Eddie Redmayne می پیوندد دانیل رادکلیف, ‘مخالف’ با J. K. رولینگ نما سخنان

کمتر از دو روز پس از دنیل رادکلیف صادر عذرخواهی به اعضای LGBTQ2 جامعه برای یک سری از بحث توییتهایی ارسال شده توسط J. K. رولینگ در آخر هفته گذشته فوق العاده جانوران ستاره Eddie Redmayne همچنین صحبت کردن در برابر انگلیسی ها رمان نویس است.

“به عنوان کسی که کار کرده با هر دو J. K. Rowling و اعضای ترانس, جامعه, من می خواستم به آن را کاملا روشن است که من ایستاده” این بازیگر گفت: در یک بیانیه ارائه شده به تنوع در روز چهارشنبه.

“من مخالف با جو نظرات” Redmayne گفت: با اشاره به این نویسنده که برای اولین بار نام جوآن. “ترانس زنان به زنان رغبت مردان به مردان و غیر دودویی هویت معتبر هستند گفت:” 38 ساله.

Redmayne با اشاره به رولینگ توییتهایی دربارهی بیولوژیکی جنسی و هویت جنسیتی شنبه گذشته که حامیان ترانس جامعه باید به نام هر دو را “توهین آمیز” و “بی اعتنا در میان چیزهای دیگر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مشاهده link”

Redmayne ادامه داد: “من هرگز می خواهم به صحبت می کنند به نمایندگی از جامعه اما من نمی دانم که عزیز من فراجنسیتی دوستان و همکاران خسته از این ثابت سوال از هویت خود که همه بیش از حد اغلب منجر به خشونت و سوء استفاده. آنها به سادگی می خواهید به زندگی می کنند زندگی خود را مسالمت آمیز و از آن زمان به آنها اجازه انجام این کار است.”

ادامه مطلب: دانیل رادکلیف در پاسخ به J. K. رولینگ اظهارات مردم تغییر جنسیت

کی رولینگ, 54, اخراج کردن بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی پس از bridling در تیتر از نظر قطعه منتشر شده توسط Devex که می خواند: “ایجاد یک برابر بیشتر پست-COVID-19 جهان برای افرادی که عادت ماهانه.”

“افرادی که عادت ماهانه’ ؟ ” گلاسترشر نویسنده متولد توییتی در پاسخ. “من مطمئن هستم که وجود دارد استفاده می شود یک کلمه برای این افراد است. کسی به من کمک کند. Wumben? Wimpund? Woomud?”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به عنوان یک نتیجه از نارضایتی عمومی از هری پاتر متفکر شد موضوع اصلی واکنش — به طور خاص از ترانس جامعه با بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی اشاره کرد که مردم لازم نیست به عادت ماهانه در نظر گرفته شود یک زن یا بالعکس.

با توجه به Canadian Institutes of Health Research, جنسیت بر اساس بیولوژیکی از جمله ویژگی های فیزیکی و فیزیولوژیکی از جمله کروموزوم و اندام تناسلی در حالی که جنسیت “اشاره دارد به لحاظ اجتماعی ساخته شده نقش رفتارها و عبارات و هویت دختران و زنان و پسران و مردان و جنسیتی متنوع مردم است.”

“آه بله, J. K. Rowling اثبات یک بار دیگر که او transphobic و بی اعتنا از اطلاعرسانی ایم” یک کاربر در پاسخ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: فرانسه برگزیدگان اول خود را فراجنسیتی شهردار: ‘آنها رای دادند برای من برنامه’

نه تنها Redmayne ستاره به عنوان Newt Scamander در هری پاتر spinoff مجموعه فیلم های فوق العاده جانوران — که با الهام از کی رولینگ در سال 2001 کتابی به همین نام — اما او با بازی یک نما زن در سال 2015 را به دانمارکی دختر به دست آورده و یک جایزه اسکار برای تجسم خود را.

شبیه به چگونه رادکلیف آیا در دوشنبه Redmayne نشان داد که او شده است تلاش برای “به طور مداوم آموزش” خود را در چگونه یک متحد خوب برای جامعه فراجنسیتی.

“احترام به فراجنسیتی مردم باقی می ماند فرهنگی ضروری است و من در طول این سالها تلاش کرده اند به طور مداوم آموزش خودم,” او گفت:. “این یک فرایند مداوم است.”

‘هری پاتر’ نویسنده J. K. Rowling آندولس توییتهایی به عنوان انتقاد transphobic

‘هری پاتر’ نویسنده J. K. Rowling آندولس توییتهایی به عنوان انتقاد transphobic

پس از انتقاد گسترده نسبت به او رولینگ سعی کردم به او توضیح دهید که طرفداران که او هرگز در نظر گرفته شده برای توهین به ترانس جامعه است. در پیگیری پست توییتر با این حال او همچنان به تکرار زیستی “جنسیت واقعی است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اگر جنسیت واقعی نیست هیچ هم جنس جاذبه” او نوشت: مدت کوتاهی پس از او, اولیه, صدای جیر جیر. “اگر جنسیت, نیست, واقعی, زندگی واقعی زنان در سطح جهان پاک شده است.”

ادامه مطلب: U2 را بنو آغاز بکار ستاره نکردم ‘روز زیبا’ پوشش سهام قدرتمند سخنرانی در مورد ایالات متحده آمریکا

رولینگ ادامه داد: “من می دانم و عشق اطلاعرسانی اما پاک کردن مفهوم جنسیت حذف توانایی های بسیاری به طور معنی داری بحث در مورد زندگی خود را.”

“زندگی من شده است به شکل زن بودن. من باور نمی کنم آن را نفرت انگیز می گویند,” او به این نتیجه رسیدند در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

British author J.K. Rowling defending herself on Twitter after facing major backlash by making supposedly “transphobic” comments. June 6, 2020.
نویسنده انگلیسی J. K. Rowling دفاع از خودش در توییتر پس از مواجهه عمده واکنش های ساخت ظاهرا “transphobic” نظرات. 6 ژوئن 2020. J. K. Rowling / توییتر

رولینگ خصوصیات بیولوژیکی جنس در مقابل جنس منجر به بیشتر واکنش ،

“رابطه جنسی و جنسیتی نیست همان چیزی که” در پاسخ به یک کاربر توییتر. “ترانس زنان چهره زن ستیزی. تنها حک من در اینجا ترانس fem حک.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“جنسیت نیست همان جنس آن سخت است نه به درک” توییتی دیگر.

ادامه مطلب: Banksy پشتیبانی سیاه زندگی ماده با پرچم ایالات متحده هنری

هر چند رادکلیف اذعان کرد که رولینگ به حال در اصل کمک به راه اندازی کار خود را با ایجاد هری پاتر سری و شخصیت او گفت که او احساس “مجبور” به آدرس نظرات او در این بیانیه به عنوان دهه گذشته او شده است به طور فعال درگیر با Trevor Project, ایالات متحده مبتنی بر پیشگیری از خودکشی تدریس خصوصی در خانه برای LGBTQ2 جوانان است.

“به تمام افرادی که در حال حاضر احساس می کنید که تجربه خود را از (هری پاتر) کتاب شده است مخدوش و یا کاهش من عمیقا متاسفم برای درد این دیدگاه باعث شده شما” رادکلیف, 30, نوشت در بیانیه ای کوتاه منتشر شده در تروور پروژه وب سایت در روز دوشنبه.

“من واقعا امیدوارم که شما لازم نیست به طور کامل از دست دادن چیزی با ارزش بود در این داستان برای شما,” او اضافه شده است.

رادکلیف ستاره دار به عنوان شخصیت عنوانی در تمام هشت فیلم اقتباسی از رولینگ مشهور جهان هری پاتر , رمان بین سال های 2001 و 2011.

Redmayne ساخته شده رسمی خود اولین در “جادوگری جهان” در سال 2016 پس از انتشار عکس جانوران و که در آن به آنها را پیدا کنید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او همچنین به نظر می رسد در آن سال 2018 عاقبت فوق العاده جانوران: جنایات گریندلوالد و تنظیم شده است به ستاره اضافی اقساط سه — بعدی میله میله برای 2021 انتشار.

[email protected]
Follow @adamrwallis

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>