آن را نه بیش از حد در اوایل’ بوریس جانسون به اعتراف او اشتباه است – او فقط بیش از حد ترسو

“در دراز مدت همه ما مرده” اقتصاددان جان مینارد کینز معروف گفت: در حالی که اذیت شدن در دولت به فکر همه چیز خوب خواهد بود اگر آن را فقط به انجام هیچ چیز نیست.

کینز بود کاملا فالگیر از روز خود را, اما 2020 شد یک چشم انداز بیش از حد برای او. در حال حاضر چه اتفاقی می افتد این است که دولت ما هیچ کاری نمی کند و در دراز مدت آنها را دور با آن در کوتاه مدت همه ما مرده است.

زمانی که بوریس جانسون سرگردان برای خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی که در حال حاضر به طور هفتگی خود مخاطبان با این کشور از آن او است اسمی در اتهام او به جای دست و پا, پس زمینه موسیقی خلق و خوی از یکی از خود را علمی مشاوران گفت: پس از یک ساعت این است که اگر او می خواهم معرفی مستند یک هفته قبل از آن حدود 25000 مردم کمتر خواهد بود در حال حاضر مرده است.

این چیزی است که شناخته شده است در journalese به عنوان یک “بمب” اما کلمه کاملا کافی است. تاریخچه سوابق تنها دو bombshells در هر نقطه مانند این مقیاس و آنها کافی برای پایان دادن به جنگ جهانی دوم است.

پروفسور نیل فرگوسن که خود وحشتناک مدلسازی در احتمال مرگ و میر تا به حال منجر به این مستند در وهله اول گفته بود علم و فناوری کمیته را انتخاب کنید که یک هفته تاخیر در ماه مارس تا به حال دو برابر مرگ و میر.

آن را سخت به بگویید که آیا این اقرار صریح (و به آن ورود – نیل فرگوسن شده بود بخشی از گروه مشورتی بود که “به اتفاق آرا” توصیه می شود در برابر اجرای مستند بلافاصله) زده شده بود نخست وزیر.

نخست وزیر هرگز به نظر می رسد unshaken. در صرفا به لحاظ زیبایی شناسی او شده است در حال فرار مرگبار انفجار شعاع تمام زندگی بزرگسالی خود را.

آن را نیز سخت به دانستن آنچه کاملا نخست وزیر فرگوسن. چند هفته پیش بوریس جانسون و مختلف دیگر وزرای کابینه بودند بسیار عصبانی با او برای شکستن قوانین در مستند که او را به چیزی مناسب و معقول و استعفا داد و بلافاصله.

در حال حاضر یک تصور آنها حتی بیشتر عصبانی با او برای انجام مناسب و معقول چیز و استعفا. اگر او فقط می خواهم حاضر به ترک و ساخته شده است تا برخی زباله های در مورد رانندگی ماشین خود را برای تست بینایی خود را, او می توانست همه آنها را نگاه بسیار کمتر احمق.

به هر حال. جانسون آورده بود با او دو دلیل که چرا همه فقط باید چشم پوشی از آنچه در نیل فرگوسن گفته بود در مورد 25,000 قابل پیشگیری مرگ و میر. آن را به عنوان همیشه “خیلی زود” به مقایسه آنچه که اتفاق افتاده در این کشور است که بالاترین حد مرگ و میر در جهان با آنچه اتفاق افتاده است در هر یک از 203 دیگران که نیست.

“به طور کامل قابل اجتناب’: Keir Starmer حملات بوریس جانسون بیش از بازگشایی مدارس ‘ظروف سرباز یا مسافر’

اما ما نیز یاد بگیرند که آن را حیاتی به “نگاه به عقب” به “یادگیری درس” به دیدن “چه می تواند انجام شود متفاوت” از هم اکنون در.

مهم بود و سپس به “یادگیری درس” اما خیلی زود به می گویند و چه کسانی که درس ممکن است. که عبارت در مورد “آموزش” درس های زبان آمده بود با شمارش من شش بار توسط نخست وزیر. یکی ممکن است امید است که این سخنور ارتباط برقرار ممکن است قادر به شعله ور در یک فرمول متفاوت, آن روز, آن را نیز اعلام شده است که این کشور کودکان نمی توان رفتن به یادگیری هر درس در تمام مدت شش ماه تمام.

شاید این درس ما همه می توانند یاد بگیرند که یکی از علوم مورد حرکت براونی فقط با تماشای روزانه خیابان داونینگ جلسه که در آن مقصر همه چیز رفته تا کاملا اشتباه به نظر می رسد به حرکت در تصادفی در اطراف صفحه نمایش در زیر سنگین و بمباران مستمر در تمام جهات از مولکول مطلق bulls***.

این کشور شده است بحث در حالی که برای اینکه آیا یا نه آن را “تا به حال به اندازه کافی از کارشناسان”. بوریس جانسون دوست دارد چیزی بیش از به می گویند او بوده است “هدایت علم” حتی زمانی که تقریبا هر کشور دیگری در اروپا, اگر نه, جهان, بود, هدایت آن علم در جهت مخالف.

دیگر کشورها مانند نروژ اجرا شده مستند حتی زمانی که دانشمندان به نظر می رسید نشان می دهد یک گله ایمنی استراتژی ممکن است ترجیح داده شده است. رهبران دیگر مانند امانوئل پاکسازی کرده اند داده می شود توضیحات روشن از جایی که او معتقد است که او مرتکب اشتباه شده.

آن است که گذر زمان کافی است که جلوگیری از بوریس جانسون از انجام همان. آن است که عرضه کافی از شجاعت اخلاقی.

وجود دارد یک یا دو ده ها میلیون نفر از ما چند ماه پیش به دنبال مستندات معرفی شده در هر کشور قابل مقایسه در اروپا و گوش دادن به سازمان بهداشت جهانی کارشناسان بر بیماری های همه گیر هشدار در مورد خطرات ناشی از انفعال. وجود دارد یک یا دو نفر تعجب, چرا, اگر, این منطقه لمباردی has been locked down برای محافظت از بقیه ایتالیا, چرا هنوز وجود پروازهای بین میلان و لندن و بدون یکی شدن آنها در حال بررسی است و یا نمایش برای هر چیزی ؟

وجود دارد بنابراین یک یا دو میلیون نفر از مردم که نمی شود به یاد بگیرند که انگلستان از دست رفته از 90 درصد از موارد که در آن coronavirus وارد در انگلستان است که اکثریت قریب به اتفاق آن را نه از طریق چین اما ایتالیا و اسپانیا. وجود دارد یک یا دو هزار نفر که به خصوص نخواهد بود شوکه شده نه صرفا به دلیل آن بود تا crushingly آشکار است اما از آنجا که آنها در حال حاضر “متاسفانه” مرده است.

“ما درک می کنیم خیلی بیشتر در مورد این ویروس در حال حاضر از ما انجام داد و سپس” بود Sir Patrick blue palace hotel نظر در این موضوع.

البته جهان نیازی صندلی اپیدیولوژی. اما برخی از مقایسه واقعا می تواند بدون هر گونه تخصص. همه چیز وجود دارد که در مورد جانسون شناخته شده برای یک مدت زمان طولانی. وجود دارد هیچ یک از ما می تواند سرزنش ما اشتباه وحشتناک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر