پلیس, واقعیت تلویزیون نشان می دهد لغو شده است – CNET


cops

برنامه تلویزیون واقعیت نشان می دهد لغو شده است.

برترین شبکه

برترین شبکه را لغو کرده است, پلیس های در حال اجرا سری تلویزیون پیش از 33rd فصل برنامه ریزی شده به برتر ژوئن 15. (افشای: برترین شبکه متعلق به ViacomCBS شرکت مادر از CNET.)

“‘پلیس’ در برترین شبکه ما ندارد و هر زمان و یا برنامه های آینده آن را به بازگشت” سخنگوی این شبکه گفت.

نشان می دهد که برای اولین بار 31 سال پیش در فاکس در سال 1989 به تازگی کشیده شده است و از برترین برنامه ریزی در واکنش به کشته شدن جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که دو هفته پیش در حالی که در بازداشت پلیس.

فاکس لغو پلیس در سال 2013 پس از یک کمپین از حقوق مدنی گروه رنگ تغییر خواست شبکه به افت نشان می دهد.

رنگ تغییر و گفت: این شبکه نشان می دهد تولید کنندگان و تبلیغ “ساخته شده است یک مدل سود در سراسر تحریف و dehumanizing تصاویر سیاه و سفید آمریکایی ها و سیستم عدالت کیفری” (از طریق نیویورک تایمز).

همچنین گفت که نمایش “ارائه می دهد یک فیلتر بسیار نسخه از جرم و عدالت کیفری سیستم — یک “واقعیت” که در آن پلیس همیشه صالح و جنایت حل قهرمانان و که در آن پسران بد همیشه گرفتار شده است.”

چند ماه پس از لغو در مارس 2013, برترین شبکه سپس به عنوان شناخته شده Spike TV, آن را برداشت که ممکن است. نشان می دهد مشخص شده آن 1000 هفتم قسمت در سال 2017.

“این است که به سمت راست حرکت می کند و من می خواهم به برترین اعتباری برای یکی از اولین” رشاد رابینسون, مدیر اجرایی, رنگ, تغییر, گفت: در پاسخ به اخیر لغو. “ما می خواهم برای دیدن بیشتر.”

“این پلیس واقعیت را نشان می دهد که جلال پلیس اما هرگز نشان می دهد که سطح عمیق از خشونت پلیس هستند نه واقعیت آنها PR اسلحه برای اجرای قانون است. اجرای قانون نیاز ندارد روابط عمومی” رابینسون گفت. “آنها نیاز به پاسخگویی در این کشور است.”

رنگ تغییر توییتی سهشنبه: “جرم تلویزیون نقش مهمی در پیشبرد تحریف نمایندگی از جرم و عدالت و نژاد و جنس در فرهنگ و پلیس چراغ راه هل دادن نگران پیامدهای برای نسل از بینندگان است.”

این سازمان ادامه داد: “جرم و جنایت نشان می دهد مانند پلیس یک تاثیر بزرگ در طول راه فکر می کند که در مورد عدالت کیفری و بد نمایش دادن این سیستم این نشان می دهد که به نوبه خود مردم را در برابر گذشته تلاش اصلاحات.”

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. بازدید blacklivesmatters.carrd.شرکت به یاد بگیرند که چگونه برای اهدای ثبت دادخواست و اعتراض با خیال راحت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>