“به طور کامل قابل اجتناب ظروف سرباز یا مسافر’: Keir Starmer حملات بوریس جانسون بیش از بازگشایی مدارس تاخیر

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

Keir Starmer متهم کرده است بوریس جانسون از ساخت “به طور کامل قابل اجتناب ظروف سرباز یا مسافر” از بازگشایی مدارس به عنوان او خواستار ایجاد یک ملی نیروی کار برای بازگرداندن آموزش و پرورش است.

کار رهبر رفت و در حمله نخست وزیر سوالات در مجلس عوام یک روز پس از آنکه دولت در حال غرق این طرح به تمام اوليه دانش آموزان در ماه مدرسه قبل از تابستان و اعتراف کرد که برخی از دانش آموزان ممکن است قادر به بازگشت به کلاس های درس در سپتامبر.

آقا Keir گفت که تاخیر در سمت چپ برنامه های دولت برای مدارس “در ژنده پوش” و پدر و مادر از دست داده بود اعتماد به نفس در آقای جانسون رویکرد.

“ما همه می خواهم به عنوان بسیاری از کودکان به مدرسه به عنوان به زودی به عنوان آن ممکن است و به زودی آن را به عنوان امن” اد میلیبند گفت: نمایندگان مجلس است.

“آنچه که مورد نیاز برای این اتفاق بود, قوی, ملی طرح اجماع در میان همه کلید دارندگان سهام و رهبری قوی از بالا. هر سه گم شده است.

“ترتیبات فعلی دروغ در ژنده پوش پدر و مادر از دست داده اند و اعتماد به نفس در دولت رویکرد و میلیون ها نفر از کودکان را از دست ندهید شش ماه ارزش از تحصیل و نابرابری را در حال حاضر بالا برود.”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>