“آیا چیزی در مورد آن’: بزرگ سیاه و سفید دیک, Victoria, Derbyshire آتشین در برخورد با حزب محافظه کار MP بیش از مدرسه reopenings

ویکتوریا Derbyshire درگیر شد در یک ارز قوی با حزب محافظه کار MP روز چهارشنبه بیش از بازگشایی مدارس.

بی بی سی روزنامه نگار پرسید: آموزش و پرورش انتخاب عضو کمیته تام شکار که آیا او احساس کردند که دولت انجام داده بود به اندازه کافی در کودکان مدرسه ابتدایی به کلاس.

“هفته بعد پدر و مادر قادر خواهد بود را به بچه های خود را به مک دونالد رستوران گفت:” Ms Derbyshire. “ماه آینده اکثر پدر و مادر نمی خواهد بود قادر به گرفتن فرزندان خود را به مدرسه در انگلستان است. آیا این را حس را به شما؟”

آقای هانت گفت که او نا امید شده است از عدم پیشرفت در از سرگیری درس برای کودکان مدرسه ابتدایی اما حاضر به انتقاد رئیس خود را در خیابان داونینگ به جای سرزنش اتحادیه های کارگری برای عدم همکاری است.

“خوب من فکر می کنم که برخی از بزرگترین آموزش اتحادیه های کارگری – از جمله آموزش و پرورش ملی اتحادیه – آنها نبوده است به خصوص سازنده و مثبت در بحث” گفت: شکار.

“من باید با شما صادق, من فکر می کنم اکثریت قریب به اتفاق کسانی که در آموزش و پرورش هستند و انگیزه چیزی است که در بهترین منافع کودکان است.

“اما متاسفانه من به این نتیجه رسیدهام که وجود دارد به نظر می رسد برای بسیاری از افراد به ویژه کسانی که درگیر در سطوح ارشد در آموزش اتحادیه های کارگری که به نظر می رسد انگیزه بیشتری به ثمر رساند امتیاز سیاسی از گرفتن به عنوان بسیاری از کودکان به عنوان امکان بازگشت به مدرسه.”

پرسید که چه شواهد او تا ادعای خود MP را متهم به ملی آموزش و پرورش اتحادیه “به طور فعال دلسرد” معلمان از انجام درس آنلاین.

شکار شد و سپس خواسته Derbyshire که دقیقا ساخته شده بود به نظر که او پاسخ داد: “من قول…” اما اضافه کرد که آن را “به دست”.

آقای هانت گفت که آن را به فرزندان از محروم ترین پس زمینه است که رنج می برند بیشتر به عنوان یک نتیجه از ادامه بسته شدن مدارس و تصریح کرد که شور و شوق خود را برای آموزش و پرورش است.

“به خوبی انجام کاری در مورد آن پس از آن” مجری پاسخ داد.

در اوایل این هفته دولت رها شده و خود را متعهد به تمام کودکان مدرسه ابتدایی به کلاس قبل از تابستان است.

نخست وزیر بوریس جانسون تنظیم شده است به اعلام روز چهارشنبه که باغ وحش سافاری پارک ها و درایو سینما در انگلستان می توانید عضویت غیر ضروری مغازه در پرتاب باز کردن درهای خود را به عنوان بخشی از آرامش coronavirus مستند در ژوئن 15.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>