شما می توانید پیدا کردن گربه در این مشکل ویروسی توییتر عکس ؟ – CNET


cat-tweet

که در آن گربه را در این عکس ؟

حسن نیت ارائه میدهد کیت Hinds

گربه حیله گر هستند مخلوقات و آنها می توانند توان خود را به اندک از فضاهای کوچک. یک عکس از یکی مکار گربه سانان برنده شدن در یک بازی مخفی کردن و به دنبال ویروسی رفت در این هفته در توییتر. روز یکشنبه کیت Hinds, اتاق خبر برنامه ریزی سردبیر در WNYC رادیو عمومی به اشتراک گذاشته عکسی از او چشمگیر قفسه کتاب در خانه خود در منهتن شرح آن “امروز در پیدا کردن گربه.” پیش بروید آن را پیدا کنید. ما صبر کنید. (گربه-پیدا کردن اسپویلر در حال آمدن است بعد از آن در این مقاله است.)

“گربه من نام نورا اگر چه در خانواده من هیچ کس موافق در مورد اینکه آیا باید وجود داشته باشد یک ‘ثانیه’ در پایان” Hinds به من گفت در یک ایمیل. “ما به تصویب رسید او کمی بیش از ده سال پیش از یک محلی گروه نجات.”

Hinds گفت: خانواده او می داند که بسیاری از مکان های زن سبک و جلف تمایل به پنهان و نقطه او را به دنبال در عکس یکی از نورا تابستان مورد علاقه نقاط پنهان.

برخی از کاربران توییتر شد متوقف کرد.

“من می توانم پیدا کردن گربه, اما من دوست دارم خود را در قفسه کتاب” نوشت.

برخی نمی توانستم باور وجود دارد واقعا یک گربه در جایی از تصویر. “وجود واقعی گربه را در این عکس?? یا یک مجسمه سفالین رنگی یا چیزی ؟ ” نوشت: یک کاربر توییتر.

تسلیم ؟ Hinds ارسال شده نزدیک از تصویر آشکار نورا پنجه juuuuust چسبیده از زیر تلویزیون.

“برای برخی از این دلیل او می رود پشت تلویزیون در تابستان” Hinds به من گفت. “او ترجیح میدهد برای تخت کردن با کلاه زمستانه/روسری در ماه های سرد.”

شکار برای گربه ممکن است ارائه داده اند خوب لازم انحراف برای برخی که می تواند از آن استفاده کنید.

“من به همه نیاز داریم به بررسی رول دوربین خود را قرار داده و با هم یک موضوع ‘کجا ‘ گربه'” نوشت: یک کاربر توییتر. “من شده اند این آرام توسط یک صدای جیر جیر در یک زمان طولانی است.”

دیگری نوشت: “من می خواهم این بازی هر روز. این درخشان است.”

Hinds حتی چند find-the-cat گزینه برای کسانی که نیاز به حواس پرتی.

سه شنبه شب تصویر شده بود را بازتوییت کرد بیش از 42,900 بار و دوست داشت بیشتر از 219,300 بار. خز واقعی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>