Coronavirus: تماس با ردیاب بودن شکایت چپ به بازی کردن با انگشت شست’

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

کارگران استخدام دولت coronavirus تست و ردیابی برنامه داده اند شهادت به مستقل کارشناسان گروه که آنها دریافت کرده اند کم و یا هیچ کار را به انجام پس از این طرح راه اندازی شد در ماه گذشته.

بوریس جانسون وعده داده شده به جهان “ضرب و شتم” برنامه در حال اجرا و در پایان ممکن است اما منابع در داخل طرح هستند گزارش را پذیرفته و آن را نمی خواهد به طور کامل عملیاتی تا سپتامبر است.

اعضای مستقل حکیم گروهی از کارشناسان علمی مارک عملکرد سیستم متمرکز در انگلستان “abysmal” و گفت: آن شکست آشکار موثر برای استقرار ارتش خود را از 25,000 ردیاب تقویت این مورد برای یک بازسازی اساسی برای حذف تجاری پیمانکاران و کار را به مقامات محلی و بیمه خدمات درمانی حرفه ای.

برنامه رئیس Dido هاردینگ دستور داده شده است به ارائه اطلاعات در مورد تعداد آزمون ها و مخاطبین به عوام کمیته بهداشت روز چهارشنبه پس از آمدن به زیر آتش از صندلی جرمی هانت برای امتناع از فاش کردن آمار و ارقام در حالی که شواهد هفته گذشته است.

به بیرون درز ارقام پیشنهاد شده در هفته گذشته است که در چهار روز اول از آن عملیات تست و ردیابی عملیات ها که در تماس با تنها حدود 1,750 شناخته اطلاعات تماس افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus به آنها بگویید به خود منزوی برای 14 روز.

آقای جانسون متهم شده است از آوردن به جلو راه اندازی طرح برای منحرف کردن توجه از مستند نقض بحث برانگیز دستیار Dominic Cummings.

نوشته شده در شواهد مستقل مریم گلی یکی تماس تحقیقی – که خواست برای او و یا او را به نام نکردن می – گفت: “من می توانم بگویم من با دریافت چهار هفته’ پرداخت اما در حال حاضر نمی شده است یک تماس با ما تماس بگیرید.

“از 200 ردیاب در آژانس ما تا به حال چهار مخاطبین برای تماس بین ما در چهار هفته. داده ها وجود دارد.

“به هر دلیل تماس با جزئیات هستند که در گذشت زمان به ردیاب. آن را مطلق رسوایی است.”

یکی دیگر از استخدام نیز به شواهد ناشناس افزود: “من پیشنهاد شد نقش سه هفته پیش و من هنوز در انتظار برای یک آموزش تاریخ به تایید شود.

“من صرف حدود 500 پوند در تجهیزات مورد نیاز از جمله لپ تاپ و تلفن هدست.

“من صحبت با آژانس استخدام امروز و آنها مطمئن نیستید اگر این نقش را در حال حاضر به رفتن پیش با توجه به حجم کم.”

حکیم عضو Deenan پیلی استاد ویروس شناسی در دانشگاه کالج لندن گفت که او احساس “بی اعتقادی” که در جلسه دادرسی تماس با ردیاب شد “twiddling خود را شست” زمانی که نقش خود را مرکزی بود به انگلستان شانس در حال ظهور از Covid-19 بیماری همه گیر.

“ما تخمین می زنند که وجود دارد 5,000 عفونت در هر روز و در لحظه در انگلستان و بر اساس 10 تماس با ما برای هر نفر خواهد بود که 50000 تا مخاطبین گفت:” پروفسور پیلای.

“ما درک که نه همه کسانی که 5000 عفونت علامتدار و در نتیجه نه همه آنها خواهد رسوب آزمون اما حتی اگر ما برش که نصف ما باید با خرید حداقل 25,000 تماس هر روز و ما در حال شنیدن از ردیاب که فقط twiddling خود را شست. آن را بی پایان.”

استاد چچنی پولاک co-مدیر دانشگاه نیوکاسل مرکز تعالی در علم نظارتی گفت که این مقیاس از موارد در حال رسیدگی بود و ظرفيت هاي موجود مقامات محلی بهداشت عمومی عملیات و گفت: آن را “تکان دهنده” برای دیدن صدها میلیون پوند به جای “حیف و میل” در خصوصی قرارداد.

“بودجه برای بهداشت عمومی انگلستان برای بیماری مسری کنترل برای یک سال است در اطراف £89m,” او گفت:. “این Randox قرارداد برای تست که رفت و پس از فاجعه اشتباه است بیش از £133m برای کمتر از یک ماه. ما رو Serco که ممکن است تا £90 متر برای تماس با ردیابی.

“اگر دولت مجددا در GP شیوه های بیمه خدمات درمانی آزمایشگاه و بهداشت عمومی … پس از آن ما خواهد بود قادر به رفتن به جلو. که آنچه باید اتفاق می افتد.”

UCL استاد پژوهش عملیاتی کریستینا Pagel گفت که عمده اطلاعات عمومی کمپین مورد نیاز بود به هر کسی با علائم کروناویروس به خود را آزمایش, حتی اگر آنها احساس می کنید نیاز به کمک های پزشکی و در حال نشسته عفونت در خانه.

“ما در حال از دست رفته اولین بیت از تست و ردیابی,” او گفت:. “مگر در مواردی که شما باید در این آزمون شما می توانید تماس با ردیابی. که این مسئله بزرگ برای من است.”

مدیر سابق سازمان جهانی بهداشت, Anthony Costello گفت: گزارش شماره از مخاطبین ترسیم شده در اوایل روز از برنامه “بسیار پایین”.

“یکی که انتظار می رود آن را به بالا رفته اما نکته دیگر این بود که تنها 2.5 مخاطبین در هر مورد گزارش شده است” گفت: پروفسور Costello.

“بنابراین وجود یک مشکل وجود دارد و آن خواهد شد بسیار جالب برای دیدن اواخر این هفته چه داده ها (بارونس هاردینگ) در واقع منتشر شده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>