Facebook تبدیل به هک کردن به کمک FBI گرفتن یک کودک درنده – CNET


facebook-logo-phone-4611
آنجلا Lang/CNET

به منظور چیزی را اشکار کردن یک مرد در کالیفرنیا که بارها و بارها مورد آزار و اذیت و سوء استفاده از دختران در Facebook شبکه های اجتماعی تصمیم گرفت برای کمک به اف بی آی هک او با توجه به گزارش روز شنبه از مادربرد.

Facebook تا به حال گزارش شده است ردیابی شکن هرناندز برای سال. با استفاده از امن سیستم عامل دم هرناندز قادر به پنهان کردن آدرس IP واقعی و ادامه داد: برای تماس با و آزار و اذیت ده ها تن از قربانیان در Facebook با توجه به مادربرد.

Facebook تیم امنیتی در نهایت تصمیم به کار با یک شخص ثالث شرکت به منظور توسعه یک ابزار هک است که در زمان استفاده از یک نقص در دم’ پخش ویدئو. بهره برداری که Facebook گزارش پرداخت شش ارقام می تواند به فاش کردن آدرس IP واقعی از یک فرد مشاهده یک ویدیو. ابزار داده شد به یک واسطه که آن را تحویل دادند به اف بی آی با توجه به مادربرد. این نشریه افزود که این معلوم نیست که آیا FBI می دانستم که در مورد Facebook دخالت.

کار با یک قربانی اف بی آی با استفاده از این ابزار برای ارسال بمب گذاری شده تصویری به هرناندز اجازه داده است که این اداره به جمع آوری شواهدی وجود دارد که منجر به دستگیری و محکومیت با توجه به مادربرد. در ماه فوریه هرناندز گناه التماس کرد به 41 اتهامات از جمله تولید پورنوگرافی کودکان و تهدید به کشتن ربودن و آسیب.

Facebook تایید کرد که این کار با کارشناسان امنیتی به کمک اف بی آی است.

“این یک مورد منحصر به فرد, چرا که او با استفاده از روشهای پیچیده برای پنهان کردن هویت خود است که ما در گام های فوق العاده ای از کار با کارشناسان امنیتی به کمک اف بی آی او را به عدالت” گفت: یک Facebook سخنگو در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “تنها قابل قبول نتیجه را به ما بود شکن هرناندز رو به پاسخگویی برای سوء استفاده از دختران جوان است.”

FBI کاهش یافته است به نظر.

مادربرد گفت: این صحبت با چندین فعلی و سابق Facebook کارکنان و که همه آنها گفت: این اولین و تنها شرکت کمک کرده است تا اجرای قانون پس از یک جنایتکار در این روش خاص.

اجرای قانون به مدت طولانی استدلال کرد که فن آوری است که برای رمز گذاری پیام ها و یا در غیر این صورت سپر یک هویت کاربر می تواند توسط مجرمان و می تواند به جلوگیری پلیس از ابتلا به مجرم. دیگران می گویند که ابزار ایجاد شده برای هک این سیستم قرار داده و کاربران بی گناه از جمله مخالفان سیاسی در خطر است.

دم سیستم عامل می گوید در وب سایت خود را که سیستم عامل به طور گسترده ای توسط روزنامه نگاران و فعالان داخلی-خشونت بازماندگان و حفظ حریم خصوصی شهروندان نگران. این شرکت گفته مادربرد که Facebook بهره برداری شد هرگز توضیح داد به دم تیم توسعه.

شما می توانید سر به اینجا بخوانید مادربرد گزارش کامل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>