Coronavirus: Lockdown یک هفته زودتر می توانست نصف انگلستان مرگ و میر می گوید: نیل فرگوسن

معرفی مستند اقدامات یک هفته زودتر می توانست نصف انگلستان coronavirus تلفات سابق دولت مشاور گفته است.

پروفسور نیل فرگوسن که در مدل سازی به کمک شکل coronavirus استراتژی پاسخ گفت: هزاران نفر از مرگ و میر می تواند مانع شده اند اگر در انگلستان تا به حال عمل کرده و هر چه زودتر.

او گفت: عوام علم و فناوری کمیته: “ما می دانستیم که این بیماری همه گیر شد و دو برابر شدن هر سه تا چهار روز قبل از مستند مداخلات معرفی شدند.

“تا به حال ما معرفی مستند اقدامات یک هفته زودتر ما را کاهش نهایی تلفات حداقل نیم.”

پروفسور فرگوسن تخمین زده است که نهایی تلفات می تواند تا 50,000 که نشان می دهد که برخی از 25,000 زندگی می تواند ذخیره شده و اگر وزرا به حال اجرا قبل از آن مستند.

امپریال کالج متخصص که استعفا از دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم گلی) در ماه مه برای مستند نقض قوانین بود در پاسخ به پرسش از نمایندگان مجلس بیش به همین دلیل انگلستان در تلفات بسیار بالاتر از اصلی پیش بینی.

او به چالش کشیده شد حزب محافظه رئیس گرگ کلارک چرا او تخمین زده می شود در ماه مارس که انگلستان coronavirus مرگ و میر خواهد بود و بعید است به بیش از 20000 – کمتر از نیمی از زمان مرگ و میر.

پروفسور فرگوسن گفت: “کارشناسان “دست کم گرفت که تا چه حد این کشور به این بیماری همه گیر” در آن مرحله به عنوان عفونت نرخ به مراتب بالاتر از پیش بینی با سنگین تر “بذر” از کشورهایی مانند اسپانیا.

او گفت که این ویروس گسترش با سرعت بیشتری در مراقبت از خانه های از پیش بینی تا حدودی به دلیل عدم وجود محافظ برای افراد مسن و تا حدی به دلیل عدم درک این واقعیت است که خانه مراقبت کارکنان اغلب در چندین امکانات.

پروفسور فرگوسن گفت: مرگ و میر در مراقبت از خانه نیز می تواند نصف شده است و اگر وجود نداشته است مناسب محافظ. کارشناسان ساخته شده یک فرض است که مردم در مراقبت از خانه محافظت می شود “اما این شکست اتفاق می افتد,” او گفت:.


او همچنین گفت: این کمیته که 90 درصد از موارد وارداتی به کشور بودند که توسط مرز اقدامات در مراحل اولیه این بیماری همه گیر.

نظرات خود شد و تکرار توسط دیگر دانشمندان ارائه مشاوره به دولت از جمله دکتر نیکلاس دیویس که گفت: “قبل از آن مستند شده اند قابل ملاحظه ای بهتر از نظر سلامت است که ما دیده ایم از نظر مرگ و میر.”

دکتر دیویس که نشسته بر روی زیرگروه رفتاری دانشمندان و گفت: درک از موضعی خوشه خواهد بود به طور فزاینده مهم در مهار گسترش ویروس.

پروفسور مت Keeling دیگر کارشناس مشاور اعتراف کرد که بیشتر تمرکز شده بود در بیمارستان ها نسبت به مراقبت از خانه.

او گفت: کمیته: “ما در مورد آن فکر کرد و گفت:” مراقبت از خانه مهم هستند و ما فکر آنها در حال محافظت و ما احتمالا فکر می کردم که کافی بود.

“شاید ما باید به بالا و پایین پریدن و گفت:” هر کسی که چک مراقبت از خانه کسی چک مراقبت از خانه این هفته هر کسی می تواند به ما بگویید چه اتفاقی می افتد اما من فکر می کنم وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از تمرکز در یک فوق العاده مشغول است ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>