بوده است تاکید بر اهمیت افزایش تست از جمله تست از افراد بدون علامت هنگامی که تصمیم گیری چگونه و چه زمانی به معرفی و حذف برخی از کاهش اقدامات مانند مسافرت و محدودیت های فیزیکی, فاصله, ممنوعیت در گردهمایی های اجتماعی و بسته شدن پارک های عمومی و کسب و کار.

اما اگر این آزمون استفاده می شود برای تعیین این که چه کسی و آلوده نشده به یک میزان بالایی از عدم قطعیت این تصمیم گیری ساخته شده بر اساس اطلاعات غیر قابل اعتماد Burbeau گفت.

“اگر شما باید 30 درصد کاذب منفی پس از آن در حال حاضر و در این لحظه شما را در دردسر هستید” او گفت:.

شیوع کروناویروس: موبایل تست کلینیک باز می شود در مونترال Côte-Des-Makalu

شیوع کروناویروس: موبایل تست کلینیک باز می شود در مونترال Côte-Des-Makalu

اثر تماس با ردیابی – که در آن مقامات بهداشت عمومی تماس با هر کسی که در تماس نزدیک با یک فرد تایید به عنوان COVID-19 مثبت به توصیه آنها را از خطرات بالقوه و اقدامات آنها باید – نیز خواهد شد به طور قابل توجهی تحت تاثیر بالا منفی کاذب نرخ Burbeau گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“یک راه خیلی درصد بالایی از کسانی که در آزمون است که باید مثبت بوده است در حال از دست رفته” او گفت:.

این Burbeau گفت: می تواند منجر مردم را به یک از امنیت کاذب باعث آنها را به رفتار به عنوان اگر آنها آلوده نیست و قادر نیست از گسترش این ویروس حتی زمانی که آنها هستند.

ادامه مطلب: صدها نفر از مثبت coronavirus آزمون, نیست, گزارش, Ontario بهداشت عمومی واحد

به همین دلیل او معتقد است که پزشکان و مقامات بهداشت عمومی باید به طور فعال در اطلاع رسانی به افرادی که تست منفی که وجود دارد یک فرصت خوب برای آنها می تواند مثبت باشد به خصوص اگر آنها نشان می دهد علائم و تا به حال تنها یک آزمون.

او همچنین گفت: تست نیاز به بهبود و تحقیقات بیشتری باید انجام شود پرداختن به علل ممکن است کاذب منفی از جمله تناقضات با تست پروتکل های سراسر جهان و آموزش ناکافی برای کسانی که جمع آوری نمونه.

پیگیری آزمایش تشویق

دکتر اسحاق Bogoch, یک متخصص بیماری های عفونی بر اساس تورنتو بیمارستان عمومی گفت: دانشگاه جانز هاپکینز مطالعه مهم برای پزشکان و مقامات بهداشت عمومی به دلیل این بر عدم اطمینان است که به نوعی از رمان coronavirus. آن را نیز نشان می دهد که یک تست منفی به خصوص زمانی که به کسی است علامتی نباید مورد استفاده قرار گیرد به “رد کردن” عفونت است.

Bogoch مطمئن نیستید که آیا يافتههای حاصل از مطالعه باید مورد استفاده قرار گیرد را گسترده نتیجه گیری در مورد تعداد افرادی که ممکن است یا ممکن است آلوده بر اساس منفی نتایج آزمون. اما او موافق این مطالعه نشان می دهد محدودیت وجود دارد برای تست.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: می تواند عمومی باشد به سرزنش برای عدم coronavirus تست در انتاریو هستید ؟

هنگامی که یک بیمار آزمایش منفی است اما نمایش علائم و او را تشویق می کند آنها را به یک تست دوم در عرض چند روز ،

دو تست منفی در عرض چند روز – با فرض نمونه گرفته شد با کیفیت خوب – به معنی وجود یک احتمال بالا فرد مبتلا به این ویروس گفت. پزشکان باید پس از در نظر گرفتن سایر علل احتمالی برای بیماری.

“این مهم نیست که تونل چشم انداز” Bogoch گفت.

بهداشت انتاریو معذرت خواهی برای coronavirus تست بدبختی

بهداشت انتاریو معذرت خواهی برای coronavirus تست بدبختی

همه چیز تبدیل به چالش کشیدن زمانی که یک تست دوم نیست, انجام, او گفت:. بدون این اطلاعات اضافی اختصاص زمان و منابع محدود به چیزهایی مانند تماس با ردیابی و اجرای مناسب قرنطینه پروتکل های دشوار است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما اگر تست دوم انجام شده است و معلوم مثبت پس از آن همه توصیه می شود اقدامات احتیاطی را می توان دنبال کرد.

“این اواخر بهتر از هرگز” او گفت:.

اخبار جهانی خواسته آژانس بهداشت عمومی کانادا به اظهار نظر در این مطالعه آن است که آیا نگران این یافته همچنین اگر هر گونه پیامدهای بالا منفی کاذب رای می تواند در تصمیم گیری در سیاست عمومی مانند تماس با ردیابی. یک پاسخ ارائه شد در زمان برای انتشار.

تورنتو بهداشت در عین حال گفت: تست است که بخش مهمی از درک این که چگونه این ویروس در گردش در جامعه و برای جلوگیری از گسترش بیشتر.

هر کسی که می آید در تماس با کسی که تست مثبت برای COVID-19 نیز مورد نیاز خود جدا برای 14 روز بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها تست منفی تورنتو مقامات بهداشت گفت.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>