وزیر آموزش و پرورش ‘نادیده گرفتن هشدارهای که فقیر و اقلیت های قومی و دانش آموزان را رنج می برند که پیش بینی جایگزین نمرات امتحانات

گاوین ویلیامسون متهم شده است که نادیده گرفتن هشدارهای که فقیر و اقلیت های قومی و دانش آموزان را رنج می برند هنگامی که “برآورد نمرات” جایگزین رسمی امتحانات تابستان امسال است.

زیر آتش وزیر آموزش و پرورش شد و خواست به تشخیص خطر “غیر عمدی تعصب” penalising GCSE و A-سطح دانش آموزان – اما موفق به پاسخ این Runnymede Trust گفت: نمایندگان مجلس است.

دانشگاهیان و معلمان رهبران متحد هشدار داد که پسر فقیر دانش آموزان و کسانی که از سیاه و اقلیت های قومی (بام) پس زمینه ها به احتمال زیاد به دریافت پایین تر محاسبه نمرات.

“نگران است که ناخواسته معلمان را دست کم نگیرید گاهی اوقات پتانسیل علمی” گفت: Lee الیوت عمده, استاد تحرک اجتماعی در دانشگاه اکستر.

کوین کورتنی مشترک دبیر ملی آموزش و پرورش اتحادیه (NEU) موافقت کرد و گفت: “طبقه متوسط مردم گاهی فراموش دست کم گرفتن طبقه کارگر و مردم و کودکان و نوجوانان. وجود دارد.”

و دکتر Zubaida Haque, موقت مدیر Runnymede Trust گفت: این خواست آقای ویلیامسون به صدور فوری راهنمایی به معلمان در مارس و اضافه کرد: “ما هنوز هم تا به حال نشده یک پاسخ است.”

نمایندگان مجلس عوام کمیته آموزش و پرورش ریخت و تمسخر در این طرح به انکار تجدید نظر در برابر نمرات تعلق می گیرد مگر در مواردی که پدر و مادر می تواند به نوعی اثبات تبعیض است.

حکومت را به تجدید نظر در “حفظ از آن پدر و مادر که بیشتر خوبی پاشنه بلند و بیان با بیشترین آرنج” هشدار داد حزب کارگر ایان میرنس.

و رابرت Halfon کمیته محافظه کار رئیس گفت: “این فوق العاده است که روند تجدید نظر است که بر اساس به اصطلاح تعصب و نه در نشانه از کلاس.

“چگونه بر روی زمین است یک دانشجو می دانم اگر شده است وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس تعصب یا تبعیض؟”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>