استرالیا در مسیر بود تا حد زیادی از شر coronavirus ماه جولای به ایران

استرالیا در دوره را تا حد زیادی ریشه کن coronavirus توسط ژوئیه بهداشت عمومی گفت: روز چهارشنبه به عنوان پرجمعیت ترین کشور وزارت امور خارجه اعلام کرد: حذف محدودیت در جامعه ورزش است.

“به نظر ما این بوده است که ما تا به حال امیدوار است که در ماه ژوئن/جولای که ما می بینیم coronavirus تا حد زیادی ناپدید شدن از کشور این است که تقریبا در مسیر” گفت: لایحه Rawlinson ارشد پزشکی virologist با نیو ساوت ولز سلامت.

ادامه مطلب: استرالیا رهبران با استفاده از دادگاه های coronavirus نگرانی به بلوک ضد نژادپرستی تظاهرات

نیو ساوت ولز گفت: آن را از سر جامعه ورزشی مانند نت بال و کریکت از 1 ژوئیه پس از دولت رفت و برای دو هفته بدون هیچ گونه موارد از جامعه انتقال است.

استرالیا وارد شده افزایش هفت مورد شبانه در ایالت های شرقی سه در NSW و چهار در ویکتوریا آوردن مجموع در سراسر کشور موارد به 7,274. سه تا از تازه ترین موارد از منابع ناشناخته و پس از این کشور ثبت شده هیچ مورد به دست آورد از یک منبع ناشناخته یک شبه به سه شنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: استرالیا وضعیت فوق العاده اعلام شد

شیوع کروناویروس: استرالیا وضعیت فوق العاده اعلام شد

با وجود تعداد کم و برخی از کشورهای استرالیا از جمله کوئینزلند و غربی استرالیا را نگه داشته و مرزهای خود را بسته و مقاوم در برابر تماس به بازگشایی آنها توسط سخت خود را-آمار گردشگری صنایع.

دولت مرز تعطیلی نیز آهسته پیشرفت نسبت به باز کردن یک سفر حباب بین استرالیا و همسایه نیوزیلند, نیوزیلند, معاون نخست وزیر وینستون پطرس گفت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

نیوزیلند لغو تمام محدودیت های بین المللی به جز کنترل مرز پس از اعلام روز دوشنبه آن را رایگان از coronavirus.

ادامه مطلب: با کم coronavirus آمار و ارقام استرالیا می خواهد معافیت به قرنطینه قانون

“قبل از ما رفت و به مستند ما صحبت کردن در مورد گرفتن از آن و داشتن یک حباب از موفقیت بین دو کشور” پطرس گفت: کانال نه بحث در مورد چشم انداز از باز کردن سفر بین نیوزیلند و برخی از کشورهای استرالیا ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اجازه نمی مهار جنبش بین دو کشور بر اساس کمترین دولتی در استرالیا است.”

(گزارش شده توسط ملانی برتون; ویرایش توسط لینکلن جشن.)

مشاهده link ”

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>