Coronavirus: دولت صرف £220 ایجاد بلبل بیمارستان

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

دولت صرف حدود £220 راه اندازی انگلستان بلبل بیمارستان و ارقام نشان داده اند.

شماره – نشان داد در آزادی اطلاعات درخواست (FoI) – پوشش تمام هفت سایت های ساخته شده به کمک به این کشور در مقابله با شیوع کروناویروس.

برخی از این زمینه بیمارستان های گرفته شده در یک Covid-19 بیمار به تاریخ با توجه به خدمات سلامت مجله (HSJ).

در پاسخ به یک FoI درخواست به هزینه این مراقبت ويژه بيمارستان وزارت بهداشت, درمان و مراقبت های اجتماعی (DHSC) گفت: کل مجموعه هزینه برای هفت سایت حدود £220 با توجه به تخمین های ارائه شده توسط بیمه خدمات درمانی.

هزینه های در حال اجرا در ماه آوریل در حدود £15m وزارت بهداشت گفت.

بلبل بيمارستان در انگلستان شده اند و در حالت آماده به کار خود را در جعبه گذاردن تخت های مراقبت ويژه مورد نیاز برای مقابله با افزایش Covid-19 بيمار.

این سایت به طور موقت در لندن – که اولین بیمارستان بلبل در ماه آوریل باز – توقف مصرف در بیماران جدید در اوایل ماه مه زیر محدود تقاضا برای خدمات خود را.

در اواسط ماه مه در منچستر بیمارستان باقی مانده است تنها یکی از سايت موقت در انگلستان درمان بیماران خیابان داونینگ گفت.

“این واقعیت که بلبلs داشته اند مورد استفاده قرار گیرد در راه قابل توجه است عهد به فداکاری های انگلیسی عمومی و بیمه خدمات درمانی در نگه داشتن عفونت نرخ پایین” نخست وزیر سخنگوی رسمی گفت: “و حصول اطمینان از که ظرفیت اضافی در دسترس ساخته شده است موجود میباشد.

بلبل بیمارستان در ایالت یورکشایر درشمال انگلستان اعلام کرد در اوایل این ماه آن را بازگشایی برای سی تی اسکن برای صدها نفر از بیماران در هفته است.

“اقدامات انجام شده برای معرفی اجتماعی فاصله و مدیریت بیمارستان تقاضا باید بدان معنی است که ما هنوز نیاز به استفاده از بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل برای اصلی آن هدف در نظر گرفته شده” استیو راسل مدیر اجرایی بلبل و محلی هامبر و Harrogate و منطقه NHS Trust گفت.

“ما بنابراین تصمیم گرفته شده برای استفاده از تجهیزات و شروع ارائه CT اسکن در تاسیسات به طوری که ما می توانیم بیماران دیده می شود به سرعت.”

یک NHS سخنگو گفت بلبل بیمارستان شد “ساخته شده است به ارائه تا ظرفیت استفاده می شود به عنوان مورد نیاز است” اضافه کرد: “این خبر بسیار خوبی برای سلامت کشور ما است که آنها تا کنون مورد نیاز بسیار کمتر از آنها ممکن شده است.”

این سخنگو گفت: “کروناویروس است که هنوز هم با ما و کار است که در حال حاضر در جریان است به در نظر گرفتن آنچه نقش بلبل ممکن است بازی به عنوان بیمه خدمات درمانی آغاز می شود به غیر فوری, خدمات, در حالی که حفظ مراقبت ويژه ظرفیت و ارائه مراقبت توانبخشی برای کسانی که به آن نیاز دارید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>