صندلی U L هاکی کمیته اعتماد به نفس است که موشها هاکی خواهد بود: “این فقط یک ماده از زمانی که’

کمتر از دو ماه پس از اعلام قطع آن موشها از تیم های هاکی دانشگاه لثبریج اعلام کرده است که اعضای هاکی کمیته مشورتی که به بررسی امکان آوردن مردان و زنان varsity برنامه عقب است.

ادامه مطلب: دانشگاه لثبریج کمیته برای کشف آینده لغو موشها از برنامه های هاکی

این کمیته تاسیس شد و در مدت کوتاهی پس از انتشار که U L خواهد بود برش هاکی روی برنامه های در آوریل 20, یک تصمیم که منجر به قابل توجه میکند.

کمیته صندلی دن Laplante یک دانشگاه لثبریج التحصیل و از حامیان دیرین از موشها هاکی برنامه گفت که او بیش از حد شوکه شده بود اعلام و او بلافاصله می دانستند که او می خواست به انجام کاری.

“اولین واکنش من این بود که مانند بسیاری از من ناراحت بود گفت:” Laplante. “پس از من تا به حال شانس به این روند من می خواستم برای کمک به — کاملا رک و پوست کنده — حل مشکل و آوردن موشها هاکی است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Laplante متعهد بود $125,000 به موشها از تیم زنان در ماه ژانویه یک کمک مالی است که به تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به میدان رقابتی تر فهرستی از بیش از پنج فصل است.

“من یک پسر و یک دختر — برادرانه دوقلو — که بازی هاکی. آنها در چيز كوچك و جزئي. و من در 3 سال از من تعهد به مردان برنامه و من فقط فکر نمی کنم آن را مناسب برای حمایت از یک جنس بدون حمایت دیگر,” او گفت:.

ادامه مطلب: موشها از بازیکنان واکنش نشان می دهند پس از حذف از U L هاکی برنامه: ‘مردم را ویران کرد’

در حال حاضر Laplante تعهد به صندلی هاکی کمیته مشورتی با هدف حمایت از آینده ورزشی — برای هر دو مردان و زنان — در دانشگاه.

این کمیته متشکل از 13 نشسته اعضا و سه منبع پرسنل با هدف بررسی آینده دوباره ایجاد هاکی در برنامههای U L تحت پایدار commuity-بر اساس بودجه ،

“من هیجان زده هستم که ما رو کاربرانی که توافق کرده اند که برای خدمت وجود دارد و یک تعهد قوی [و] بسیاری از افرادی که به حمایت از موشها از مردان و زنان هاکی” Laplante گفت.

“این بسیار شدنی است. ما در حال رفتن به موشها هاکی بازگشت. آن را یک ماده از آن را به عقب آمدن, آن فقط یک ماده از زمانی که.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

زمانی که خواهد آمد U قوانین ورزشی است که دولت که پس از قطع مشارکت مدارس باید صبر کنید دو سال قبل بازگشت. برای موشها که اولین تیم می تواند در رقابت دوباره خواهد بود سقوط 2022.

در انتشار اخبار U L گفت که “غرب کانادا نیاز به برنامه های کاربردی برای یک ورزش جدید به ارسال شده در تابستان قبل به مشارکت ورزشی سال با روند درخواست تکمیل زیر مارس است.”

ادامه مطلب: دایر خواهر پیدا کردن مدرسه برای بازی بعد از دانشگاه لثبریج کاهش موشها از برنامه

به دلیل U ورزشی, جدول زمانی دانشگاه گفته است که این کمیته خواهد نشستن بیش از 18 ماه آینده قبل از ساخت یافته های آن شناخته شده و توصیه هایی به مدیران دانشگاه که پس از تصویب هر گونه درخواست برای رفتن قبل از دانشگاه حکام.

“من نمی توانم پیش بینی این کمیته نیاز است که زمان زیادی برای قرار دادن به جلو توصیه به اجرایی” Laplante گفت.

دیگر اعضای کمیته عبارتند از: U L حکام’ دارایی نماینده دین Gallimore هیئت فرمانداران’ پیشرفت نماینده تری وایتهد و موشها مدیر ورزشی نیل لانگوین.

اعضای جامعه در کمیته شامل توبی Boulet پری Neufeld, جری LeGrandeur دینو Caputo و کتی هاپکینز و همچنین به عنوان اعضای نمایندگی هاکی زنان فارغ التحصیلان — سام Schneyder و Lesley برتون — و هاکی مردان فارغ التحصیلان — PJ لینچ و ریس سنت Goddard.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من می خواهم به مطمئن شوید که این کمیته به بررسی تمام گزینه های [و] برگ هیچ سنگ نمیماند که پشت به چیزی که پایدار” گفت: Laplante.

ادامه مطلب: موشها از مربیان واکنش نشان می دهند پس از غرب کانادا را لغو سقوط ورزش با توجه به COVID-19

این کمیته خواهد نگاه از نزدیک در جامعه بودجه مدل های مورد استفاده توسط سایر دانشگاه ها در کانادا مانند Lakehead Thunderwolves مردان هاکی برنامه و دانشگاه رجینا در Cougars فوتبال است.

“من می دانم که heck از بسیاری بیشتر در مورد این برنامه ها از من دو ماه پیش” Laplante خندید. “احتمالا بهترین مثال در آلبرتا است, دانشگاه کلگری Dinos تیم فوتبال از نظر یک جامعه U پشتیبانی تیم های ورزشی در استان ما.

“U L یک جامعه دانشگاه ما مشاهده کسانی که به عنوان جامعه هاکی, تیم, و ما می خواهید را به موشها هاکی و آن را به عقب خواهد بود.”

این کمیته تنظیم شده است به اولین جلسه خود در این آخر هفته.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>