جورج فلوید برادر به شهادت پلیس اصلاحات قبل از خانه در ایالات متحده کمیته

واشنگتن — یکی از برادران جورج فلوید که مرگ در مینیاپولیس موجب تظاهرات در سراسر جهان است که با توجه به صحبت می کنند به یک دموکرات به رهبری کنگره پانل در روز چهارشنبه به قانونگذاران را در دوقلو مسائل مربوط به خشونت های پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

Philonise فلوید, 42, از, Missouri City, Texas, نزدیکی هوستون شهادت خواهد داد قبل از مجلس نمایندگان قوه قضائیه کمیته همراه با خانواده و وکیل بن Crump و 10 نفر دیگر در اولین کنگره شنوایی به بررسی اجتماعی و سیاسی undercurrents که سوخت هفته از تظاهرات در سراسر کشور و خارج از کشور.

ادامه مطلب: ‘او مانند یک ابرقهرمان’ — جورج فلوید خانواده خود پیچیده زندگی و مرگ

جورج فلوید مرگ در مارس 25 بعد از یک پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت بود و آخرین در یک رشته از قتل مردان آفریقایی-آمریکایی و زنان توسط پلیس که موجب خشم در خیابان های امریکا و آمریکا برای اصلاحات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“برای هر حادثه از نیروی بیش از حد که باعث می شود عناوین حقیقت زشت است که وجود دیگران بی شماری که ما هرگز در مورد گوش,” خانه قضائیه رئیس Jerrold Nadler گفت: در این هفته. “این یک مشکل سیستمیک است که نیاز به یک راه حل جامع است.”

قوه قضائیه پنل در حال آماده سازی برای چوپان گسترده بسته بندی از قانون با هدف مبارزه با خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی به خانه طبقه 4 ژوئیه است و انتظار می رود برای برگزاری بیشتر جلسات هفته آینده به تهیه لایحه برای مجلس رای.

جورج فلوید تشییع جنازه: Reverend Al Sharpton ارائه قدرتمند مداحی برای Floyd

جورج فلوید تشییع جنازه: Reverend Al Sharpton ارائه قدرتمند مداحی برای Floyd

دیگر شاهد شامل NAACP صندوق دفاع حقوقی رئیس جمهور Sherrilyn Ifill و کشیش دارل اسکات عضو جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ملی تنوع ائتلاف.

این جلسه نیز با ارائه یک پلت فرم برای جمهوریخواهان مجلس نمایندگان که در پاسخ به اعتراضات با تاکید حمایت خود را از پلیس و متهم دموکرات ها مایل به قطع بودجه پلیس که بالا دموکرات ها مخالفت می کنند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“که در آن شما اهریمن جلوه دادن پلیس آنها را متوقف تعامل با جامعه. اگر ما در کنار پلیس آن بهتر خواهد بود برای همه آمریکایی ها” نماینده مت Gaetz خانه قضائیه جمهوری خواه توییتی در روز سه شنبه.

ویرایش توسط جاناتان Oatis

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>